» »

Nahrbtnik

Nahrbtnik

Kleemen ::

Kupil sem nov nahrbtnik in imam problem z glasnimi zadrgami.:D Malo sem gledal in vidim, da veliko folku grejo "na živce" glasne zadrge oz. bolj znano kot noisy zippers. Kakšen predlog kako utišati "zvonenje"? Lepilni trak okrog sigurno pomaga, ampak ne izgleda ravno lepo. Eni jih kar odrežejo in dajo gor samo vrvice, ampak tudi to mi ni ok. Hvala za nasvete.;)

mailer ::

Termoskrčljiva cevka, da jih gumiraš.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Kleemen ::

Dobra ideja. Problem je ker so "glasni" samo na spodnjem delu ko kovina tolče ob kovino, tako da tam spodaj bi moral nekako izolirat in bi blo kul. Zgornji del nima takega pomena.

Uizi ::

Izrezkaj lesene iz bukovih drv.

Kleemen ::

:))

Ne so mi všeč jeklene, ampak me moti zvonenje.:D

fuck_it_ ::

našpricaj s silikonskim sprejem za zmanjšanje trenja. Nekaj časa bo zadrga povsem neslišna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

gruntfürmich ::

lahko tudi probaš s kremo za roke namesto silikonskega (ločilnega) spreja namazat po tračnicah...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Raindancer ::

kaj če bi poskusil z vrvicami, da jih oviješ okoli? Vrvice sigurno imaš doma, ali pa greš v štacuno in kupiš par komadov. Samo potem ko narediš, požgi konce, da se zadeva ne razrola.

Druga stvar, ki jo lahko narediš, pojdi in kupi 'shrink tube' kot jo uporabljajo električarji in jih daj preko glasnega dela pa 'zavari' s plamenom vžigalnika.

Tretja stvar - nail polish/gel za nohte. Imajo tudi take, ki so prozorni. Kupiš in naneseš v več slojih. vendar pazi, vsak posamezni sloj se mora dobro posušiti, preden naneseš novega!

Lp,

Raindancer

starfotr ::

Greš v BVD in ti dajo nove ključe gor, take, ki so že tovarniško gumirani ali podobno.

Kleemen ::

gruntfürmich je izjavil:

lahko tudi probaš s kremo za roke namesto silikonskega (ločilnega) spreja namazat po tračnicah...


Sej tračnice nimajo veze z zvonenjem..

Raindancer je izjavil:

kaj če bi poskusil z vrvicami, da jih oviješ okoli? Vrvice sigurno imaš doma, ali pa greš v štacuno in kupiš par komadov. Samo potem ko narediš, požgi konce, da se zadeva ne razrola.

Druga stvar, ki jo lahko narediš, pojdi in kupi 'shrink tube' kot jo uporabljajo električarji in jih daj preko glasnega dela pa 'zavari' s plamenom vžigalnika.

Tretja stvar - nail polish/gel za nohte. Imajo tudi take, ki so prozorni. Kupiš in naneseš v več slojih. vendar pazi, vsak posamezni sloj se mora dobro posušiti, preden naneseš novega!

Lp,

Raindancer


Vrvice še najboljše pomoje, shrink tube tudi super samo bolj zakomplicirano ga bi bilo dat gor na tako majhen del.

starfotr je izjavil:

Greš v BVD in ti dajo nove ključe gor, take, ki so že tovarniško gumirani ali podobno.


Super, jim bom za foro pisal mail mogoče imajo še oni kakšen drugi predlog. Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kleemen ()

fikus_ ::

Termoskrčljive cevke, dobiš jih v raznih barvah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Označevanje(labeling) mrežnih kablov

Oddelek: Omrežja in internet
293318 (1916) Baja
»

Restartanje računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
5481 (426) ST-777
»

CPU problem

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6777 (701) loool2
»

A je normalno da Hydor Seltz L30 močno vibrira?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271614 (1008) Gajba
»

Super vrvica party

Oddelek: Omrežja in internet
5864 (786) OmegaBlue

Več podobnih tem