» »

Baterija se sprazni čez noč

Baterija se sprazni čez noč

Gr8t ::

Telefon je Lenovo A5000 s 4000 mAh baterijo, ki drugače zdrži cel mesec.
Ampak zadnje par mesecev se mi pa 1x na mesec baterija sprazne čez noč. Telefona ne uporabljam nič drugače kot prej.
Včeraj je bila še na 50%, danes zjutraj se telefon ni prižgal.
Če pogledam graf, pade čez noč strmo navzdol, baterijo naj bi pa porabil zaslon. Pa večkrat ko primem telefon v roke, gori zaslon.
Sem pa nastavil varčevanje z energijo čez noč, pa nič ne pomaga.

Je baterija zanič ali mi porablja kakšna aplikacija? Drugače imam izklopljeno in zaprto vse razen MP3 predvajalnika.
Mogoče če bi se navadil polniti pri 55-60%, ker iz tam mi še ni padlo na 0%.
zmaugy 23.8.2019:
Ne verjamem, da je razlog za vožnjo nad omejitvami iskanje prihrankov na času.
Glavni razlog je dolgčas in nesvoboda vožnje za počasnelami.

Fsegula62 ::

Glede na specifikacije telefona in starost, me preseneča da sploh zdržiš z njim :D in kako si 1 mesec z enim polnjenjem tudi ne vem. Če opažaš da gori zaslon gori večkrat potem si že našel razlog, drugače pa menjava baterije.
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

hojnikb ::

za začetek naredi factory reset. Če to ne pomaga, pol je hw defekt.
#brezpodpisa

Gr8t ::

Nisem jaz kot večina mahnjen na telefone, prvega sem dobil Nokio 1112 šele 2008, ostali so imeli prve že 1999, nekateri (bolj učitelji) že 1998, Reglja, Čuk itd.
Itak sem na šihtu in doma za kompom in niti ne rabim telefona, bolj namesto MP3 playerja.
Poraba telefona je tako nekje 2-4 ure na dan predvajanja MP3. Na teden zgubi 25%. Ko je bil nov, če si ga pustil v mirovanju, je zdržal 2 meseca. Bi sicer moral še zdaj.
Ta mi je OK, ker ga ni treba vedno polnit. Kar najbolj sovražim na tem svetu je polnjenje telefona in tanka avtomobila, tam mi tudi zdrži 3 tedne, pa mi je še premalo.

Kako lahko gori zaslon ne vem, še večje vprašanje je zakaj se potem ne ugasne. Drugače če pritisneš tipko ON in počakaš, se zaslon ugasne čez 10s.
zmaugy 23.8.2019:
Ne verjamem, da je razlog za vožnjo nad omejitvami iskanje prihrankov na času.
Glavni razlog je dolgčas in nesvoboda vožnje za počasnelami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gr8t ()

Gr8t ::

Ravno to je bilo to, MP3 app, Pi Music Player. Zdaj primem telefon v roke in je bil prižgan ekran in vidim da je bil app odprt tudi pri zaklenjenem zaslonu.
In zaslon se ni ugasnil, se je pa normalno po 10s ko sem ga odklenil in spet zaklenil, potem je bila na zaklenjenem zaslonu samo ura in ne MP3 player.
Zaenkrat mi sploh ni uspelo da bi app ostal odprt pri zaklenjenem zaslonu. Bom pa od sedaj naprej zapiral app, kot sem delal že pred parimi meseci.
Saj to sem razmišljal, če sem kaj drugače začel uporabljati telefon, v prvem postu sem napisal da ne, ampak zdaj sem se pa spomnil kaj sem delal drugače.
zmaugy 23.8.2019:
Ne verjamem, da je razlog za vožnjo nad omejitvami iskanje prihrankov na času.
Glavni razlog je dolgčas in nesvoboda vožnje za počasnelami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 Mobile (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4272606665 (198150) karafeka
»

Samsung galaxy s4 mini (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5413714 (9125) superb_
»

HTC Desire X (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7515247 (8059) Anney
»

Prehod iz Androida na iOS, mnenja za in proti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13236105 (31433) klinker

Več podobnih tem