» »

Arnes Dial-up

Arnes Dial-up

Tomi ::

Odkar je Arnes spremenil številko, mi dial up vedno teži. Namreč prvič se na noben način noče povezati, zato moram prekiniti in se še enkrat povezati, potem pa dela vse ok. Imam W98, v povezavi pa sem spremenil samo številko. Saj ne, da bi bil to hud problem, samo moteč je:O
metrodusa.blogspot.com

OZZY ::

Tomi: ne vem kok folka poznam ,ki ma arnes in ki mi je isto omenil. men isto dela. Ampak problem se večinoma pojavi zvečer Okoli 7-7,30 ure. takrat se začne pri meni mučenje in upanje, da bo končno prijel. Pač tko je. Folk je zgrabu priliko po cenejših impulzih in to izkorišča.

whatson ::

jaz mam, ko sem na arnesu, enak problem... najhujše je pa de večkrat pred 10.30 zvečer sploh ne moren fraj linije dobit... huh...
ni vse zlato kar se sveti...
ostajam na Amisu... pa na Siol free paketih;(

Dami ::

Jst vedn dobim linijo (isdn) sam se pol velikrat al ne morm prijaviti na omrežje (menda winsi neki štrajkajo in kr zmrzne ko se 'log on to network) al pa se konekta in sploh ni povezave (impulzi tečejo sam ni pretoka sploh).

jpotoc ::

Jaz imam podobne problem. Včasih se prenos ustavi - tudi v dopldanskem času. Poiskusil sem s staro številko in ni bilo problemov. Zanimivo, da se problem ne pojavi pri 3COM ISDN adapterju, pač pa pri ASUSCOM ISDN kartici.

PaJo ::

Hm...
Meni in se parim kolegom se podoben problme pojavlaj pri Dial-Upu na Siol, se poveze pa nobenega odziv od nikoder, kao da dns-i ne deljao, pol se je treba disconnecetat in se enkrat connectat pa mogoce dela;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Dami ::

Mah sej pr nas sploh ne morš dobit kvalitetnega dostopa na net. Povsod so problemi.....če bo šlo tak naprej bom šou na satelit!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako je izgledal splet leta 1996 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
559045 (5134) ABX
»

Zelo čuden pojav!!! Ko greš z modemom na internet, plačaš, kot da bi klical v cono 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
885245 (3865) sketch
»

TELEKOM !!!

Oddelek: Omrežja in internet
442469 (1809) tejo
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411905 (7937) swalow
»

A sem nategnu SIOL??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
544018 (2255) Izak

Več podobnih tem