» »

Kako pogoste se tuširate?

Kako pogoste se tuširate?

1
2
3 4

SeMiNeSanja ::

So pred časom na TV delali eksperiment, da se sodelavec novinar cel mesec ni tuširal ali kopal in ne boš verjel - tudi po enemu mesecu nikomur ni 'smrdel'.

Marsikdo si ne more privoščiti 'velikopovršinskega čiščenja' in je prisiljen, da se umiva le 'minimalistično' in začuda to v večini primerov povsem zadošča, sploh če se oseba sama s tem dobro počuti. Seveda če se ne znoji, da z njega teče v potokih, če ne jemlje nekih zdravil ali ima neke težave z presnovo, ki povzročajo izločanje snovi, ki imajo za posledico neprijetne vonjave.

Imaš tudi obratne primere, ko oseba ima zdravstvene težave, pa se lahko tušira 10x na dan, pa bo še vedno od sebe oddajala neprijetne vonjave. Moje sožalje takim osebam.... imam enega takega soseda, ki ga včasih poberem, ko čaka na avtobus. Pa nimaš kaj. Človek ni sam kriv.

Na splošno pa pravijo, da ljudje pretiravajo z 'velikopovršinskim namakanjem'. Je že tako, da se na nekaj navadiš, ti paše in si pač privoščiš, ker si lahko. Ostalo pa je vzgoja... Če so ti v glavo vtepli, da si fuj, če nisi frišno stuširan, pač boš v svoji glavi skozi pujs, dokler se ne boš opral.

Ampak kjer voda ni problem, je to stvar posameznika....vsak naj se namaka toliko, kot njemu ustreza. Okolica pa tega takointako ne bo opazila, če se mu ne bo približala na manj kot nekaj cm, tja v cono, ki je že precej 'intimna'...

No, pa prav je, da ne porabiš vso toplo vodo, da si lahko še kdo drug privošči ugodje.
Za golo higieno pa zadoščata lavor in krpa - ne rabiš ne tuša ne banje. Kdor ne verjame, naj vpraša stare starše, pa mu bodo povedali, da niso bili 'umazani prašiči', čeprav niso imeli mini toplic doma.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

ejresnevem ::

Grem na kak revolt, pa dobim brezplačno tuširanje iz topa.

Cruz ::

Vsak dan zjutraj in po potrebi še popoldne/večer.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Mato989 ::

Jaz se stuširam VSAKO večer.... ni boljšega občutka kot se vležt sveže umit in urejen na kavč ali posteljo =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tikitoki ::

Zanimivo, da folk misli, da je prepogosto tusiranje nujno. Dejstvo pa ostaja, da je prekomerno umivanje za kozo skodljivo.

Pika na i ::

Danes smrdet ni treba nobenmu! Pa še vedno smrdijo!
Star švic se zavoha na kilometer!

c3p0 ::

tikitoki je izjavil:

Zanimivo, da folk misli, da je prepogosto tusiranje nujno. Dejstvo pa ostaja, da je prekomerno umivanje za kozo skodljivo.


Dokler je samo voda, ni škodljivo, ker ostane koristen zaščitni sloj na koži.

Cruz ::

Odvisno od življenskega sloga. Če se vsakodnevno ukvarjaš s športom/imaš kakšne probleme s švicom se moraš dnevno tuširati.

Pika na i je izjavil:

Danes smrdet ni treba nobenmu! Pa še vedno smrdijo!
Star švic se zavoha na kilometer!
Toliko parfuma tudi ni potrebnega btw. :) V zaprtih prostorih se skoraj zadušiš ob nekaterih ženskah, "damah".
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Vazelin ::

Ja, abuse parfuma je res ubijalski.:) Nič boljše ko švic.:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Pika na i ::

No, kar nehajta. Niste moški nič boljši, ko se utapljate v vaših.

Smo imeli pri nas eno madam, ki se ni umivala. Zasmradila je ves prostor.
Pričakuješ, da ji bo kdo kaj rekel, pa nič. Ker mogoče ima pa kako bolezen, pa kako ji rečt, pa kaj če zameri.....
Ja itak. Bolezen neumivanja in nošenje ene in iste majice par dni. Dost je bilo. Prinesla sem ji gel in deodorant in ji rekla, da smrdi in se naj začne umivat vsak dan. Da je pač nevzdržno, da se ljudje pritožujejo nad njenim vonjem.
Od takrat spregovoriva le kar je nujno. Ne smrdi pa več.

Cruz ::

Boljše je povedati, ker se ogromno ljudi ne zaveda. Če se ni zavedala, je gotovo vesela, da si ji povedala.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Machete ::

Omg naj že kdo terminira to temo, ker je disturbing že sam naslov.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Cruz ::

Sem najprej mislil, da je @shintaro spet vstopil v Slo-Tech. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

zobnik ::

Če grem vsak dan aml peš v gozd in breg al na njivo mi je logično da se umijem cel vsak dan.

IL_DIAVOLO ::

Za kmeta je itak vseeno, gnoj bolj smrdi od svica.

joggi79 ::

Pa dobro... koliko je povprecna starost in povprecen IQ osebkov tu? Oboje bi slo verjetno z isto cifro... 12. Ker normalen clovek gre odpirat taksno temo???

[Michael] ::

Ne sodi drugih po sebi dragi kolega!
Če ti tema ni všeč preskoči, obvozi, ne se spotikat ob vsak kamenček.
Normalen je zelo širok pojem in tema oz. vprašanje je čisto okej, okej?

link_up ::

ob nedeljah. Da bi bil vsak dan moker mi na misel ne pade.
In and Out

MihaK3 ::


:))

BigWhale ::

imagodei je izjavil:

V resnici se vas večina moti. Tuširamo se po potrebi. Ne večkrat, ne manjkrat.


Jaz se po potrebi samo obrisem. ;>

stara mama ::

link_up je izjavil:

ob nedeljah. Da bi bil vsak dan moker mi na misel ne pade.

Sem vsaj 3x tedensko že iber moker zarad švica. Pol ga sam pod tušem še splaknem.
Me zanima če bi bil bolj profi in bi vsak dan 2x treniral, a tako pogosto tuširanje tud potem škodi koži?

BigWhale ::

buttcrack je izjavil:


bideji so dokaj out, mogoče pri starejši populaciji še, sicer pa so bolj samo še za tako kot je zgoraj napisal, za otroke :)


Bideji in tusi ob WCju so out pri umazanih evropejcih, ki si se riti ne znajo umiti po sranju. To, da tega ne pocnejo je zgolj samo lenoba.

Ganon ::

Zame so red, čistoča in osebna higiena, nekaj samoumevnega. Stanovanje je pospravljeno, stvari na svojem mestu, avto je čist, oblačila se perejo tedensko, tuširam se vsak dan, zobe umivam dvakrat dnevno. Skratka, stvari štimajo. Življenja ne bi mogel deliti z nekom, ki tega ne upošteva.

buttcrack je izjavil:

bideji so dokaj out, mogoče pri starejši populaciji še, sicer pa so bolj samo še za tako kot je zgoraj napisal, za otroke :)


Pri umazancih vsekakor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

Steinkauz ::

Zjutraj po WCju (če bi mel bide, bi to ponucal) + vsak večer.

tikitoki ::

c3p0 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Zanimivo, da folk misli, da je prepogosto tusiranje nujno. Dejstvo pa ostaja, da je prekomerno umivanje za kozo skodljivo.


Dokler je samo voda, ni škodljivo, ker ostane koristen zaščitni sloj na koži.


Poznam primerke, ki so si uničili lasišče s takimi forami in očitno jih sam voda ne zadošča.

shadeX ::

link_up je izjavil:

ob nedeljah. Da bi bil vsak dan moker mi na misel ne pade.


Ah zdej je jasno zakaj večina geekov tukaj nima ženske.

Bolje da ne odpre kdo teme -“ Kolikokrat na mesec si umijete zobe?”.

tikitoki ::

Vazelin je izjavil:

Ja, abuse parfuma je res ubijalski.:) Nič boljše ko švic.:D


Slabše je. Švic je zgolj neprijeten. Parfum pa je lahko zdravju škodljiv.

tikitoki ::

BigWhale je izjavil:

buttcrack je izjavil:


bideji so dokaj out, mogoče pri starejši populaciji še, sicer pa so bolj samo še za tako kot je zgoraj napisal, za otroke :)


Bideji in tusi ob WCju so out pri umazanih evropejcih, ki si se riti ne znajo umiti po sranju. To, da tega ne pocnejo je zgolj samo lenoba.


Izvoli si umiti na kakšen javni wc. Men se gabi, k gledam tiste tus ročke za pranje riti na javnih straniščih.

Se pa strinjam, da je umivanje bolj učinkovito.

Cruz ::

shadeX je izjavil:

link_up je izjavil:

ob nedeljah. Da bi bil vsak dan moker mi na misel ne pade.


Ah zdej je jasno zakaj večina geekov tukaj nima ženske.
Bi bilo zelo zanimivo, če bi vsak v komentar dodal še svoj status(samski, v razmerju, ...).

shadeX je izjavil:

Bolje da ne odpre kdo teme -“ Kolikokrat na mesec si umijete zobe?”.
Boljše vprašanje je: Kolikokrat si umijete tisto pod kožico? Če se enkrat na teden tuširaš in takrat to opraviš je v mojem primeru zdaleč premalo. Bog ne daj, da bi te kakšna sodelavka/ženska presenetila, bi začela odkapčevati kavbojke in doživela nočno moro... :)) Treba je vedno biti pripravljen!
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Master_Yoda ::

Mato989 je izjavil:

Jaz se stuširam VSAKO večer.... ni boljšega občutka kot se vležt sveže umit in urejen na kavč ali posteljo =)


This! Se mi zdi da dosti slabse spim ce se kako vecer ne stusiram.
Dovie'andi se tovya sagain.

Cruz ::

Master_Yoda je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz se stuširam VSAKO večer.... ni boljšega občutka kot se vležt sveže umit in urejen na kavč ali posteljo =)


This! Se mi zdi da dosti slabse spim ce se kako vecer ne stusiram.
Vidiš jaz pa se super počutim, da grem svež in urejen zjutraj v svet, za spanje ne rabim biti. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

shadeX ::

Bog ne daj, da bi te kakšna sodelavka/ženska presenetila, bi začela odkapčevati kavbojke in doživela nočno moro.


Ja zraven klobase paše še malo sirčka.

IL_DIAVOLO ::

Cruz je izjavil:

shadeX je izjavil:

link_up je izjavil:

ob nedeljah. Da bi bil vsak dan moker mi na misel ne pade.


Ah zdej je jasno zakaj večina geekov tukaj nima ženske.
Bi bilo zelo zanimivo, če bi vsak v komentar dodal še svoj status(samski, v razmerju, ...).

shadeX je izjavil:

Bolje da ne odpre kdo teme -“ Kolikokrat na mesec si umijete zobe?”.
Boljše vprašanje je: Kolikokrat si umijete tisto pod kožico? Če se enkrat na teden tuširaš in takrat to opraviš je v mojem primeru zdaleč premalo. Bog ne daj, da bi te kakšna sodelavka/ženska presenetila, bi začela odkapčevati kavbojke in doživela nočno moro... :)) Treba je vedno biti pripravljen!


Vedno pripravljen pravis?

Urejaj si gozd.

Cruz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Cruz je izjavil:

shadeX je izjavil:

link_up je izjavil:

ob nedeljah. Da bi bil vsak dan moker mi na misel ne pade.


Ah zdej je jasno zakaj večina geekov tukaj nima ženske.
Bi bilo zelo zanimivo, če bi vsak v komentar dodal še svoj status(samski, v razmerju, ...).

shadeX je izjavil:

Bolje da ne odpre kdo teme -“ Kolikokrat na mesec si umijete zobe?”.
Boljše vprašanje je: Kolikokrat si umijete tisto pod kožico? Če se enkrat na teden tuširaš in takrat to opraviš je v mojem primeru zdaleč premalo. Bog ne daj, da bi te kakšna sodelavka/ženska presenetila, bi začela odkapčevati kavbojke in doživela nočno moro... :)) Treba je vedno biti pripravljen!


Vedno pripravljen pravis?

Urejaj si gozd.
Ampak gozd pa še vedno mora biti, a? :D
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

IL_DIAVOLO ::

Manj je več ;)

Mordecai ::

Če nnisi športno aktiven pa če ni poletje je vsakodnevno tuširanje zgolj muha. Umiješ smrdljive dele po potrebi.

louser ::

1 do 4 krat na dan, odvisno od dejavnosti.
Pač narava dela taka, da se je treba umiti.

Vazelin ::

4x? Se ukvarjaš s prostotucijo?:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

louser ::

Narava dela.

Če kombiniraš hobije, posel, druženje s prijatelji, fizično delo in občasno pomoč na kmetiji, je to vzrok za toliko porabljene vode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

martincek1 ::

Meni se zdi absurdno, da bi se 10 minut tuširal. 5 sekund rabiš, da si moker, 15 sekund da se nažajfaš, 20 sekund da se spereš, če si umivaš lase je to še dodatna minuta (razen če si vsak dan lase šamponiraš, kar ni priporočljivo). Od teh 10 minut je 8 minut stanje pod vročo vodo in meditiranje?

Phantomeye ::

Mordecai je izjavil:

Če nnisi športno aktiven pa če ni poletje je vsakodnevno tuširanje zgolj muha. Umiješ smrdljive dele po potrebi.


Meni se zdi, da je hitreje, da stopiš pod tuš in se cel splakneš, kot da stojiš zunaj tuša nag in drgneš smrdljive dele. Če pa to počneš v tuš kabini je pa še bolj hecno, ker si že 3/4 dela naredu.

BigWhale je izjavil:

buttcrack je izjavil:


bideji so dokaj out, mogoče pri starejši populaciji še, sicer pa so bolj samo še za tako kot je zgoraj napisal, za otroke :)


Bideji in tusi ob WCju so out pri umazanih evropejcih, ki si se riti ne znajo umiti po sranju. To, da tega ne pocnejo je zgolj samo lenoba.



zdej itak prodajajo prenosne bideje ali pa take, k jih namontiraš direkt na školjko.

Zgodovina sprememb…

holabaluza ::

OP: pred in po seksu, se pravi 2x na dan :)

jype ::

stara mama je izjavil:

a tako pogosto tuširanje tud potem škodi koži?
Saj se ni treba tuširat z varikino, no.

holabaluza je izjavil:

OP: pred in po seksu, se pravi 2x na dan :)
Po seksu pa tuširanje res nima nobenega smisla, za takrat je daleč najprimernejši postkoitalni dremež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Utk ::

Mnja, samo da ne pozabiš zapret tvoje najlubše web strani prej ko zadremaš.

IL_DIAVOLO ::

martincek1 je izjavil:

Meni se zdi absurdno, da bi se 10 minut tuširal. 5 sekund rabiš, da si moker, 15 sekund da se nažajfaš, 20 sekund da se spereš, če si umivaš lase je to še dodatna minuta (razen če si vsak dan lase šamponiraš, kar ni priporočljivo). Od teh 10 minut je 8 minut stanje pod vročo vodo in meditiranje?


Minuta da vtres sampon, ki mora ostati v laseh vsaj še 2 minuti , potem se pa balzam. To je potem 5+ minut.

Vsi si ne zajfamo las.

jype ::

Balzam, srsly.

Ni čudno, da imate vsi težave z lasmi.

kuall ::

seminesanja je vse prav napisal.
ljudje se na veliko razlikujemo po tem, koliko smrada oddaja naše telo.
na sebi opažam, da slaba prehrana in debelost povzročata smrdeče telo.
enkrat ko sem zgubil apetit in sem 10 kg shujšal v 1 mesecu mi je tudi kurac nehal smrdet, ni bilo nobenega vonja od njega, če sem ga prijel in povohal roko tudi po 1 dnevu od tuširanja. saj ne da mi smrdi na veliko samo zelo rad začne malo smrdet že po parih urah po tuširanju.
drgač pa švic precej smrdi. kakšni stari prav radi po švicu smrdijo, ko greš mimo njega v kakšni trgovini naprimer, zasmrdi švic, pogledaš nazaj in je ponavadi kakšen zelo star. zdej pa nisem ziher ali se ne tuširajo ali staro telo oddaja več smrdljivega švica, ker je bolj bolno. to vem, da si stari moški ne umivajo rok, ko gredo na stranišče, ta pojav sem opazil že velikokrat. po moje bo kar neumivanje pri starih krivo.

Bantani ::

Obvezno 3x na dan zjutraj po treningu pa zvecer...poleti pa tudi 4x do 5x

imagodei ::

4x-5x na dan? Obsesivno-kompulzivna motnja?
- Hoc est qui sumus -

Vazelin ::

Slabo za kožo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali kdo prakticira "Cold shower"? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7312384 (3867) starfotr
»

Kdaj bojler požre več štroma? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21237988 (32152) K0l1br1
»

Blagi gel za tuširanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
517197 (5744) Jerry000
»

Stroški za vodo - od kod! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5013606 (11750) mihec87
»

Povišana temperatura (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9525646 (24129) BigWhale

Več podobnih tem