» »

Hp 6730s bluetoot

Hp 6730s bluetoot

tiltech ::

Zanima me, če kateri od uporabnikov tega računalnika uporablja bluetoot, ker jaz nimma podatka da bi ga ta prenosnik podpiral. Tudi v navodilih pod specifikacijo nikjer ne piše da bi bil. V upravitelju naprav, so vsi gonilniki in nobenega klicaja ali neznane naprave.

Han ::

Google: HP 6730s bluetooth

errhec ::

Izgleda da ima "BLUTUT"
dd

tiltech ::

Čudno da ga nikjr ni.

_Denny_ ::

Proizvajalci z veseljem v različnih regijah izdajajo iste modele z različnimi specifikacijami, kar lahko vidiš tudi pri tvojem, če greš na uradno stran iskat driverje.

Možno, da model kupljen pri nas ni imel bluetootha ali pa je le-ta crknil...greš pač na Ebay ali Aliexpress, najdeš nek poceni majhen USB dongle kot je npr. ta in naročiš.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

errhec ::

Nisi prebral kar je na mojem linku in kako zadevo usposobiti?
dd

tiltech ::

Je mogoče kdo že to doživel, kar sem jaz in se dobro nasmejal. Zaradi slabega delovanja miške in gumbov, sem odpru prenosnik in menjal flat kabel iz touch pada na os ploščo in nato sestavil nazaj prenosnik. Ko sem ga priđgal in vklopil brežično povezavo, se je vklopil bluetooth in sedaj ni nikjer več wirelessa.Kabli so vsi kot so bili pred odprtjem prenosnika in vse tako nazaj, kot je bilo. Bluetooth deluje vse in kot da bi bil sedaj privzeti in odstranil wifi. Nisem še videl kaj takšnega v celem obdobju, kar se ukvarjam z računalniki.

Na wireless adapter kartico pod prenosnikom sta dva kabla, ki prideta iz zaslona. Kabla sa lepo pritrjena ko prej. Če bi bilo kaj z adapterjem, potem po moje tudi bluetooth ne bi deloval.

krneki007 ::

HP Wireless Assistant si inštaliraj, s tem si potem vklopiš/izklopiš wifi in BT

tiltech ::

Hvala za nasvet, ampak to je že nameščeno. Sem ga hotel zagnati in je hotel neke datoteke in ni me spustil naprej. Še enkrat sem pregledal wirelelss kartico in ugotovil, da je konektor na kartici kjer pride pritrjen kael zelo slab in ga obnovil. Sedaj imam wifi in bluetooth. Ko pritisnem gumb za vklop in ikop brezžične povezave, se oba izklopita in vklopita. Predno sem menjal flat kabel in stikala za vklop/izklop, pa ni bluetoot deloval in samo wifi, pa še ta enkrat ja in enkrat ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik HP G72 in težave z bluetoothom

Oddelek: Strojna oprema
121489 (1212) clip
»

Obolala bom - WIN 10

Oddelek: Pomoč in nasveti
425505 (3514) egypt
»

Je Apple res kisknil z novimi MacBook Proji? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34275414 (60400) c3p0
»

Kateri driver potrebujem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151745 (1229) SloBiscuit
»

Prenosnik Lenovo 3000 n500 tezava

Oddelek: Strojna oprema
497860 (4855) mare87

Več podobnih tem