» »

Mass Effect 5

Mass Effect 5

«
1
2 3

oo7 ::




BioWare Strongly Hints At Mass Effect Series Continuation

Despite EA reportedly putting Mass Effect on hold in the wake of Andromeda‘s poor performance, BioWare has used 2019’s N7 Day to hint at a series continuation.


Meanwhile, BioWare project director Mike Gamble asked fans: Where do you want Mass Effect to go in the future? #N7Day

The studio’s general manager also joined in the teasing, sharing previously unseen concept art and teasing “many stories yet to tell”: We have so many ideas for things we want to do in #MassEffect, so much concept art that hasn't yet been brought to life, and so many stories yet to tell. #N7Day


https://www.onlysp.com/bioware-strongly...


Ni še nič najavljenega. Anthem igro so naredili sedaj je na vrsti Dragon Age 4 menda enkrat 2022 potem Mass effect 5 ? :P
  • razdelil iz: ahac ()

yoco ::

Če mislijo naredit isti zmazek kot je Anthem, potem je bolje, da sploh ne začnejo!
Dragon Age 4 tut za to igro nimam kaj preveč upanja.

Gagatronix ::

Naj pustijo serijo v miru pocivat, ker so jo z Andromedo konkretno zavozili.

Zheegec ::

Andromeda je odlična igra, ki so jo nekje na sredini nehali razvijati in zgodbo napol spacali skupaj. Predlagam re-launch!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Gagatronix ::

Ne kvasi bedarij, Andromeda ni imela zgodbe izdelane do pred nekaj meseci pred izidom.

Zheegec ::

Ja, Andromeda ni imela zgodbe izdelane do pred nekaj meseci pred izidom.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zmajc ::

BioWare bi moral za nekaj časa zapret vrata in naredit konkretno reorganizacijo. Dokler v firmi nič ne štima tudi igre ne bojo nikakve.

Gagatronix ::

Bioware bi morali oditi nazaj na svoje, ker jih bo EA potamanil.

ahac ::

Andromedo je itak delal drug studio.
Zadnji fuckup od Edmontona je Anthem, pred tem pa recimo Dragon Age 2 (ker jim EA ni dal dovolj časa). Vmes so izdal Dragon Age Inquisition in Mass Effect 3, ki kljub nekaj napakam nista bili slabi igri.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Gagatronix ::

Mass Effect 3 je bil super, edino konec je bil pa fundamentalno zanic, tudi z DLC-jem.

oo7 ::

Jaz sem igral samo Mass Effect 1 in Mass Effect 2.

Gagatronix ::

Prvi del se vlece kot kurja creva in inventory management je tak da cloveka prime na veliko potrebo.

Master_Yoda ::

Tako je pri vecini spilov, ker jih delajo za konzole PCjasi pa dobimo samo console port.
Dovie'andi se tovya sagain.

Gagatronix ::

Ne. Mass Effect 1 je imel slabo razdelan inventory management ki je bil za spil te vrste prevec RPG-jevski.

dolenc ::

Ma ne vem kaj vsi jamrajo s tem koncem v trojki.

Špil je bil tolk hud, da je nakoncu čisto vseeno v kaki barvi filmček ti je predvajal.

Gagatronix ::

Potem pa ocitno nisi pretirano brihten. Trije spili kompleksnih odlocitev pol pa "izber enega od treh knofkov".

oo7 ::

Report: New Mass Effect Game Is Very Early in Development
BioWare Edmonton is said to be leading development on the project.

https://www.ign.com/articles/2019/11/15...

oo7 ::

Bioware nekaj draži na Twitterju https://twitter.com/bioware/status/1217... mogoče je kaj povezano z Mass Effect 5 ? Ali pa remastered ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

TheBlueOne ::

Katere je za preigrati? Mene so izgubili pri eni, kjer je bilo vec logistike, kot igranja. :) Ne vem vec tocno katera je ze bila.

dolenc ::

Enka ima veliko šetanja. Dvojka in trojka sta pa konstantna akcija. Andromeda tudi vredu, mogoče mal globine manjka, nadoknadi z lepim svetom.

T-h-o-r ::

Enka je nekoliko lesena (4me) s super zgodbo. Dvojka je skoraj perfect. Trojka pa je zelo dobra :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

yoco ::

oo7 je izjavil:

Bioware nekaj draži na Twitterju https://twitter.com/bioware/status/1217... mogoče je kaj povezano z Mass Effect 5 ? Ali pa remastered ?

Če bo remaster prvih treh delov, mislite, da je kaj možnosti, za nas, ki imamo vse igre, da bo tole free?

Gagatronix ::

Pri enki je inventory management obupen, drugace je pa soliden spil. :) Pri trojki pa pogresam tiste hacking mini-games.

scipascapa ::

remastered z vsemi dlcji za 30-40€ pa immamo dober komplet.

LeQuack ::

Jaz ravno špilam Andromeda že nekaj časa. Ni ravno na kvaliteti prvih dveh, po eni strani je kul da je res veliko za delati in veliko svetov, questov, itd. Po drugi strani pa imaš tudi veliko filler fetch questov in podobno, ki nič ne doprinesejo k zgodbi. In samo potovanje med svetovi in unskippable animacije postanejo precej zoprne. Glavna zgodba je sicer še zmeraj v redu.
Quack !

oo7 ::

yoco je izjavil:

oo7 je izjavil:

Bioware nekaj draži na Twitterju https://twitter.com/bioware/status/1217... mogoče je kaj povezano z Mass Effect 5 ? Ali pa remastered ?

Če bo remaster prvih treh delov, mislite, da je kaj možnosti, za nas, ki imamo vse igre, da bo tole free?


Ker je to EA dvomim, da bo kaj zastonj.

ahac ::

Danes so napovedali Mass Effect Legendary Edition (remaster ME1, 2 in 3) pa tudi, da delajo na novi Mass Effect igri, ampak so šele bolj na začeteku projekta.
https://blog.bioware.com/2020/11/07/hap...
Meanwhile here at BioWare, a veteran team has been hard at work envisioning the next chapter of the Mass Effect universe. We are in early stages on the project and can't say any more just yet, but we're looking forward to sharing our vision for where we'll be going next.


Mass Effect Legendary Edition - Official Teaser
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Mass Effect in Dragon Age dela ista ekipa ? Potem bo treba čakati kar še nekaj časa.

Gagatronix ::

Zheegec je izjavil:

Andromeda je odlična igra, ki so jo nekje na sredini nehali razvijati in zgodbo napol spacali skupaj. Predlagam re-launch!


Tebi so popustile mozganske celice, da si Andromedo oklical za odlicno igro ? Graficno slabsa kot ME3, hroscata kot da je Bethesda release, zgodbo pa so spacali med skret pavzami.

Kenpachi ::

Zelo dolgo branje, ampak jaz sem užival v vseh njegovih retrospektivnih člankih Mass Effect: https://www.shamusyoung.com/twentysided...

TL;DR nekako, da probam: ME je imel potencial, da postane večji od Star Trek in Star Wars skupaj po mythosu.

ME1 je bil na solidni poti. ME2 in ME3 pa sta bolj kot ne ubila to misel.
Zaraki Kenpachi.

Izi ::

Kenpachi je izjavil:

ME je imel potencial, da postane večji od Star Trek in Star Wars skupaj po mythosu.
ME1 je bil na solidni poti. ME2 in ME3 pa sta bolj kot ne ubila to misel.

Zelo lep povzetek. Moje mnenje je enako.
ME1 je bila odlična igra z največ RPG elementi, vsak naslednji del je bil manj RPG in bolj streljačina, kamor seveda spada tudi manj in manj zgodbe.

In kaj je sedaj z Mass Effect 5 ? Bo samo remaster prvih treh delov ali je ME5 še vedno v načrtu?

oo7 ::

Izi je izjavil:

Kenpachi je izjavil:

ME je imel potencial, da postane večji od Star Trek in Star Wars skupaj po mythosu.
ME1 je bil na solidni poti. ME2 in ME3 pa sta bolj kot ne ubila to misel.

Zelo lep povzetek. Moje mnenje je enako.
ME1 je bila odlična igra z največ RPG elementi, vsak naslednji del je bil manj RPG in bolj streljačina, kamor seveda spada tudi manj in manj zgodbe.

In kaj je sedaj z Mass Effect 5 ? Bo samo remaster prvih treh delov ali je ME5 še vedno v načrtu?



ahac je izjavil:

Danes so napovedali Mass Effect Legendary Edition (remaster ME1, 2 in 3) pa tudi, da delajo na novi Mass Effect igri, ampak so šele bolj na začeteku projekta.



Delajo tudi ME5 ampak so šele na začetku.

oo7 ::

Ampak če dela ista ekipa Dragon age 4 in Mass Effect 5 potem bo treba najbrž še dolgo čakati.

Gagatronix ::

ME1 je bil yawnfest in grander scale of things, pa inventory management je imel obupen.

Nyana ::

Gagatronix je izjavil:

ME1 je bil yawnfest in grander scale of things, pa inventory management je imel obupen.

Kakor za koga, meni je ME1 bil super in še danes mi je, daleč največ RPG-ja od trojice...

oo7 ::

Men je bil ME2 najboljši. Moram pa še preigrati Andromedo.

Wrop ::

Vsaka pusti svoj pečat.
Prva mi je sicer kar lepo ostala v spominu. Največ RPG med vsemi, kar mi je bilo všeč. Mako in raziskovanje po planetih niti ne, ker nisi v zameno dobil praktično ničesar. Planeti so bili preveč pusti.
Dvojka mi je bila še najboljša, Rambo style bojevanje si hitro zaključil z ponovnim nalaganjem. RPG elemente so za moj okus kar malo preveč poenostavili. Pridobivanje novega orožja me je tudi še kar precej zmotilo. Največji kiks pa je bilo pridobivanje materiala po planetih s skeniranjem. Dolgočasno.
Pri trojki mi je bilo všeč nov način bojevanja. Zgodbo sem pa že skoraj pozabil.

Mass Effect Legendary Edition? Čemu? Mislim, da nima smisla. 4k texture na 100 objektih, ti pri vzdušju ne pomagajo kaj veliko. Raje vidim, da delajo na štirici ali nadaljevanju Andromede.

dolenc ::

Smisel ma za konzole, na katerih tega ni.

1nki tudi ne bo škodilo, če gameplay popravijo (če).

Za gamepad si rabil mode na pcju, pa mislim, da sem za 21:9 ekran tudi rabil.

Nič ne škodi, če to poštimajo, jst jih z veseljem še kdaj preigram.

Tud zdej ko komu priporočam špil, dam disclamer, da potrpežljivo z 1nko, no, ne bo več treba.

Gagatronix ::

oo7 je izjavil:

Men je bil ME2 najboljši. Moram pa še preigrati Andromedo.


Prihrani si cas in plac na disku, ker ni vreden.

Nyana ::

Sam še tudi nisem igral Andromedo, a je res tako slaba igra?

Lojzze ::

Sploh ne,vsekakor je za ljubitelje serija vredna preigranja.Combat system je od vseh ME špilov ravno v Andromedi najboljši in če odšteješ na trenutke res epsko glupe obrazne animacije in nekoliko slabšo zgodbo je špil čisto soliden

ahac ::

Btw,

Kdaj/kje mislite, da bi se lahko dogajal ME5?
Bi bil sequel Andromede, bi spremenil konec ME3 za direktno nadaljevanje, bi se dogajal prej ali ful kasneje v naši galaksiji ali bi bil nekakšen reboot?

Zadnjič mi je bilo dolgčas pa sem na reddit v temi o novem ME napisal svoje ideje za Andromeda 2:

They could save Andromeda with a good sequel. The combat was good, some of the characters were bad but some were fine. The main story was forgettable but there were parts that could be good if they didn't just end without a resolution.
I'd set the sequel 10 or so years after Andromeda with a new main character. This time the character isn't some human hero, so they could add Asari and Turian as options. You play a colonist that ended on one of the planets that didn't quite work out as planned. So you work different jobs for money and already have a small crew. Maybe you go on a few salvage missions on the planet.
It's still open world when you travel around, but there are more linear zones for missions.
Then something happens (maybe drilling to deep into the planet or asteroid) and humans wake up a new race of non-humanoid aliens. Turns out these aliens slept for a million years and have different roles (like in a hive): workers, queens, etc. And they evolved so that they can go into space where some can function as mass effect relays and send others of their species across the galaxy. Because this is still Mass Effect! But it's also another galaxy, so let's go crazy with it...
Now they're ready to retake the galaxy. That's the main danger, but not your job to fix it. You just focus on your own life.
So, you do a few missions and come across the ship (Tempest) that Ryder used in ME:A but then it got abandoned and lost during an accident. You fix what you can and now you have a ship.
Ryder (the ME:A player character) is now some kind of leader but an arrogant one, because no one liked them.
You start flying around and doing jobs on different planets. These planets all have towns, farms and industry now and you do the dangerous stuff for them. Then maybe you meet a few ME:A characters who join your crew but they're slightly older and less annoying.
Eventually you stumble into the main plot and into side quests that resolve the story stuff from ME:A like who killed that leader, what exactly happened to the Quarian ark, etc.
And you fight different forces (human/asari saboteurs, kett, angara, Ryder being stupid) who are trying to harm the colonies, ending up in a fight with those new aliens.
In the end you also discover how to use the mass effect aliens to travel across the galaxy which sets up the sequel.


The multiplayer part of the game is battle royale.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yoco ::

prilepi link do reddita :)

oo7 ::

Nič ne bi imel proti če bi nadaljevali z Shepardom recimo v kaki drugi galaksiji 1000 let kasneje. Sheparda bi klonirali.

ahac ::

yoco je izjavil:

prilepi link do reddita :)

https://www.reddit.com/r/pcgaming/comme...
13 upvotes. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Izi ::

oo7 je izjavil:

Nič ne bi imel proti če bi nadaljevali z Shepardom recimo v kaki drugi galaksiji 1000 let kasneje. Sheparda bi klonirali.

Če me spomin ne vara so našega Sheparda klonirali že v ME2, ko je umrl takoj na začetku. Cerberus je sicer trdil, da so nas rekonstruirali iz nekaj originalnih delov, ampak po moje smo bili že takrat bolj kot ne klon.

Berserker ::

Post reaper invasion ME bi tudi pasal, brez neke brezupne bitke s časom in strašnim nasprotnikom, ter z vsemi igralnimi kompanjoni, kar še čudim, da niso uvedli iz DA, glede na to, da smo imeli v ME3 na izbiro vse rase v MP.

Za remastered sem vesel, upam na gameplay iz andromede in grafični napredek. Nekje sem tudi bral, da so imeli kr dosti dela prvencem, kr kontent ni bil na nivoju s sedanjimi standarti. Upam tudi na nov kontent in misije.

yoco ::

A je kakšen v redu mod za Andromedo? Priznam, da me malo mika, da jo vsaj probam do konca odšpilat! :)

Gagatronix ::

Lojzze je izjavil:

Sploh ne,vsekakor je za ljubitelje serija vredna preigranja.Combat system je od vseh ME špilov ravno v Andromedi najboljši in če odšteješ na trenutke res epsko glupe obrazne animacije in nekoliko slabšo zgodbo je špil čisto soliden


To pravijo predvsem tisti, ki so spusili preorder denar za ta spil in dobili kup dreka, sedaj pa probajo sami sebi opraviciti nakup.

ahac ::

Gagatronix je izjavil:

Lojzze je izjavil:

Sploh ne,vsekakor je za ljubitelje serija vredna preigranja.Combat system je od vseh ME špilov ravno v Andromedi najboljši in če odšteješ na trenutke res epsko glupe obrazne animacije in nekoliko slabšo zgodbo je špil čisto soliden


To pravijo predvsem tisti, ki so spusili preorder denar za ta spil in dobili kup dreka, sedaj pa probajo sami sebi opraviciti nakup.

Jaz sem kupil veliko iger, ki so sicer zelo dobro ocenjene med kritiki in igralci, ampak v igranju nisem užival in jih nisem končal. Tisto so primeri, ko sem "spušil" denar.
Nakup Andromede mi ni žal, ker sem v igranju užival, čeprav ima kar nekaj težav do katerih sem bil tudi jaz kritičen. Ne rabim si opravičevat nakupa.

Jaz mislim, da je v resnici malo drugače:
Tisti, ki najbolj pljuvajo po igri so trolli, ki to počnejo v veliki meri zaradi političnih razlogov. Saj je bilo že pred izidom očitno, da so nekateri želeli, da bi bila igra slabša kot v resnici je. Potem so pa v igri iskali (in povsod sharali) napake, ki niti niso bile tolk hude, da bi si opravičili svoje sovraštvo do igre in developerjev.
Zato sploh ni presenetljivo, da so največji "kritiki" ravno tisti s PNG nazivom...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mass Effect

Oddelek: Sedem umetnosti
121103 (535) oo7
»

Anthem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21521379 (9086) dolenc
»

Mass Effect 3 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
682119565 (34302) oo7
»

Mass Effect Serija ali The Witcher Serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5513553 (12167) nooby

Več podobnih tem