» »

Disney Plus (Disney+)

Disney Plus (Disney+)

«
1
2

Vazelin ::

Je kdo že preizkusil nov streaming storitev?:D
Vsebina je precej sladka. Popoln list na:
https://www.google.com/amp/s/bgr.com/20...

Ogromno vsebine že od prvega dneva. Mislim, da je Netflix dobil močno konkurenco, sploh glede na priljubljenost Disneyevih and Co stvaritev.

Discuss
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

vostok_1 ::

More like Disney-, amirite, huh huh?! :))
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Cruz ::

88. Spider-Woman WTF? Nisem vedel, da to obstaja. Izgleda res.

Jaz osebno ne vidim razloga za naročnino. Če bi imel otroka/e, mogoče. Novih tv serij ni, superhero filme nimam interesa gledati doma, če že gledam, potem v kinu, njihove animirane filme pa tudi ne, se ti zmeša, če nonstop gledaš samo Disneyjeve.

It's a "nope" from me.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Vazelin ::

110. Flight of the navigator8-)

Moj top10 movie iz mladih dni
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

All 30 seasons of The Simpsons will be available on day one.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Cruz ::

Vazelin je izjavil:

All 30 seasons of The Simpsons will be available on day one.

One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Vazelin ::

Tole bo kar osvezitev od Netflixovega bollywooda:))

Je pa tko da bo verjetno najboljsi nacin da malo uporabljas eno in malo drugo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Cruz ::

Vazelin je izjavil:

Tole bo kar osvezitev od Netflixovega bollywooda:))

Je pa tko da bo verjetno najboljsi nacin da malo uporabljas eno in malo drugo
Če boš hotel biti na tekočem, prav gotovo. Po možnosti še kak Hulu, če pride v EU.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Vazelin ::

Deal kjer je hulu in disney plus zna biti zmagovalna kombinacija. Stotine disney klasik na eni in “bolj odrasli filmi” na drugi strani. Jaz bom sprobal če ni kaka omejitev s kreditno kartico
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Danes se je na Disney+ znašel dokumentarec Elephant, ki "razburja" zaradi sinhronizacije s strani Meghan Markle. Nekaj zato, ker naj bi bila precej povprečna, če ne že slaba kot "voice over igralka" (skratka B rated igralka v Premium vlogi). In malo zato, ker so se lani na youtube znašli posnetki premiere Lion King, kjer Harry skorajda žica Bob Igerja (bivši CEO Disneya) za njeno vlogo.

To je to:


ps: oh kako noro lepa vizualna predstavitev je v tem odlomku WUB
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Disney bo posnel animiarani film, ki bo remake na risanko z leta 1973.


Disney is remaking its classic 1973 Robin Hood film as a CGI Disney Plus exclusive

https://www.theverge.com/2020/4/10/2121...

Classic Disney's Robin Hood (Sing Along Song) - Robin & Little John Running Through The Forrest.mov

tattoo ::

Pozdravljeni, kakšne so opcije, da lahko gledamo Disney+ v SLO? Hvala.

tattoo ::

Si je uspel kdo urediti dostop do Disney+ (verjetno preko kaksnega VPN?)?

Cez dva tedna prihaja prvi del tezko pricakovane serije:)

borutz ::

danes probal preko vpn uk z slo kartico oz. paypal pa javi napako
ocitno potrebna uk kartica
ce kdo deli za 1-2 tedna account se priporocam, placilo paypal.
bolj iz firbca kako deluje, vsebina, glede na netflix,...

tattoo ::

Razmišljam, da bi vzel VPN preko surfshark (za 2 leti malo pod 50€), potem pa preko enega od US stržnikov vzamem še letni Disney+ (cena za 2021 je 80$). Vse transakcije bi opravil preko kreditne (Mastercard).

Je to dober pristop ali se je boljše lotiti zadeve kako drugače? :)

opeter ::

Kolikor vem, ti VPN kaj dosti ne bo pomagal, če nimaš US kreditne kartice za US Disney+ ali pa UK kreditno za UK Disney+.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

pijavka ::

Danes uradno prispel v Slovenijo. Ni vse vsebine, ki je na voljo v US. Ni slovenskih podnapisov, niti ex-Yu. Drugače pa vzpodbudno, da se je lotil tega trga.

ripmork ::

Matr, tole je pa hitro, sam mal manj kot 3 leta je trajalo :P

Ko izzide naslednja sezona Mandaloriana jim dam šanso za mesec, pa da vidimo.
Simpsoni so na voljo mogoče pri nas?

pijavka ::

Simpsonovi so. Večina stvari je gor.

Cupakabra123 ::

Bo za sprobat. Imajo tudi kak trial mesec?

ahac ::

Matr, tole je pa hitro, sam mal manj kot 3 leta je trajalo :P

Po 3 letih bi pričakoval, da bodo vsaj kakšni podnapisi tudi, če ne za čisto vse serije in filme.
Večina Disney filmov je bilo že prevedenih za kino & TV, na Disney+ pa niso. V SLO lahko oglašujejo z jumbo plakati, ne morejo pa dat podnapisov gor?
No, meni osebno je vseeno, ampak je pa butasto... sploh, ker Disney ima veliko vsebine za otroke.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

mtosev ::

Link in cena?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ahac ::

7,99 € | Month
79,90 € | Year

https://www.disneyplus.com/en-si

Kakšnega free trial očitno ni...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

BigWhale ::

Vsebine je resnicno ogromno. Od nadaljevank, do filmov. Netflix in ostali se imajo upraviceno cesa za bati. Imajo ze vec kot 130 mio narocnikov in se vedno pa bojda delajo minus.

mtosev ::

Brez logina se da videti kar imajo gor ali ne?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

svecka ::

ali imajo sploh kaj v Slovenščini gor? So risanke kaj z sinhronizacijo?

borutz ::

Za 20 eur na leto sploh ni kaj za razmisljat( ce so 4 osebe)
to je pivo na mesec
filmov je kar nekaj, ki jih ni netflixu, tako da bo dobra dopolnitev
zaenkrat zadovoljen

111111111111 ::

Malo sem pogledal, pa nikjer ne piše, da bi bil kak družinski paket?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

BigWhale ::

svecka je izjavil:

ali imajo sploh kaj v Slovenščini gor? So risanke kaj z sinhronizacijo?


Ni sinhroniziranih stvari in ni slovenskih podnapisev. To je za marsikoga minus, meni je pa v bistvu vseeno.

111111111111 je izjavil:

Malo sem pogledal, pa nikjer ne piše, da bi bil kak družinski paket?


Na vsakem accountu lahko gledas stiri streame naenkrat in lahko nardis mislim da sedem family memberjev, ki si delijo account.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

PARTyZAN ::

Interface za "previjat" naprej/nazaj na AndroidTV je pa en najbolj blesavih, kar sem jih kdaj vidu.

PARTyZAN ::

Also, zanimivo da Orville je na voljo, ampak samo prvi dve sezoni. Epizod iz tekoče tretje ni. :\

Linko ::

Kar se tiče podnapisov in sinhronizacije HBO max zmaga...

Nikonja ::

Pri HBOMax mi je edino čudn zakaj nadaljevanke niso v 4K, filmi pa so. Na pašnikih pa lahko daš dol HBOMax ripe nadaljevank v 4K, tko da mi ni čisto jasno kje je problem?
Disney pa je tko tko, nekaj materijala imajo ampak da se splača plačevat vsak mesec Netflix, HBO, Apple+, Amazon Prime pa še Disney+, se pa definitivno ne.

Mi ni jasno kako so se streaming servisi za muziko lahko zmenili da vsi imajo več al manj vse, pri video vsebinah, očitno vsaka produkcijska firma bo imela svojega... idiotizem

opeter ::

Nikonja je izjavil:

Pri HBOMax mi je edino čudn zakaj nadaljevanke niso v 4K, filmi pa so. Na pašnikih pa lahko daš dol HBOMax ripe nadaljevank v 4K, tko da mi ni čisto jasno kje je problem?
Disney pa je tko tko, nekaj materijala imajo ampak da se splača plačevat vsak mesec Netflix, HBO, Apple+, Amazon Prime pa še Disney+, se pa definitivno ne.

Mi ni jasno kako so se streaming servisi za muziko lahko zmenili da vsi imajo več al manj vse, pri video vsebinah, očitno vsaka produkcijska firma bo imela svojega... idiotizem


Malo počakaj, boš videl, da bo slejkoprej tudi ta balonček počil.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

scipascapa ::

Upajmo na čimprej.

svecka ::

Nikonja je izjavil:

Pri HBOMax mi je edino čudn zakaj nadaljevanke niso v 4K, filmi pa so. Na pašnikih pa lahko daš dol HBOMax ripe nadaljevank v 4K, tko da mi ni čisto jasno kje je problem?
Disney pa je tko tko, nekaj materijala imajo ampak da se splača plačevat vsak mesec Netflix, HBO, Apple+, Amazon Prime pa še Disney+, se pa definitivno ne.

Mi ni jasno kako so se streaming servisi za muziko lahko zmenili da vsi imajo več al manj vse, pri video vsebinah, očitno vsaka produkcijska firma bo imela svojega... idiotizem


Ja se strinjam, totalna bedarija streaming servici, ki so vsi napol narejeni, brez lokalne podpore (vsaj prevod), omejitve vsebin glede na države, SD kvaliteta nekaterih vsebih (4k na travniku povsod na voljo). Skratka se gredo streaming, ne bi pa nič vlagal v to. Upam da bo res kdaj propadlo vse tole, ker Disney+ je recimo čisti nateg.

NiKeC ::

Drugače pa iz se da dobiti letno naročnino tudi čisto legalno za 20€ z malo dela (brez VPN).
1. Ustvariš nov Google račun, dodaš kartico v Google Pay s turškim naslovom (Nkbm Visa dela bp).
2. Nato naložiš Bluestacks na PC (najlažje, dodajanje accounta k obstoječemu v telefon ne bo delovalo), se prijaviš s tem novim Google accountom.
3. namestiš Disney+, se registriraš, kupiš letno naročnino (na začetku kaže v Disney+ appu še ceno v EUR, ko se pa pojavi Gpay okno so pa cene v TRL - 350)
4. Uživaš v vsebinah - brez VPN in kakršnihkoli omejitev

Ganon ::

Nikonja je izjavil:

Pri HBOMax mi je edino čudn zakaj nadaljevanke niso v 4K


HBO Max je v tem pogledu porazen, daleč za konkurenco. Gledam sicer odlično serijo Tokyo Vice, ampak v 1080p in brez HDR/DV. Resno, HBO?

Cantstandya ::

Ganon je izjavil:

Gledam sicer odlično serijo Tokyo Vice, ampak v 1080p in brez HDR/DV. Resno, HBO?


The horror, the horror.

Lujz113 ::

Pozdravljeni

Imam problem, da mi disney + na philips tv (aplikacija) ne deluje dokler ne resetiram modema. Potem spet dela da se pogleda kakšen film, potem zopet ne in je treba vsako krat resetirat modem da potem spet deluje.

Vse ostalo na tv deluje brez problema, youtube,netflix... Samo ta disney+ ima probleme.

Mogoče kdo ve kaj je narobe?

Hvala

Tero ::

Kaj ta disney+ ki ga tako oglašujejo po plakatih v sloveniji je prirejen za slovenijo? To mislim uporabniški meni je v slovenščini? So slovenski podnapisi pri vseh serijah?

Edit: ah vidim da so že drugi povedali da je odgovor ne. To je kar žalostno če tako oglašujejo na slovenskem trgu. Je to sploh dovoljeno da ni slovenskega prevoda?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

bedarija ::

men je glupo kaj naša birokracija počne in ne zahteva da mora bit vse s slo podnapisi. netflix je že par let tu pa še vedno nič v slovenščini. hrvaški netflix s prvim dnem prišel ven s podnapisi in čisto vse kar pride ven po prihodu na hrvaški trg vsebuje tudi hrvaške podnapise. torej vse nove stvari imajo podnapise, starim jih niso šli dodajat. a pri nas se pač spet ne splača al kak bo zdaj razlog.

Oktan ::

NiKeC je izjavil:

Drugače pa iz se da dobiti letno naročnino tudi čisto legalno za 20€ z malo dela (brez VPN).
1. Ustvariš nov Google račun, dodaš kartico v Google Pay s turškim naslovom (Nkbm Visa dela bp).
2. Nato naložiš Bluestacks na PC (najlažje, dodajanje accounta k obstoječemu v telefon ne bo delovalo), se prijaviš s tem novim Google accountom.
3. namestiš Disney+, se registriraš, kupiš letno naročnino (na začetku kaže v Disney+ appu še ceno v EUR, ko se pa pojavi Gpay okno so pa cene v TRL - 350)
4. Uživaš v vsebinah - brez VPN in kakršnihkoli omejitev


Super, deluje. Hvala :)

hbgqzR ::

Fajn, smo vzeli (in razdelili) uradno letno za 80e, brez payments workaroundov, četudi (hiper?)inflacija. Kje vidiš available bitrates in current (HD, 4k) - tv, browser, app?

Gogo ::

Če bo kdo želel deliti račun sem resen kandidat.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

papirza ::

Gogo je izjavil:

Če bo kdo želel deliti račun sem resen kandidat.


Jst sm tudi za.

ZveeZ ::

Imam se 2 slota. 20€ na leto per user pa roka:)

Seba982 ::

Jaz sem se javil na ZS, če imaš še plac. 20€ pa roka.

gosterm ::

ZveeZ je izjavil:

Imam se 2 slota. 20€ na leto per user pa roka:)

+1 zs
<a href="http://www.sportnatrgovina.si/">Sportnatrgovina.si</a>

ZveeZ ::

Sloti so ze zapolnjeni:)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SkyShowtime (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
22028683 (1149) Gregor P
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131052 (2717) Pithlit
»

Netflix (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1189231519 (10315) gregyk
»

Deljenju gesel za Netflix bo odklenkalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostalo
16416889 (7221) polde66
»

Disney+

Oddelek: Pomoč in nasveti
254784 (2989) Bolf3nk

Več podobnih tem