» »

Odnosi s starši

Odnosi s starši

«
1
2

dec33 ::

Imam starša stara nekaj čez 60 let.

V zadnjem času sta mi starša, predvsem mama začela prositi za usluge tipa, da jo zapeljem v službo, pa v trgovino ipd. Avto je namreč trenutno na servisu. Hkrati naj povem, da se vedno lahko odpeljeta z avtobusom, avtobusna postaja je kakšen kilometer stran. Nimata tudi kakšnih posebnih zdravstvenih težav, da malo pohodita.

Sam sem pripravljen biti kadarkoli na voljo, če gre za kaj resnega in pa seveda nujnega, vključno seveda, če se komu od staršev kaj zgodi, je treba peljati koga v bolnico ipd.

Ni mi pa prijetno, da bi moral biti nekakšen skoraj asistent ali postrešček, ki se jima vedno ajvljam na telefon in sem jima dosegljiv, pa da ju vozim na okoli ipd.


Razmišljam, da jima kar naravnost povem, da bom vedno na voljo, kadarkoli bo kaj resnega in nujnega, da pa imam sicer sam svoje opravke. In da tudi ne bo konec sveta, če gresta na bus, s katerim se mama ne vozi nikoli.

Kaj narediti?
  • zaklenilo: zee ()

jype ::

Pogovori se o teh rečeh.

Razloži, da imaš svoje življenje, da ceniš njun čas, a to ne pomeni, da ti je za tvojega vseeno, pa da bi jima koristilo, če bi pokazala malo samostojnosti.

Pogosto starši s temi rečmi težijo zato, ker njihovi otroci postanejo "preveč samostojni", pa si želijo z njimi ohranjati stike, ne vedo pa, kako bi to dosegli.

Lahko sta pa samo komot, v tem primeru jima boš pač moral povedat, da je nevljudno od njiju, da poizkušata pometat s tabo in da to lahko vodi samo v poslabšanje odnosov.

tony1 ::

V roke jima stisni 100 evrov in vizitko lokalne taksi službe in reci, da boš z veseljem spet sfinanciral prevoz, ko bo zmanjkalo.

googleg1 ::

Zapomni si ta dan. Pride čas, ko je ukvarjanje z starši dnevno opravilo in je občasni prevoz zgolj spomin preteklosti. Bodi srečen, da sta zdrava.

IL_DIAVOLO ::

Avto je na servisu, torej je to prehodno. Kaj je s teboj in katera ti pere mozgane?

Bodi srecen, da se imas oba starsa ziva in zdrava, vsi nimamo te srece.

V glavnem, spravi se k sebi al pa staremu reči, naj ti da samar.

Kleemen ::

Točno tako kot je povedal jype. Pri 60 naj raje uživata penzijo in bosta vesela, da sta zdrava, brez problemov in imata tako dobrega sina, da jima je vedno na voljo. Niti ni lepo od njih, da non stop prosita za "usluge" če lahko sama to opravita. Ponavadi se starši (vsaj moji in večina drugih) zavedajo da imajo otroci tudi toliko drugih stvari v življenju in je že par ur na teden kvalitetnega druženja več kot dovolj, kar je tudi pravilno. Ne moreš bit celo življenje ob starših zato pa se je treba najkasneje do 30 spravit proč na svoje, da si ustvariš svoje življenje. Seveda pa ostaneš v kontaktu, jaz sem naprimer z njimi vsak dan v kontaktu, pa tudi če se vidimo samo parkrat na mesec.

dec33 ::

V mojem interesu in interesu vseh je, da odnosi med nami so in ostanejo korektni in kar se da normalni.

Bom pa moral na kulturen in diplomatski način dati vedeti, da takole ne bo šlo z moje strani. Pa da odnosi ostanejo znosni in na nekem normalnem nivoju.

Do mame želim biti korekten, vljuden. Jo spoštujem in mi je pomembno, da nimamo razštelanih, neurejenih odnosov in zamere. Tukaj pa se tudi konča.
Sam imam svoje obveznosti tekom dneva preden grem v službo in mislim, da ji bom kar direktno povedal, da bom vedno na voljo in se lahko name obrneta, ampak v primeru če bo kaj resnega ali nujnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dec33 ()

Kleemen ::

Točno tako, večina nima tako dobrih odnosov, tako da že to jima je lahko velik plus da se razumete in si jima vedno na voljo, kot je treba. Pa pri 60 bi lahko tudi normalno vozila avto, če nista nič bolana. Moj dedek je pri 91 letih še vedno vozil avto, res da samo do trgovine in nazaj 1x tedensko, ampak mu je to veliko pomenilo, pa še sam se je potrudil, nikoli ni nobenega vprašal za uslugo, če ni bilo potrebno. Isto ne moj oče ali mama mene, če ni nujno in ne moreta sama. Isto ne bi jaz prašal svojih otrok, če ne bi bilo treba. Vsak ima svoje življenje in to je treba spoštovat.

dec33 ::

Kleemen je izjavil:

Točno tako, večina nima tako dobrih odnosov, tako da že to jima je lahko velik plus da se razumete in si jima vedno na voljo, kot je treba. Pa pri 60 bi lahko tudi normalno vozila avto, če nista nič bolana. Moj dedek je pri 91 letih še vedno vozil avto, res da samo do trgovine in nazaj 1x tedensko, ampak mu je to veliko pomenilo, pa še sam se je potrudil, nikoli ni nobenega vprašal za uslugo, če ni bilo potrebno. Isto ne moj oče ali mama mene, če ni nujno in ne moreta sama. Isto ne bi jaz prašal svojih otrok, če ne bi bilo treba. Vsak ima svoje življenje in to je treba spoštovat.


Ja. V predhodnem komentarju ne bilo napisano:
"Zapomni si ta dan. Pride čas, ko je ukvarjanje z starši dnevno opravilo in je občasni prevoz zgolj spomin preteklosti. Bodi srečen, da sta zdrava."

Če se bom s kom ukvarjal na takšen način se bom s svojimi otroci, ne predstavljam si, pa da bi kaj takšnega veljalo za starše. Ne želim biti njun prijatelj, želim pa jima biti vedno na voljo, če je kaj resnega ali nujnega in da se lahko na to zaneseta. Več pa ne želim.

80173s ::

tony1 je izjavil:

V roke jima stisni 100 evrov in vizitko lokalne taksi službe in reci, da boš z veseljem spet sfinanciral prevoz, ko bo zmanjkalo.


This. Ce casovno ne gre, se slisi predlog kot ustrezna resitev.

Ganon ::

dec33 je izjavil:

Če se bom s kom ukvarjal na takšen način se bom s svojimi otroci, ne predstavljam si, pa da bi kaj takšnega veljalo za starše. Ne želim biti njun prijatelj, želim pa jima biti vedno na voljo, če je kaj resnega ali nujnega in da se lahko na to zaneseta. Več pa ne želim.


Vi imate v družini zelo resne probleme.

dec33 ::

80173s je izjavil:

tony1 je izjavil:

V roke jima stisni 100 evrov in vizitko lokalne taksi službe in reci, da boš z veseljem spet sfinanciral prevoz, ko bo zmanjkalo.


This. Ce casovno ne gre, se slisi predlog kot ustrezna resitev.


Nisem omenil, ampak finančno kar solidno stojita in pomoči ne potrebujeta.

80173s ::

dec33 je izjavil:

80173s je izjavil:

tony1 je izjavil:

V roke jima stisni 100 evrov in vizitko lokalne taksi službe in reci, da boš z veseljem spet sfinanciral prevoz, ko bo zmanjkalo.


This. Ce casovno ne gre, se slisi predlog kot ustrezna resitev.


Nisem omenil, ampak finančno kar solidno stojita in pomoči ne potrebujeta.


Irrelefant. Ponudi placilo in resitev problema. Razen, seveda, ce nisi ena tistih feminiziranih fantkov, ki isce in pa PREDVSEM VZDRZUJE probleme, ker ce ni problemov, potem ni drame, in ce ni drame, ni vzburjenja v zivljenju. In pa pozornosti, uuuuuh, pozornost, yum yum, smells like my (man/va)gina. Ampak, saj nisi, ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 80173s ()

pero12 ::

dec33 je izjavil:

80173s je izjavil:

tony1 je izjavil:

V roke jima stisni 100 evrov in vizitko lokalne taksi službe in reci, da boš z veseljem spet sfinanciral prevoz, ko bo zmanjkalo.


This. Ce casovno ne gre, se slisi predlog kot ustrezna resitev.


Nisem omenil, ampak finančno kar solidno stojita in pomoči ne potrebujeta.


Živite pod isto streho?

dec33 ::

Bolj kot ne zgolj spim doma. Dam nekaj za stroške in jem 100% na svoje stroške, zunaj v kakšnih menzah.

IL_DIAVOLO ::

Daleč od normalnih odnosov. Karkoli narediš, bo sprejemljivo, ker neke ljubezni ni za zacutit.

Vazelin ::

Sigurno bolje to, kot da je OP mamin sinček in potem, ko mamica umre rata psihičen bolnik
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

dec33 je izjavil:

Če se bom s kom ukvarjal na takšen način se bom s svojimi otroci, ne predstavljam si, pa da bi kaj takšnega veljalo za starše. Ne želim biti njun prijatelj, želim pa jima biti vedno na voljo, če je kaj resnega ali nujnega in da se lahko na to zaneseta. Več pa ne želim.
Hja, to si marsikdo želi, kako se potem zgodi v praksi pa žal ni odvisno samo od tebe in od staršev.

fuck_it_ ::

dec33 je izjavil:

Kleemen je izjavil:

Točno tako, večina nima tako dobrih odnosov, tako da že to jima je lahko velik plus da se razumete in si jima vedno na voljo, kot je treba. Pa pri 60 bi lahko tudi normalno vozila avto, če nista nič bolana. Moj dedek je pri 91 letih še vedno vozil avto, res da samo do trgovine in nazaj 1x tedensko, ampak mu je to veliko pomenilo, pa še sam se je potrudil, nikoli ni nobenega vprašal za uslugo, če ni bilo potrebno. Isto ne moj oče ali mama mene, če ni nujno in ne moreta sama. Isto ne bi jaz prašal svojih otrok, če ne bi bilo treba. Vsak ima svoje življenje in to je treba spoštovat.


Ja. V predhodnem komentarju ne bilo napisano:
"Zapomni si ta dan. Pride čas, ko je ukvarjanje z starši dnevno opravilo in je občasni prevoz zgolj spomin preteklosti. Bodi srečen, da sta zdrava."

Če se bom s kom ukvarjal na takšen način se bom s svojimi otroci, ne predstavljam si, pa da bi kaj takšnega veljalo za starše. Ne želim biti njun prijatelj, želim pa jima biti vedno na voljo, če je kaj resnega ali nujnega in da se lahko na to zaneseta. Več pa ne želim.


Avto imata na servisu in tebi je krona z glave padla. Ubogi ti.

Kak je škoda, da si ljudje zaradi takih patetičnih neumnosti tako zakomplicirajo življenje in naredijo grozne probleme tam kjer jih ni.

Zakaj ne bi bil njun prijatelj? Čemu ne? Sta se ti zamerila?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

Kleemen ::

In? A ne razmišlja pravilno? Kdo pravi da mu ni mar za starše? Še preveč, če jih vsak dan vozi okrog in se jim posveča. Ko si enkrat čez 18 let je dovolj da si 1x na teden s starši ne pa vsak dan. Obvezno pa moraš ostati v dobrih odnosih in vsekakor tudi prijatelj ali zakaj si napisal da nočeš da si njihov prijatelj? Saj ste družina.

imagodei ::

dec33 je izjavil:

Bolj kot ne zgolj spim doma. Dam nekaj za stroške in jem 100% na svoje stroške, zunaj v kakšnih menzah.

Skratka, star si 38 let, starša ti rešujeta stanovanjski problem, ti pa odpiraš temo na S-T, ker si v duševni stiski, ker ju je treba peljat sem ali tja, ker je avto na servisu?

Če tole ni troll tema, je pa božjastno žalostno. Pa niti ne to, da ti gre na živce - marsikomu bi šlo na živce, a bi se ugriznil v jezik in potrpel teh par dni, kar je avto na servisu. Redko kdo pa bi zaradi tega eksistencialnega problema šel odpirat temo na forumu.
- Hoc est qui sumus -

Kleemen ::

Saj je dal primer nasplošno ne samo sedaj ko je avto na servisu, kot sem razumel.

fuck_it_ ::

no. dejstvo je da če ga napademo ne bomo nič pomagali pri tej situaciji.

Pač videti je da imate težave.Če te je iz tira spravilo že to, da jima moraš pomagat ker imata avto na servisu, čeprav živiš pri njima in ti s tem prihranita kakšnih 500 EUR stroškov na mesec za najemnino, sprotne stroške in varčevanje za redna obnovitvena dela.... je pač nekaj narobe.

Potrpi, da se ne boste skregali zaradi takšne absurdne neumnosti. Ali pa jima kupi nov avto.
Če boš pa RES IMEL NEK NUJEN OPRAVEK (to ni pitje pive s prijatelji iz osnovne šole), pa jima to razloži in se zmenite da boste šli v trgovino kak drug dan. Ali pa jima posodi svoj avto.

Če si star 38 let in nimaš družine pa res močno dvomim da imaš tako pomembne "opravke", da jima ne bi mogel pomagati nekaj dni.

Smešno kako se čas zapolni z neumnostmi in "opravki", ko nimaš nekih res nujnih obveznosti. KO pa imaš vsak dan zapolnjen 300% pa se vedno najde še 5 minut, da pomagaš nekomu.

Srečno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

IL_DIAVOLO ::

Star je dovolj, da se odseli in živi po svoje. Case closed.

HappyPills ::

Čas je, da se odseliš.

imagodei ::

Kleemen je izjavil:

Saj je dal primer nasplošno ne samo sedaj ko je avto na servisu, kot sem razumel.

Kot sem jaz razumel, pa ni dal primera na splošno. Napisal je precej specifično: "Avto je namreč trenutno na servisu."

Če je problem bolj splošen, je na mestu pogovor, šur. Ampak spet, iz tistega, kar jaz razberem iz njegovih objav, je predvsem videti, da mu je vse, kar ni ravno koristno za njegovo rit, težko in odveč.

Itak gre po vsej verjetnosti za trol temo. Starša sta stara nekaj čez 60 let, mama pa ga prosi za prevoz v službo? Hard to believe. Kdaj pa ima mama šiht in kje je ta čas OP, da mama sklepa, da jo ima čas peljat do mesta dela?
- Hoc est qui sumus -

2dark ::

Ko boš dedoval te očitno ne bo nič motilo. pa tudi sedaj ko živiš doma. Mislim. avto imata na servisu, pa je teb odveč, da bi peljal kam, ker imaš hude obveznosti.

Čudno, da ni mat imela hude obveznosti, ko si bil dojenček v plenicah in ti je morala rit brisat sredi noči.

Vazelin ::

Kaj ste vsi psihozno povezani s svojimi starši? Jaz jih obiščem enkrat na nekaj mesecev. Meni je v srednjih letih bolano, da bi sedaj iskal oporo pri starših vsak teden LOL.


Čudno, da ni mat imela hude obveznosti, ko si bil dojenček v plenicah in ti je morala rit brisat sredi noči.

OP ni nič kriv, da si je matka zaželela otroka...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

imagodei ::

Nismo psihozno povezani s starši. Iz izvorne objave gre sklepat, da je pri starših nastal trenuten problem, ker je njun avto na popravilu. OP nadalje pove, da stanuje doma (in, oh gosh, prispeva v skupni proračun), ne pa nekje 20, 100 ali 200 km proč. Koga boš najprej prosil za pomoč, če ne svojega najbližjega - ne samo v sorodstvenem smislu, pač pa tudi po fizični oddaljenosti? Domnevno gre za prehodne težave in bo avto kmalu iz popravila ...?

To je še najmanj - tudi če vse ostalo spregledamo (je OP za povrh še brezposeln, da lahko svojo mati prevaža na šiht?) in če privzamemo, da ne gre za trol temo.
- Hoc est qui sumus -

PacificBlue ::

Ne razumem, problem je zaradi avta, ki je na servisu...kako dolgo že?
Avto se popravi v kratkem času, razen če ni bila totalka. Če te v enkrat ali dvakrat prosita za uslugo..malce dvomim da bi tole trajalo več kot mesec dni pa tud ne vem no.

anketar ::

avant2go če majo to srečo, da je bliz

Uizi ::

Nevem zakaj mati ne gre na avtobus, saj ji nebo krona z glave padla..

Vazelin ::

OP je precej škrtica:
Brezplačno parkiranje, Plava laguna
;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Uizi ::

Brezplačno parkiranje, živi pri starših, stolen laptop, neighbours WIFI. :D

Kleemen ::

Nisem vedel da ima 38 let in živi oz. samo spi pri starših. Zakaj ne greš na svoje ali si narediš svoje stanovanje v delu hiše z lastnim vhodom? S starši si lahko prav tako povezan, ni treba da jih vidiš vsak dan po par ur. Razen če so oni taki da ti "težijo" in hočejo da si non stop pri njih, temu se pa pravi teženje in potem je čas da greš od hiše na svoje. Če jih je treba kam peljat samo sedaj ko je avto na servisu pa nevem kaj paničariš, če nimaš drugega dela jih pelješ in je problem rešen. Če ti pa tudi drugače težijo, pol je pa problem ja.

Raindancer ::

Imaš prav, onadva lahko to rešujeta tudi z lastnimi nogami in busom, v kolikor ima bus redne linije od jutra do večera. Ni treba, da se vedno čakate med seboj, to zna biti sitnica.

Po drugi strani pa mamo lahko pelješ v službo, če greš slučajno mimo, za trgovino, če so kakšni večji nakupi, se lahko dogovorite za recimo enkrat ali dvakrat tedensko, odvisno kako veliko in pogosto nabavljate.

Vse je stvar dogovora pa tega, kdaj bosta onadva spet imela svoj avto doma. Osebno je bilo tudi meni za vozit starša ko je bila ista situacija ali pa smo si delili avto, odvisno od urnika in potreb. Enkrat ga je imel eden, drugič drug. Je pri tebi to opcija, vsaj za nakupe v trgovini, če je treba nabavljat večje količine? Lahko kako pomagajo sosedi ali prijatelji, ki jih imata?

Odvisno je od vas treh. Imaš vso pravico reči ne in postaviti meje, toda vseeno posksi najti win-win rešitev.

Alien123 ::

Pri 38ih pa še kar pri starših?..
Mislim, da ni problem vožnja staršev, problem je da se staraš in ti gre vse na živce, ker si nisi še v življenju nič naredil.
Bo treba nov list obrnit.

Pika na i ::

dec33 je izjavil:


Kaj narediti?

Pokaži jima, kar si tule spesnil.
Če bi bila tvoja mama, bi te vrgla iz hiše in zamenjala ključavnico. In te ne želela nikdar več videt.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

ginekk ::

Pika na i je izjavil:

dec33 je izjavil:


Kaj narediti?

Pokaži jima, kar si tule spesnil.
Če bi bila tvoja mama, bi te vrgla iz hiše in zamenjala ključavnico. In te ne želela nikdar več videt.


This. Ne bi ravno zamenjal ključavnice, bi pa častil kufer in ga postavil pred vrata v upanju, da kdaj spregleda.

mat xxl ::

Imaš še eno rešitev.....

Pač pojasniš, da Taxi stane v Ljubljani precej ceneje, kot tvoj čas..... in tudi v praksi je tako, no pri nas to sedaj razumeta in ni problemov, jasno pa je ob izrednih primerih, bolnica ali, kaj takega sem na uslugo, za avto iskat k mehaniku pa tako, pa nikakor ne , ker Taxi za 5 km pobere 6 do 7 eur, če grem jaz po njih in oj čas bi bilo najmanj krat 3.

Pika na i ::

Najraje bi napisala, ti preklete egoistične svinje, vsem vam, ki gledate svoje starše skozi denar. Ste jim že plačali, za vsa leta nazaj, ko ste bili eni usrani smrkavci s tisoč željami, 24ur/na dan na njihovi grbi?
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

darkolord ::

Pika na i je izjavil:

Ste jim že plačali, za vsa leta nazaj, ko ste bili eni usrani smrkavci s tisoč željami, 24ur/na dan na njihovi grbi?
Ja, kofe so jim skuhali 2x.

Kleemen ::

Pika na i je izjavil:

Najraje bi napisala, ti preklete egoistične svinje, vsem vam, ki gledate svoje starše skozi denar. Ste jim že plačali, za vsa leta nazaj, ko ste bili eni usrani smrkavci s tisoč željami, 24ur/na dan na njihovi grbi?


Ne meči vseh v isti koš, saj ne veš kakšno otroštvo oz. življenje je imel. Sploh pa to nima nobene veze s tem in noben ne gleda na starše skozi denar. Sploh pa ne ko je treba nujno pomagati.

imagodei ::

Kleemen je izjavil:

Nisem vedel da ima 38 let

Truth be told, sem tole sklepal iz njegovega nicka (dec33) in časa registracije (leta 2014). Če je bil takrat star 33 let, je zdaj pač 5 let starejši... Vem pa ne, mogoče tista triintridesetka nima veze z leti...
- Hoc est qui sumus -

jype ::

darkolord je izjavil:

Ja, kofe so jim skuhali 2x.
Js ne znam kofeta skuhat :(

imagodei ::

mat xxl je izjavil:

Imaš še eno rešitev.....

Pač pojasniš, da Taxi stane v Ljubljani precej ceneje, kot tvoj čas.....

Če bi meni to povedal moj otrok, bi se jaz z občino pogovarjal o tem, da jim podarim stanovanje v zameno za dosmrtno koriščenje le-tega in/ali plačevanjem stroška doma starostnikov do smrti. Ziher se da kaj uredit. Ceneje, kot pa zgubljat čas z nehvaležnim mulcem.
- Hoc est qui sumus -

Uizi ::

Pika na i je izjavil:

Najraje bi napisala, ti preklete egoistične svinje, vsem vam, ki gledate svoje starše skozi denar. Ste jim že plačali, za vsa leta nazaj, ko ste bili eni usrani smrkavci s tisoč željami, 24ur/na dan na njihovi grbi?


Noben ni po svoji želji prišel na ta svet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Pika na i ::

Kleemen je izjavil:

Pika na i je izjavil:

Najraje bi napisala, ti preklete egoistične svinje, vsem vam, ki gledate svoje starše skozi denar. Ste jim že plačali, za vsa leta nazaj, ko ste bili eni usrani smrkavci s tisoč željami, 24ur/na dan na njihovi grbi?


Ne meči vseh v isti koš, saj ne veš kakšno otroštvo oz. življenje je imel. Sploh pa to nima nobene veze s tem in noben ne gleda na starše skozi denar. Sploh pa ne ko je treba nujno pomagati.

Ne nakladaj! Se dovolj jasno vidi, kako zelo cenite svoj čas in denar, za "nujne" stvari.
Če bi ti rekli (ali OPju!), da ti/mu plačajo, bi jih rade volje vozil vsak dan v trgovino! Kamorkoli!

Ko pride čas za dediščine, boste pa sploh najbolj ljubeči sinovi pod soncem!
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

jype ::

Uizi je izjavil:

Noben ni po svoji želji prišel na ta svet.
Kako da ne? Pred rojstvom vsak izpolni in podpiše obrazec, kjer si izbere kraj rojstva, državljanstvo, spol in druge podrobnosti. Saj zato pa je ograja na meji (in je sprememba spola ponekod prepovedana), da ljudje ne poizkušajo goljufati in spremeniti svoje izbire potem, ko so že enkrat rojeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Kleemen ::

Pika na i je izjavil:

Kleemen je izjavil:



Ne meči vseh v isti koš, saj ne veš kakšno otroštvo oz. življenje je imel. Sploh pa to nima nobene veze s tem in noben ne gleda na starše skozi denar. Sploh pa ne ko je treba nujno pomagati.

Ne nakladaj! Se dovolj jasno vidi, kako zelo cenite svoj čas in denar, za "nujne" stvari.
Če bi ti rekli (ali OPju!), da ti/mu plačajo, bi jih rade volje vozil vsak dan v trgovino! Kamorkoli!

Ko pride čas za dediščine, boste pa sploh najbolj ljubeči sinovi pod soncem!


Saj delo je nujna stvar. Eni imamo biznis in delamo kdaj tudi 15 ur dnevno tako da je vsaka ura dragocena. ;) Sploh pa ni to point iz njegovega opisa je bilo razumljivo, da mu težijo vsak dan da jih mora nekam peljat, če jih je treba 1x na teden peljat v trgovino ali kamorkoli sploh ni problem. Če ga obremenjujejo s tem vsak dan pa je problem ja. Vsak ima svoje življenje, tudi sam bi rad imel mir pred otroci ko bom imel 60 let. Obisk vsake tok je eno, da bi jim težil vsak dan oz. da bi morali biti vsak dan z mano pa ne. Naj delajo kar jim paše, pomagat si je pa treba en drugemu, ampak brez obremenjevanja in teženja.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Življenski stroški (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
691117370 (100251) Mato989
»

Plačevanje preživnine (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11241031 (21669) bambam20
»

Študenti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9415788 (12186) para!
»

Jast študent, hočem pa luksuz za majhen denar. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14626831 (23383) Tear_DR0P

Več podobnih tem