» »

Kakšen avto za okoli 20km na dan?

Kakšen avto za okoli 20km na dan?

1
2
»

Drevesce ::

Kako pa je z motorji mazd? Vem, da so imeli serijske vpoklice ampak sem pozabil za točno katere modele. Bom še po avtomobilizmu malce podrobneje pregledal, če so kakšne teme o Suzukij SX4 S-Cross, ki mi je prav tako padel v oči.

Utk zakaj pišeš v to temo? Nikoli mi ne bo jasno, zakaj nekateri potrebujete toliko pozornosti?
Po kakšni logiki se ti smatraš pod pameten? Ljudje mečejo po 40-50k + za avto na lizing tebe pa zdaj moti ker pač želim zapraviti denar za nekaj, kar mi bo všeč, kjer se bom udobno počutil (pa četudi za samo 15 min vožnje na dan) za naslednjih 5-10 let. Pa, da ne bo pomote, nimam popolnoma nič proti tistim, ki zapravijo toliko denarja za avto. Pa saj je njihov denar jeb***

In nekateri ste se preveč vtaknili v teh 20km. Kdo pa pravi, da bom čez 2 leti tudi potreboval avtomobil za samo 20km?

Zaželel sem, si obliko SUV-a, ker je bistveno bolj udoben in višji (vsaj na voznikovem in sovoznikovem sedežu) kot ostali. Kaj te tako moti, da želim dati SVOJ denar v nekaj kar je meni všeč? In ja pač osebno, dam tudi nekaj na dizajn oziroma obliko avtomobila, pa kaj potem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Utk ::

Pol kupi kar ti je všeč, zakaj potem ta tema obstaja? Da ti bo nekdo potrdil, da ti je mazda všeč in pameten nakup?

IL_DIAVOLO ::

Ne sekiraj se, zavist je nacionalni sport.

jype ::

Drevesce je izjavil:

Kaj te tako moti, da želim dati SVOJ denar v nekaj kar je meni všeč?
Skrbi me eskalacija. Ker boš ti kupil SUV, bo moral nekdo drug kupit šleparja, jaz pa potem ne bom imel nobene druge izbire, kot da kupim tank - to je pa že precej drago, pa še moj ogljični odtis se bo nesorazmerno povečal.

rosomah ::

Drevesce je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Iz prve roke. DOber avto, dobro narejen, servis pod 200EUR, odličen sredinski zaslon na dotik... POjdi pogledat.. pa lep prtljažnik.. ni premajhen..

Drugače pa Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BOOSTERJET 4WD Premimum... Placa dost, to je to. nizek servis.. ali pa Vitara..

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


Evo to je uporaben komentar.


za lepše peljati se definitivno sx4 scross; za po ozkih ovinkih pa definitivno vitaraS 1.4 BJ al' pa dizel (ma več navora). vitara ima zraven še pomoč pri spuščanju....
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dacia Duster 1.5 dCi AWD vs. VW T-Roc 2.0 TDI 4Motion (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11924847 (3433) BCSman
»

Nakup SUV / Crossover (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7611207 (9006) TheBlueOne
»

SUV za 25000€? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
508971 (5952) negot
»

Nakup avta 4x4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6812603 (9516) krneki0001

Več podobnih tem