» »

Kanabis/konoplja/marihuana

Kanabis/konoplja/marihuana

1 2 3
4
5

Raptor F16 ::

Cepci ste v bistvu vsi z NOM.

Taki cepci (ali raje slepci), da sploh ne razumete kaj vam človek govori.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Crossfire ::

Polo, chill...skadi enega :)

Phantomeye ::

Crossfire je izjavil:

Polo, chill...skadi enega :)


Raje ne, k bo ratu odvisen pa še čist trapast :D

Raptor F16 ::

Phantomeye je izjavil:

Crossfire je izjavil:

Polo, chill...skadi enega :)


Raje ne, k bo ratu odvisen pa še čist trapast :D


Definitivno trapast. Nisem še videl bolj zaostale stvari, kot to da je tip crknil od smeha, ko sem v istem stavku omenil salamo in jogurt.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

shadeX ::

kot to da je tip crknil od smeha, ko sem v istem stavku omenil salamo in jogurt.


Ok to moraš vseeno priznat, da je kul. Da dobiš "sposobnost", tega da ti je praktično vse smešno je top (smeh je pol zdravja ;)). Škoda, ker to večinoma deluje samo na "začetnikih" in sčasoma ta "sposobnost" pojenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

jype ::

Pika na i je izjavil:

Zaradi mene ste lahko zadeti od jutra do sutra, ampak ne propagirajte neškodljivosti in ne povzdigujte trave nekam v višave.
Pa saj trava to avtomatično naredi sama od sebe? A ni to glavni vzrok za popularnost rekreativne uporabe?

Raptor F16 je izjavil:

Taki cepci (ali raje slepci), da sploh ne razumete kaj vam človek govori.
Pišeš neumnosti. Marihuana je neškodljiva v primerjavi z ostalimi drogami, ki jih redno uporabljaš.

Tudi nihče se še ni zaletel zaradi marihuane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Raptor F16 ::

jype je izjavil:


Pišeš neumnosti. Marihuana je neškodljiva v primerjavi z ostalimi drogami, ki jih redno uporabljaš.


Tudi e-coli je neškodljiva v primerjavi z MTB, pa vseeno lahko povzroča težave, čeprav je naravno prisotna v črevah.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

jype ::

Raptor F16 je izjavil:

Tudi e-coli je neškodljiva v primerjavi z MTB, pa vseeno lahko povzroča težave, čeprav je naravno prisotna v črevah.
A je prepovedana?

Raptor F16 ::

jype je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Tudi e-coli je neškodljiva v primerjavi z MTB, pa vseeno lahko povzroča težave, čeprav je naravno prisotna v črevah.
A je prepovedana?


Kje sem omenil, da bi morala trava biti prepovedana ? Vprašanja o legalizaciji niti načel nisem. Po mojem jo čist komot lahko legalizirajo. Prejšnji odgovori, če se mi zdi normalno da je rastlina prepovedana so bili kvečjem tehnične narave.

OP-u sem samo predlagal literaturo iz večih vidikov. Tako tistih ki preučujejo dobro stran kot tudi takih, ki se lotijo negativne plati.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

jype ::



Simple.

Raptor F16 je izjavil:

takih, ki se lotijo negativne plati.
Conservative propaganda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Raptor F16 ::

jype je izjavil:



Simple.

Raptor F16 je izjavil:

takih, ki se lotijo negativne plati.
Conservative propaganda.


Ta video je total BS.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

perci ::

Specialke so v primerjavi z downhill kolesi ibr bolj škodljive. Downhillarji namreč ne jemljejo tok dopinga kot specialkarji.

reeves ::

shadeX je izjavil:

Sej maš par postov nad sabo podoben primer ko ljudje primerjajo zdravilo, ki ga uporabiš enkrat na leto, z drogo ki povzroča odvisnost.

Jaz ne govorim o jemanju zdravil. Sprašujem kdo govori, da je trava čudežno zdravilo? Ok, vedno se najde kakšen, ampak velika večina jih (nas) ne.

shadeX je izjavil:

Saj ravno to me skrbi - da boš iz prve roke povedal, da je marihuana zdravilo za vse tegobe tega sveta.

Od mene tega ne boš slišal. V bistvu v vsej temi največkrat ravno ti to omenjaš.

tikitoki je izjavil:

Shadex. Pripravki iz konoplje pomagajo npr. epileptikom in to z manj stranskimi ucinki, kot klasicna zdravila. Sam ti imas prevec predsodkov, da bi to pravilno vrednotil. Edino znas vse oznacevati z zadetki.

Meni je osebna zdravnica potem, ko sem jo povprašal o tem, predlagala naj probam. Enim pomaga, enim ne. Jaz sem probal sicer že prej, samo ji nisem povedal. No, na mojo bolezen (epilepsija) žal ni imelo nobenega efekta.
Žal pa predvsem zato, ker so moje izkušnje iskanja prave kombinacije zdravil katastrofalne. Trava ni nič proti temu, kar ti lahko naredijo antiepileptiki.

Nekdo (spet sem pozabil nick) na ST je opisoval zdravljenje svojega žal pokojnega očeta z marihuano.

jype ::

reeves je izjavil:

Jaz ne govorim o jemanju zdravil. Sprašujem kdo govori, da je trava čudežno zdravilo? Ok, vedno se najde kakšen, ampak velika večina jih (nas) ne.
Dokler teli raptor rejvrčki s polno ritjo amfetaminov nakladajo kako je travca škodljiva, komot rečeš, da je čudežno zdravilo.

reeves je izjavil:

Od mene tega ne boš slišal. V bistvu v vsej temi največkrat ravno ti to omenjaš.
Tako je. Potem grejo pa na dva deci pelinkovca ob osmih zjutrej.

reeves je izjavil:

Nekdo (spet sem pozabil nick) na ST je opisoval zdravljenje svojega žal pokojnega očeta z marihuano.
Brane je imel temo o tem. Pa še en kup ljudi je, ki slabost ob kemoterapiji premaguje z uporabo marihuane.

Raptor F16 ::

perci je izjavil:

Specialke so v primerjavi z downhill kolesi ibr bolj škodljive. Downhillarji namreč ne jemljejo tok dopinga kot specialkarji.


Fazit, pojdi peš.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

perci ::

V službo praviloma hodim peš, čeprav je to v prometni konici precej nevarno početje, ker imam na poti nesamoforiziranprehod za pešce.

m0LN4r ::

Zakaj pa je alkohol kul, pijanci kul, nekontroliranje pijanih voznikov kul oz. zakaj nimamo 0,0% ?
Alkoholisticni lobiji premocni?

PS: Po toliko skode, kot jo je alkohol naredil, je se kr legalen.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Uizi ::

Spremljam forum ze nekej casa ampak ne komentiram. V vsaki temi se najdejo 2-3 zafrustrirani, zagrenjeni, v glavi omejeni egocentriki, ki unicijo temo po 2 normalnih postih s svojim nabijanjem in prepucavanjem.
In s to temo je cist isto. Najbol glasni po vsej verjetnosti, tut vidl se niso trave ampak to njih ne bo ustavl pri pametovanju...

Sam kadim ze 10let redno vsak dan. Ampak ne trave od raznih dilerjev in albancev. Pokazte mi enga pijanca k pije 10 let vsak dan pa se funkcionira?? Alkohol je trda droga ki povzroca fizicno odvisnost pri travi tega ni, je psihicna ki pa jo premagas lazje kot da bi nehal cokolado jest.

In potem mas enega idiota k use vrze v isti kos s horsom kokainom in te oznaci za zadetka. Te razvrednoti v zival. Zraven pa spije 2l kave pa skadi 3 skatle cikov zvecer pa se na 5 perov. ?

Glede motoricnih sposobnosti, par let nazaj sva sla s frendom na gokarte zadeta ko mine.. uganete kdo je imel 1 in 2 cas?? Zadetkota.

shadeX ::

Sam kadim ze 10let redno vsak dan.


Jaz bi šel na tvojem mestu preverit zdravje tvojih pljuč. Znanec tudi prakticira podobna prakso kot ti pa se nič ne lepo sliši delovanje njegovih pljuč. Mogoče bi začel vejpat (brez škodljivih mešanic seveda).

Glede motoricnih sposobnosti, par let nazaj sva sla s frendom na gokarte zadeta ko mine..


Jaz sam upam, da s takim mindsetom ne voziš motornega vozila na cesti.


Alkohol je trda droga ki povzroca fizicno odvisnost pri travi tega ni


Ja ratal kar popularno, da redni konzumerji trave upravičujejo redno uporabo konoplje s tem ko primerjajo škodljivost cukra in alkohola. Dejstvo pa je da vsakdanje kajenje trave zagotovo ne prinese nič dobrega telesu (ne glede na to koliko je konoplja boljša od alkohola in cukra).

Mogoče bi povezal dopamin z vsakodnevnim športom in kadil samo ob vikendih, se boš veliko bolje počutil pa še bolj "posebno" bo kadar boš na daljše časovno obdobje zadet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

mikhail ::

Uizi je izjavil:

Spremljam forum ze nekej casa ampak ne komentiram. V vsaki temi se najdejo 2-3 zafrustrirani, zagrenjeni, v glavi omejeni egocentriki, ki unicijo temo po 2 normalnih postih s svojim nabijanjem in prepucavanjem.

To je pač ST zadnja leta. Par ljudi, ki vsi služijo nevemkakšne denarje po tujini ali pri nas, a pametujejo v vsaki temi, kot da sploh ne bi imeli služb. Človek se sprašuje kje najdejo čas in smisel v tem, a najbrž so v realnem življenju polni občutka manjvrednosti (ali pomanjkanje validacije) in osamljenosti, pa se morajo dokazovat tukaj.


Sam kadim ze 10let redno vsak dan. Ampak ne trave od raznih dilerjev in albancev. Pokazte mi enga pijanca k pije 10 let vsak dan pa se funkcionira?? Alkohol je trda droga ki povzroca fizicno odvisnost pri travi tega ni, je psihicna ki pa jo premagas lazje kot da bi nehal cokolado jest.

Stvar ni tako nedolžna. Marihuana ima odtegnitvene simptome: nespečnost in potenje in določene mile psihične 'motnje' kot napr. deficit dopamina. Ima tudi stranske učinke ob redni uporabi kot obremenjenost pljuč, motnje prebavnega trakta (nekaj dima, ki je v jointu nefiltriran - pa tudi če bi bil - ga nehote pogoltneš, oz. ostane v ustni votlini in se 'splakne' v želodec ko po kajenju nekaj spiješ), motnje kratkoročnega spomina, psihična odvisnost (tukaj pride do razlik med posamezniki - ljudje z nizko dopaminsko 'proizvodnjo' hitreje postanejo psihično odvisni, dopaminski primanjkljaj pa po dolgoletni redni uporabi doleti tudi sicer 'uravnotežene' posameznike).

Seveda ima svoje pozitivne učinke, ki so zelo kul in celo pomagajo v določenih primerih, ampak kot pri vsaki stvari, velja pravilo zdrave mere. Tudi če poješ/popiješ preveč vitaminov dobiš hipervitaminozo. Ravno tako prekomerna uporaba marihuane ima svoje posledice. Ko sem kadil, sem se držal edinega pravila, ki je zelo pomagalo: najprej delo, potem šele skadit enega ali dva. Nikoli med delom. Razpršena pozornost je hudič za koncentracijo :)

Raptor F16 ::

mikhail je izjavil:

Uizi je izjavil:

Spremljam forum ze nekej casa ampak ne komentiram. V vsaki temi se najdejo 2-3 zafrustrirani, zagrenjeni, v glavi omejeni egocentriki, ki unicijo temo po 2 normalnih postih s svojim nabijanjem in prepucavanjem.

To je pač ST zadnja leta. Par ljudi, ki vsi služijo nevemkakšne denarje po tujini ali pri nas, a pametujejo v vsaki temi, kot da sploh ne bi imeli služb. Človek se sprašuje kje najdejo čas in smisel v tem, a najbrž so v realnem življenju polni občutka manjvrednosti (ali pomanjkanje validacije) in osamljenosti, pa se morajo dokazovat tukaj.


Sam kadim ze 10let redno vsak dan. Ampak ne trave od raznih dilerjev in albancev. Pokazte mi enga pijanca k pije 10 let vsak dan pa se funkcionira?? Alkohol je trda droga ki povzroca fizicno odvisnost pri travi tega ni, je psihicna ki pa jo premagas lazje kot da bi nehal cokolado jest.

Stvar ni tako nedolžna. Marihuana ima odtegnitvene simptome: nespečnost in potenje in določene mile psihične 'motnje' kot napr. deficit dopamina. Ima tudi stranske učinke ob redni uporabi kot obremenjenost pljuč, motnje prebavnega trakta (nekaj dima, ki je v jointu nefiltriran - pa tudi če bi bil - ga nehote pogoltneš, oz. ostane v ustni votlini in se 'splakne' v želodec ko po kajenju nekaj spiješ), motnje kratkoročnega spomina, psihična odvisnost (tukaj pride do razlik med posamezniki - ljudje z nizko dopaminsko 'proizvodnjo' hitreje postanejo psihično odvisni, dopaminski primanjkljaj pa po dolgoletni redni uporabi doleti tudi sicer 'uravnotežene' posameznike).

Seveda ima svoje pozitivne učinke, ki so zelo kul in celo pomagajo v določenih primerih, ampak kot pri vsaki stvari, velja pravilo zdrave mere. Tudi če poješ/popiješ preveč vitaminov dobiš hipervitaminozo. Ravno tako prekomerna uporaba marihuane ima svoje posledice. Ko sem kadil, sem se držal edinega pravila, ki je zelo pomagalo: najprej delo, potem šele skadit enega ali dva. Nikoli med delom. Razpršena pozornost je hudič za koncentracijo :)


Kaj naj komentiram na to filozofiranje in iskanne problemiv v drugih.

Misery loves company :)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Bezukhoff ::

Kupim weed, lokacija marburg, anybody knows anybody, huh? :))

This is a serious povpraševanje, and gimme a serious offer as well via DM. :))

Uizi ::

The endocannabinoid system (ECS), comprised of cannabinoid receptors, endocannabinoid molecules, and their metabolic enzymes, is a crucial molecular system that the body uses to help maintain homeostasis. Because of its vital role in making sure that cells and systems remain in their physiological Goldilocks zone, the ECS is tightly regulated; it gets deployed exactly when and where it’s needed. However, this doesn’t mean that activating the ECS, through consumption of cannabis or by any other means, will always make things just right.

Like any other complex biological system, the ECS can go awry. “If deviation from physiological homeostasis is prolonged, due to either external factors or chronic pathological conditions, the eCS can lose its time- and space-selective mode of action and start affecting inappropriate cells,” Dr. Di Marzo explained. “In these cases, the ECS, instead of being beneficial, may actually contribute to disease progression.”

It’s important to remember that activating the ECS, through cannabis consumption or by any other means, isn’t a cure-all. Like most of biology, it’s complicated.

By understanding the biological Goldilocks principle (homeostasis), and how the ECS illustrates this at the cellular level, we can more deeply appreciate why we have an ECS to begin with, and how a variety of cannabis-based therapies might actually work. The presence and critical function of the ECS across many systems of the body, including the nervous and immune systems, explains why such a wide variety of ailments and disease states are responsive to cannabis-based interventions.

louser ::

Bezukhoff je izjavil:

Kupim weed, lokacija marburg, anybody knows anybody, huh? :))

This is a serious povpraševanje, and gimme a serious offer as well via DM. :))

Maribor da skozi dnevno kile. Forum ni pravo mesto za taka vprašanja.

sparovcek2 ::

Sam imam obcutek da se zadeva skoraj vsak drugi smrkafec v srednji soli in da je stvar v porastu. Se motim?

jype ::

sparovcek2 je izjavil:

Sam imam obcutek da se zadeva skoraj vsak drugi smrkafec v srednji soli in da je stvar v porastu. Se motim?
Vedno, ko imaš občutek, se motiš.

Te reči se da preštet. Dokler kanabis ne bo legalen, bo šolarjem lažje dostopen kot alkohol.

sparovcek2 ::

jype je izjavil:

sparovcek2 je izjavil:

Sam imam obcutek da se zadeva skoraj vsak drugi smrkafec v srednji soli in da je stvar v porastu. Se motim?
Vedno, ko imaš občutek, se motiš.

Te reči se da preštet. Dokler kanabis ne bo legalen, bo šolarjem lažje dostopen kot alkohol.


In kdaj bo to pri nas... Svetega nikoli? Glede na to, da so se CBD prepovedali.

Prohibicija ocitno ne deluje. Si pa lahko vsaj dilercki polnijo zepe.

Uizi ::

sparovcek2 je izjavil:

Sam imam obcutek da se zadeva skoraj vsak drugi smrkafec v srednji soli in da je stvar v porastu. Se motim?


Nebi rekel da je v porastu marihuana. Bolj je v porastu kokain ter " desinger drugs " (2mmc 3mmc aka sladoljed street name).

Enkrat sem probal " sladoled " iz cistega firbca.. to te odpelje v 3pm, filing kot na koki za 10% denarja, ko pa spusti pa taki bed da bi se ustrelu. NIKOLI VEC!!!
Par let nazaj si to lahko narocil legalno prek spleta iz NL/KITAJSKe sam pol so prepovedal. To ti pa nasopa dopamina da kar šprica. Lol

Ce bi sam travo kadil bi blo se vredu, kemija ti pa opere mozgane.

Uizi ::

sparovcek2 je izjavil:

jype je izjavil:

sparovcek2 je izjavil:

Sam imam obcutek da se zadeva skoraj vsak drugi smrkafec v srednji soli in da je stvar v porastu. Se motim?
Vedno, ko imaš občutek, se motiš.

Te reči se da preštet. Dokler kanabis ne bo legalen, bo šolarjem lažje dostopen kot alkohol.


In kdaj bo to pri nas... Svetega nikoli? Glede na to, da so se CBD prepovedali.

Prohibicija ocitno ne deluje. Si pa lahko vsaj dilercki polnijo zepe.


Veste kok denarja policija porabi za akcije, da pol dobijo 3 roze. Skoda denarja. Oni balkanski bojevniki sw nam pa smejejo v faco. Banana republjik. Legalizirat pa furat turizem na tem kot Amsterdam recimo.

kjut ::

Najprej scistit naravo smetja, da bomo lahko gojil pure gold potem smo pa lahko kot 'Dam.

Da pa trenutn trash govtam ne hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

Uizi ::

A to je tako, ko si spijes tri pive, potem pojes eno porcijo cevapov in pocakas eno urco, potem pa si ruknes kavo in en cigumi pa se vsedes za volan in ti noben nic ne more?
PS:
Verjamem, da danes sigurno ne bodo samo trije taksni na slovenskih cestah. Kaznjen pa seveda noben.


To sem dal samo primer, sam ne vozim nikoli zadet. Kot je en prej napisal, ko se obveznosti koncajo pripališ špinel. Hehe

Drugace pa v zadnje pol leta so 4 znancem pobrali izpit izkljucno zaradi trave, tako da ce nisi v tej druzbi tudi vedel nebos..

Mojega fotra so enkrat ustavili pred hiso mrtvo pijanega(nikol ni mel nesrece pa je vozil 20let pijan kot kanta), no na sodiscu je malo pojokal in so mu dali 17 kazenskih pik (18 je odvzem) + kazen.
Double standards tko k pravm.

20 let usak vikend vozil pijan pa nikoli nic, pravijo pijancki imajo sreco je zgleda res. Zdaj ne vozi ko pije, hvala bogu ni nikomur skrajsal zivljenja. Vec srece kot pameti.
Za vikend pijan, med tednom pa agressivna zivcna razvalina. Ko sem mu kot mulc fuknil polne flaše alkohola skozi okno na polje se mu je strgalo.

Herb is the healing of the nation , alcohol is the destruction.
Puff puff pa lep pozdrav.

mzakelj ::

Ah vozit zadet ali pijan je itak največja traparija kar lahko storiš. Sem že spal x-krat pred oštarijo v avtu dokler se nism streznu, pa je to blo 300m od hiše. Ampak če noge ne nesejo peš, tud s avtom nimaš kej motovilt. Pač zic nazaj pa spančkat. Drug dan pa naprej. Zadet pa nikoli za volan. Pa zmerom ko grem v domačo vas bi lahko prišel počen kot marela, ampak ne. Cesta je cesta, življenje pa je samo ENO !!

Uizi ::

OP isce literaturo na slo tech forumu, kot da je racunalnisko nepismen in neve kaj je google. Ti pa si sel na google in mu dal par linkov iz DrogArta in zate je to "literatura", o sami substanci pa neves nic, ker smo se vedno narkici. Ce bi kaj vedel tega nebi izjavil.
Govoris o osebni vojni? Sam si vse uporabnike oznacil za narkice, piknil si v osje gnezdo zdej si pa ti zrtev.
No ja nemislim ti vec odgovarjat, ker nima smisla. Malo vec spostovanja do soljudi pa bo svet lepsi.

http://www.konoplja.org
http://sksk.si
http://phoenixtears.ca

Ce pa vas stvar resno zanima pa SKSK organizira brezplacna predavanja o konoplji po celi Sloveniji, stvar pa vodi Jaka Bitenc.

Edit. U pm pa linki na forumih in telefon. Lmao

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Cruz ::

Ko sem jaz spoznal Jako Bitenca sem samo molil, da ne bo eksplodiral ob meni, bil je res poln stresa in anksioznosti. :) Nikoli pa se nisem poglobil v njegova predavanja. Verjetno je potrebna zdrava distanca.

D3m ::

o sami substanci pa neves nic


Mhhhmm

Voznik pod vplivom marihuane ubil osem kolesarjev
|HP EliteBook|R5 6650U|

Uizi ::

To nebi vedel ga ne poznam osebno. Vem pa da ima kup resnih zdr.tezav ki jih resuje s konopljo. Mogoce tut to vpliva na stres/anksioznost, vsekakor pa vpliva vsesplosni witchhunt na vse kar je s to bogo rastlino v vezi..

Ce bi bil po sodiscih in policiji vsak mesec bi odnehal z borbo za legalizacijo.
Njega pa to ne vrze iz tira in zato ga podpiram.

Je redno na onkoloskem, ker se ljudje obrnejo na njega ko ni vec luci na koncu. Seveda po temu ko je kemo naredil ze svoje.. takrat pa nepomaga nic vec, no ja vsaj lajsas si lahko muke.

Raptor F16 ::

Uizi je izjavil:


Je redno na onkoloskem, ker se ljudje obrnejo na njega ko ni vec luci na koncu. Seveda po temu ko je kemo naredil ze svoje.. takrat pa nepomaga nic vec, no ja vsaj lajsas si lahko muke.


Ti meni deluješ preveč energičen, da bi imel raka. Nice try but no cigar.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Cruz ::

Uizi je izjavil:

Je redno na onkoloskem, ker se ljudje obrnejo na njega ko ni vec luci na koncu. Seveda po temu ko je kemo naredil ze svoje.. takrat pa nepomaga nic vec, no ja vsaj lajsas si lahko muke.
V enaki situaciji sem se tudi jaz z njim srečal, na sejmu. Saj človek dobro hoče, malce pa pretirava z zdravstvenimi učinki marihuane. Ampak ja, ko ti ne preostane nič drugega, si pripravljen poskusiti vsako stvar in so moji družinski člani brez problema požrli njegove besede.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

kjut ::

Kogar skrbi poskust kanabis s thcjem naj vzame Klaritin pa čez kšno urco počas poskus, pure fk tbko. You probably wont die nor regret če niste hujši pacienti... sam ne pretiravat vsakodnevno, že tedensko je velik, parkrat na let pa bo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

Uizi ::

Raptor F16 je izjavil:

Uizi je izjavil:


Je redno na onkoloskem, ker se ljudje obrnejo na njega ko ni vec luci na koncu. Seveda po temu ko je kemo naredil ze svoje.. takrat pa nepomaga nic vec, no ja vsaj lajsas si lahko muke.


Ti meni deluješ preveč energičen, da bi imel raka. Nice try but no cigar.


Nimam raka ne ampak ves preventiva>kurativa. Sem pa prezivel udarec strele. Mogoce sem zato energicen, ker cenim svoje podarjeno zivljenje?
Tebi placujejo za trolanje? Haha

D3m ::

Čudno, da je bil s flašo viskija v roki ravno "pod vplivom marihuane".


Torej je ok, če povozimo kolesarje. :)

Dobro, da vemo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Uizi ::

D3m je izjavil:

Čudno, da je bil s flašo viskija v roki ravno "pod vplivom marihuane".


Torej je ok, če povozimo kolesarje. :)

Dobro, da vemo.


Najlazje je krivit substanco ne pa uporabnika. A je roža vozila avto?
Ce se vozis pijan zadet si izmecek, mislim da se v tem vsi strinjamo in te debate so brezpredmetne. Iz enega clanka o nesreci kar potegnes crto? Nimamo vsi iq sobne temperature :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

D3m ::

Krivimo uporabnika, ki zlorablja substanco.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Trava je zdravilo, ne mamilo.

Brez marihuane bi pobil vsaj trikrat toliko biciklistov, zaradi alkohola.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

D3m ::

Trava ni zdravilo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Seveda je. Zadetki niso tečni, pijančki ste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Uizi ::

Baje da ni zdravilo, ker se je neda sintetizirat. Ce bi lahko farmacija naredila sintetiko+patent bi bla pa kmalu. Seveda z primerno ceno v lekarni. Lul

Sej obstaja sinteticni THC ampak sama rastlina vsebuje se mnogo drugih stvari ( terpeni, cbd , etericna olja), teh se pa neda nekje v labu pod zemlo naredit.

Farmacija je KING v danasnjem svetu. Vse kar je naravno ni dobro ce nimajo patenta in $$€€€€$$$, nebojo si v lastno skledo sral sej niso neumni. Follow the money pato:'(

Raptor F16 ::

Uizi je izjavil:



Nimam raka ne ampak ves preventiva>kurativa.


Torej preventivno kadiš međanco s tobakom brez filtra, zato, da boš zagarant fasal raka na grlu in pljučih. Potem boš imel super izgovor za še več pohanja.

TOP NOTCH Logic
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

perci ::

Tvoj post je bil avtomatsko zbrisan, ker si quotal (kasneje) zbrisan post.

Predlagam, da še enkrat napišeš nesporen del.

Uizi ::

perci je izjavil:

Tvoj post je bil avtomatsko zbrisan, ker si quotal (kasneje) zbrisan post.

Predlagam, da še enkrat napišeš nesporen del.


Ok. My bad i guess?
Hvala za info.
Me je kar pogrelo! haha
Prosim ce se pobrise moj post s pizdenjem nad forumom in državo.
Sry
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Legalizacija marihuane 2016 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
904143261 (56084) gushto
»

Zakaj ni konoplja legalizirana? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21741463 (29732) jype
»

Nekateri pravijo, da trava zmanjšuje rakave tumorje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13931675 (27781) Smrekar1
»

Zastrupitev z THCjem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31676052 (67290) Okapi

Več podobnih tem