» »

TeamViewer vprašanje

TeamViewer vprašanje

mrTwelveTrees ::

Dobil v roke en računalnik, od prijeteljice, ki ima gor TeamViewer, pa pravi da se kar sam vklopi
(ker je bil prej ta racunalnik v drugih rokah, je neka tretja oseba naložila gor TeamViewer)
in očitno se ta računalnik bil dodan seznam (email + geslo je prazno)

Kako ugotoviti na kateri email je bil dodan ta računalnik ?

Sicer vem, da se ga da izklopiti ob zagonu, ali druge opcije.... vendar bi rad našel tega uporabnika (email) se da ?

MIHAc27 ::

Email? Ne rabiš nič email, da se povežeš. Samo ID številko in geslo.
Pri geslu imaš pa zopet dve možnosti. Lahko ga program vsakič drugega generira ali pa ga vpišeš notri in je vedno enak.

Mi imamo v službi poslovno verzijo pa vidiš namesto gesla samo **** ker je geslo 'zapečeno' v program.

Če te program moti, ga odinštaliraj, pa je to to. Kdo ga je gor dal boš pa teško ugotovil po moje.

mrTwelveTrees ::

Ne zastopiš...
ta del iščem:

Zgodovina sprememb…

Mehmed ::

mrTwelveTrees je izjavil:


in očitno se ta računalnik bil dodan seznam (email + geslo je prazno)

Kako ugotoviti na kateri email je bil dodan ta računalnik ?


Zakaj je ocitno bil dodan na seznam ce je polje prazno, a ni prej obratno?
Mogoce je bil samo instaliran pa nikoli uporabljen.

#000000 ::

chort ::

Zdej sem pogledal po logih od svojega TW in prijav očitno ne logira z mailom. Morda imaš ti več sreče: C:\Program Files (x86)\TeamViewer\Connections_incoming.txt

Sicer pa, računalnik ki prihaja iz neznanih rok se za welcome party formatira.

mrTwelveTrees ::

ja, ja vse to vem, samo rabi dobil email te osebe, če je zapisan v kakšnem logu, sam ne verjamem da je

MIHAc27 ::

Jaz imam tisti del tudi prazen. Če pa bi se logiral notri, bi videl konzolo, kjer lahko dodajaš druge računalnike, do katerih želiš dostopat. Tako da ne rabiš vsakič pisat številk 123 456 789, 987 654 321, itd. Ampak samo klikneš na njih, pa še ime jim lahko dodaš. Zelo uporabno za kak IT, doma pa pač mnogo manj.

Tako jaz še vedno trdim, da zelo verjetno noben niti ni tega emaila vpisal. Ker ni potreben.

ngc2392 ::

če imaš kupljeno licenco (sam jo imam), imaš tam notri tvoj email in username (kot je rekel že miha). in z njim lahko na spletni strani (in nekaj malega tudi znotraj programa) urejaš računalnike, do katerih imaš dostop. za navadno delo in uporabo pa ta del NI potreben in ga lahko v nastavitvah tudi izklopiš.
United We Stand, Divided We Fall

Daniel ::

Dvomim, da boš kje našel ta podatek. Spremeni trenutno geslo pa je problem rešen.

cvick ::

Pozdravljeni,

a mogoče obstaja teamviewer (sicer sem že nekaj probal od teamviewer-ja pe ne deluje) ali pa kakšen drugi program za oddaljeni dostop do android box-a (PC-android box), da bi delalo enako kot PC-PC.
Namreč rad bi iz PC-ja dostopal do android boxa in nalagal programe in konfiguriral box, da mi nebi bilo potrebno sedeti pred TV-jem pa nastavljat box.

Lep pozdrav.

kixs ::

TV dela tudi na Androidu. Se iz PC-ja povezes na Android.

Mare2 ::

Tu je res cel kup teamviewerjev. Če je že kdo sprobal, naj javi. :)

https://play.google.com/store/apps/deve...

DeeCoy ::

Mare2 ::

DeeCoy je izjavil:

https://play.google.com/store/apps/deta...

Tale je pravi se mi zdi.


Če je kdo preveril. Moraš imeti nekoga doma, da ti pove geslo? Vsakokrat?

kixs ::

Ne rabis vtipkavat gesla, mora pa nekdo potrditi povezavo.

cvick ::

DeeCoy je izjavil:

https://play.google.com/store/apps/deta...

Tale je pravi se mi zdi.

Evo sem testiral na telefonu. Meni kle dela samo screen shearing. Kar delam na telefonu se vidi tudi na PC-ju, ne morem pa iz PC-ja upravljati telefon.
Sem najdu, da sem iz androida upravljal PC, ampak ne najdem pa programa, da bi iz PC-ja upravljal android.

Karen ::

Poglej funkcionalnosti NoMachine

cvick ::

Karen je izjavil:

Poglej funkcionalnosti NoMachine

Porobal pa še ene druge programe pa ne dela. Povsod dela Android-PC, PC-Android pa ne dela.

Mare2 ::

kixs govori, kot da njemu dela. A res dela?

Daniel ::

Meni dela iz računalnika na Android tudi upravljanje, mi pa aplikacija na računalniku sitnari z Commercial use is detected...

mrTwelveTrees ::

Da ne odpiram nove teme

Imel sem nameščen Teamviewer 9.xx verzijo (skr3kano) na oddaljenem računalniku in na računalniku s katerega sem dostopal do njega.
Zdaj že nekaj časa to ne dela več, tudi ko sem odstranil to verzijo namestil 14 verzijo free, mi teži da moram kupit da uporabljam to za komercialno uporabo

Ne vem ali je to vezano na IP, ali je kakšen file ostal v sistemu da mi to teži, kako bi rešil ?

JeBelaCesta ::

pomaga re-install OS-a. Jaz sem pucal vse živo po Windowsih pa ni pomagalo...
druga opcija je AnyDesk
lep pozdrav iz višav ;-)

Fsegula62 ::

Obstaja še ena zadevca, ko ne rabiš OS-ja menjat, katera točno pa javim za pol urce, ko bom doma.
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

mrTwelveTrees ::

Kaj je fora, da se kje zapišejo informacije v kakšen file ?

Fsegula62 ::

Fora je, da kot se tudi spodobi kupiš program za to da ga lahko uporabljaš in da imajo lahko programerji plačo. Majo pa res dobro narejeno, pošljem link za par min.

Evo, imaš na ZS, če še rabi kdo naj piše.
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fsegula62 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2470838238 (334) bosmla
»

TeamViewer v obratni smeri

Oddelek: Pomoč in nasveti
71188 (1112) geodet MD
»

Iščem program za Android, ki bi mi omogočal dostop do mojega Pc-ja ki je doma

Oddelek: Programska oprema
163010 (2557) barakus
»

Android upravljanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
51635 (1392) be12ni

Več podobnih tem