» »

Programerju koristne informacije zbrane na kupu

Programerju koristne informacije zbrane na kupu

mn1024 ::

Zdravo!
Po vsej verjetnosti ste že zasledili naslednji link in ga v tem primeru ne rabite še enkrat odpirati in komentirati tega posta.

Za tiste, ki pa ga vidite prvič, bi vam pa znala kakšna informacija priti prav.
GitHub repository: Programerski vodič Slovenija

V kolikor je kaj za izboljšati oziroma bi kdo rad sodeloval, me pa lahko pingne oziroma naredi pull-request.
Med issue-i je ze nekaj stvari naštetih, ki pridejo kmalu navrsto.

Pa lep dan vsem,
Miha
  • spremenilo: mn1024 ()

WizzardOfOZ ::

Če kdo rabi mu lahko "šeram" ključek s par GB knjig v pdf obliki. Od osnov programiranja, preko posameznih programskih jezikov do agilnega programiranja,...

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

Miha super in ostali :)

Ahim ::

mn1024 je izjavil:

V kolikor je kaj za izboljšati oziroma bi kdo rad sodeloval, me pa lahko pingne oziroma naredi pull-request.
Med issue-i je ze nekaj stvari naštetih, ki pridejo kmalu navrsto.

Sicer pohvalno, da je nekdo poskusal zbratu razlicne koristne informacije na enem mestu, a zakaj mora biti del tega skrit za neuporabnike Facebooka? Ta za dostop zahteva najprej FB racun, nato telefonsko stevilko, dlje pa nisem imel volje eksperimentirati/podajati informacij.

Ce je namen narediti zbrane informacije javno dostopne (read-only dostop brez prijave da se prepreci smetenje), potem je FB-wall v tem smislu popoln fail.

mn1024 ::

Ahim je izjavil:

mn1024 je izjavil:

V kolikor je kaj za izboljšati oziroma bi kdo rad sodeloval, me pa lahko pingne oziroma naredi pull-request.
Med issue-i je ze nekaj stvari naštetih, ki pridejo kmalu navrsto.

Sicer pohvalno, da je nekdo poskusal zbratu razlicne koristne informacije na enem mestu, a zakaj mora biti del tega skrit za neuporabnike Facebooka? Ta za dostop zahteva najprej FB racun, nato telefonsko stevilko, dlje pa nisem imel volje eksperimentirati/podajati informacij.

Ce je namen narediti zbrane informacije javno dostopne (read-only dostop brez prijave da se prepreci smetenje), potem je FB-wall v tem smislu popoln fail.


Zdravo!
Se popolnoma strinjam s tabo, temu primerno sem ze nekaj casa nazaj naredil issue, ki pa se ga lotim v kratkem:
github.com/mihanovak1024/programmers-guide-slovenia/issues/13
V kolikor imaš še kaj v mislih, pa let me know, z veseljem dodam.
Ta repository je namenjen vsem programerjem, ne samo tistim, ki spremljajo Facebook, zato kmalu sledi zgornji feature :)

HotBurek ::

Postavitev ta pravi IRC server za komunikacijo.

Jst znam naredit UnrealIRCd preko TLS na 6697. Več pa še ne...

So pa ziher majstri, ki to razturajo in znajo postavit.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Ahim ::

mn1024 je izjavil:

Se popolnoma strinjam s tabo, temu primerno sem ze nekaj casa nazaj naredil issue, ki pa se ga lotim v kratkem:
github.com/mihanovak1024/programmers-guide-slovenia/issues/13
V kolikor imaš še kaj v mislih, pa let me know, z veseljem dodam.
Ta repository je namenjen vsem programerjem, ne samo tistim, ki spremljajo Facebook, zato kmalu sledi zgornji feature :)

V resnici nimam nic obseznejsega, super si naredil in tako ideja kot izvedba sta mi izredno vsec! Skoda mi je res le za to, da gre dodaten tvoj cas, da naredis dostopno nekaj, kar bi lahko bilo pravilno narejeno ze v startu (za kar so pa odgovorni tisti, ki so svoj vrticek zagradili ...).

Moj predlog bi bil mogoce edinole, da vse nastete resurse razdelis po dostopnosti - se pravi na vrhe tiste, ki so normalno dostopni, na dno pa tiste, ki imajo razne omejitve dostopa.

MrStein ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Če kdo rabi mu lahko "šeram" ključek s par GB knjig v pdf obliki. Od osnov programiranja, preko posameznih programskih jezikov do agilnega programiranja,...

Pa imaš licenco za to?

Pravila:
Prepovedano je objavljanje, iskanje, ponujanje in omogočanje dostopa do vsebin, ki uživajo avtorskopravno varstvo, brez ustreznega prenosa avtorskopravnega upravičenja.


Sicer se pravila tu bolj štejejo po sistemu naši/vaši, ampak vseeno, da ne bo presenečenj...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GitHub Pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
455231 (3493) BivšiUser2
»

Linuxovo jedro 4.2 je tu

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
2613868 (9264) Jst
»

[Subversion]Subversion Version Control Vprasanje

Oddelek: Programska oprema
183093 (2905) KernelPanic
»

Win98 preko linux routerja ne pride na net

Oddelek: Omrežja in internet
11993 (902) ToniT

Več podobnih tem