» »

Gaming računalnik

Gaming računalnik

mackilla ::

Pozdravljeni. Ali bi mi lahko pomagali sestaviti gaming računalnik do 1000 evrov? Ne rabim grafične, ker jo že imam in sicer Geforce GTX 1070 in bi jo še vsaj za enkrat obdržal. Rad bi imel vsaj 16 Gb rama. Stari računalnik se mi resetira ob zagonu igre Pubg ampak samo preden začnem igrat se pravi v lobbyu, ko enkrat igra teče pa ni problema. Ali bi lahko bil problem v grafični kartici?

LP.

hojnikb ::

napajalc ali graficna. napisi malo vec specsov
#brezpodpisa

mackilla ::

hojnikb je izjavil:

napajalc ali graficna. napisi malo vec specsov


Napajalnik je PC Supply Inter-tech SL-700A ITG117XC 700W ATX Power Supply SATA Molex, procesor Intel(R) Core™ i5-6500 CPU @ 3.20GHz
ter grafična kartica NVIDIA GeForce GTX 1070. Zanimivo je , da mi nikoli ne resetira med samim igranjem ampak vedno v lobbyu.

mackilla ::

Sem razstavil ohišje in opazil, da je grafična nekoliko mastna zgoraj na levi zadnji strani. Po mojem bom moral zamenjati tudi grafično kartico. Lahko bi dal do 1200 Evrov za nekaj primerljivega z NVIDIA GeForce GTX 1070 in zgoraj omenjeno sestavo. Ali mi lahko kdo pomaga pri sestavi? Računalnik se bo uporabljal za igranje iger, po večini Playerunknown.

TOP ::

Imaš namensko teme in tam prestavi uprašanje.Grafična mastna,kaj si šlatal morda z umazano roko.Stestiraj mal grafo,da vidiš če dela.

klinker ::

mackilla je izjavil:

hojnikb je izjavil:

napajalc ali graficna. napisi malo vec specsov


Napajalnik je PC Supply Inter-tech SL-700A ITG117XC 700W ATX Power Supply SATA Molex, procesor Intel(R) Core™ i5-6500 CPU @ 3.20GHz
ter grafična kartica NVIDIA GeForce GTX 1070. Zanimivo je , da mi nikoli ne resetira med samim igranjem ampak vedno v lobbyu.


Inter-tech je srot in bi blo zelo mozno da ta kaj heca.
Tvoj PC je se dalec od starega da bi kar tako menjaval. Naj ti pride nekdo, ki se razume malo preverit. Ce si z obale ti lahko jst kaj pomagam, ce ne pa najdi koga tu da ti pride nardit en check.

mackilla ::

klinker je izjavil:

mackilla je izjavil:

hojnikb je izjavil:

napajalc ali graficna. napisi malo vec specsov


Napajalnik je PC Supply Inter-tech SL-700A ITG117XC 700W ATX Power Supply SATA Molex, procesor Intel(R) Core™ i5-6500 CPU @ 3.20GHz
ter grafična kartica NVIDIA GeForce GTX 1070. Zanimivo je , da mi nikoli ne resetira med samim igranjem ampak vedno v lobbyu.


Inter-tech je srot in bi blo zelo mozno da ta kaj heca.
Tvoj PC je se dalec od starega da bi kar tako menjaval. Naj ti pride nekdo, ki se razume malo preverit. Ce si z obale ti lahko jst kaj pomagam, ce ne pa najdi koga tu da ti pride nardit en check.


Hvala. V vsakem primeru sem imel v kratkem času zamenjat računalnik tako, da bi bil hvaležen vsake pomoči pri sestavi.

klinker ::

Ryzen 3600 ali 3700X
B450 MSI Tomahawk MAX ali Asus Prime
2x 16GB 3200Mhz G.Skill CL16
M2 SSD Adata 8200 512GB
HDD zeljene velikosti
Napajalec BeQuite 450W-650W, oz. primerljive kvalitete
Ohisje po zelji

Glej nemcijo....computeruniverse ali maindfactory+mailbox
Ohisje kupi pri nas, ker zaradi velikosti nardijo posebej paket ter se 1x postnino in se zato cena prakticno izenaci s SLO ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

mtosev ::

zakaj za vraga si vzel inter-tech napajalc. kak so že drugi povedali to so jajca. kakšen superflower, seasonic ali corsair napajalc vzameš ko menjaš.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

klinker ::

To ze ima v trenutni kisti in nema veze z nakupom nove

Glugy ::

Napajalnik boš mogu v vsakem primeru kupt. In če boš starega obdržal in če boš nov PC hotel sestavt. Jz bi na tvojem mestu napajalnik nov kupu pa ga zamenjal; pol pa če to še vedno ne bi bila zadost dobra uporabniška izkušnja bi pa okol tega novga napajalnika kupil in sestavil nov sistem. Priporočam SuperFlower napajalnik lahko pa tud od Corsair vzameš če je bolj ugoden. fino je če ima napajalnik 80+ ( zlato ) certifikacijo ni pa nujno. To je v bistvu sam certifikacija za učinkovitost izkoristka energije. Ampak po navad so te bolj zanesljivi napajalniki. Če naletiš na kak no-name napajalnik se ga raj izogni.

TOP ::

Takšen certifikat,ko že omenjaš imajo tudi Intertech LC power napajalniki.

Glugy ::

Ja bolj sem imel v mislih kombinacijo SuperFlower ali Corsair + certifikacija. Zame je Intertech noname znamka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova kišta | 1000€ | video obdelava (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13611119 (6915) Yenk
»

Gaming PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
6610 (536) D3m
»

Zmrzovanje, popačen zvok

Oddelek: Pomoč in nasveti
7906 (788) LeXani
»

Poceni napajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14333944 (31482) filip007
»

Koliko je vreden računalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
112259 (1781) 54j0

Več podobnih tem