» »

javaScrpit ura

javaScrpit ura

kretze ::

zdravo folk v javaScriptu sem naredil preprosto uro(spodaj bom objavil kodo če hoče kdo videt ali jo kaj izboljšat itd) koda daeluje pa vse brez problema mam pa eno drugo vprašanje...in vprašanje se glasi: če kdo slučajno VE kako bi to uro lahko spravil na moj mobitel?? kaj bi vse potreboval da bi na mobitelu to sploh delalo??(imam samsung galaxy S8)
pa hvala za odogovore že vnaprej
function setup() {
  createCanvas(400,400);
  angleMode(DEGREES);
}

function draw() {
  background(0);
  translate(200,200);
  rotate(-90);

  var mn=minute();
  var hr=hour();
  var sc=second();
  
  strokeWeight(8);
  stroke(255,100,150);
  noFill();
  var end1=map(sc,0,60,0,360);
  arc(0,0,300,300,0,end1);
  
  push();
  rotate(end1);
  stroke(255,100,150);
  line(0,0,100,0);
  pop();
  
  
  stroke(150,100,255);
  var end2=map(mn,0,60,0,360);
  arc(0,0,280,280,0,end2);
  
  push();
  rotate(end2);
  stroke(150,100,255);
  line(0,0,100,0);
  pop();
   
  
  stroke(150,255,100);
  var end3=map(hr%12,0,12,0,360);
  arc(0,0,260,260,0,end3);
  
  
   push();
  rotate(end3);
  stroke(150,255,100);
  line(0,0,100,0);
  pop();
  
  stroke(255);
  point(0,0);
  
  
  
 // fill(255);
 // noStroke();
 // text(hr+':'+mn+':'+sc,10,200);
  
}
  • spremenilo: kretze ()

sigmundfreud ::

... v javaScriptu sem naredil ...

... kaj bi vse potreboval da bi na mobitelu to sploh delalo?? ...


Javascript je jezik, s katerim programiraš obnašanje spletne strani. Torej rabiš brskalnik.

shadeX ::

Se da, sam potrebuješ namenski framework.

Ionic
React Native

kretze ::

sigmundfreud je izjavil:

... v javaScriptu sem naredil ...

... kaj bi vse potreboval da bi na mobitelu to sploh delalo?? ...


Javascript je jezik, s katerim programiraš obnašanje spletne strani. Torej rabiš brskalnik.


vem kaj je javaScript in vem tudi da ga uporabljaš za programiranje obnašanje spletne strani...nisem vedel samo kaj rabiš(kateri framework da bi to dal na fon)

shadeX je izjavil:

Se da, sam potrebuješ namenski framework.

Ionic
React Native


hvala se bom poglobil malo v to

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kretze ()

Stari89 ::

Za tako simpl stvar pomojem ne rabiš niti nekih frameworkov. Verjetno bo dovolj, če ustvariš simpl app z WebView osnovnim gradnikom in gor pripopaš svojo HTML/JS/CSS kodo.
WebView | Android Developers

Ahim ::

Stari89 je izjavil:

Za tako simpl stvar pomojem ne rabiš niti nekih frameworkov. Verjetno bo dovolj, če ustvariš simpl app z WebView osnovnim gradnikom in gor pripopaš svojo HTML/JS/CSS kodo.
WebView | Android Developers

Ali pa uporabis kaksno orodje ali framework, ki naredi to namesto tebe.

Zgoraj so ze omenili Ionic, Cordova je po moje bolj primeren za tvoj namen, ker imas cisti JS in potrebujes samo minimalno HTMLja, medtem ko je pri Ionicu kar nekaj "zacetne stopnice", da spoznas osnove frameworka.

kretze ::

aha ok no pa hvala vsem za odgovore

Utk ::

Ahim je izjavil:

Stari89 je izjavil:

Za tako simpl stvar pomojem ne rabiš niti nekih frameworkov. Verjetno bo dovolj, če ustvariš simpl app z WebView osnovnim gradnikom in gor pripopaš svojo HTML/JS/CSS kodo.
WebView | Android Developers

Ali pa uporabis kaksno orodje ali framework, ki naredi to namesto tebe.

Zgoraj so ze omenili Ionic, Cordova je po moje bolj primeren za tvoj namen, ker imas cisti JS in potrebujes samo minimalno HTMLja, medtem ko je pri Ionicu kar nekaj "zacetne stopnice", da spoznas osnove frameworka.

Resno? Za eno kontrolo postavit na masko je potreben framework? A zna kdo še danes karkoli naredit brez nekega frameworka?

Ahim ::

Utk je izjavil:

Ahim je izjavil:

Stari89 je izjavil:

Za tako simpl stvar pomojem ne rabiš niti nekih frameworkov. Verjetno bo dovolj, če ustvariš simpl app z WebView osnovnim gradnikom in gor pripopaš svojo HTML/JS/CSS kodo.
WebView | Android Developers

Ali pa uporabis kaksno orodje ali framework, ki naredi to namesto tebe.

Zgoraj so ze omenili Ionic, Cordova je po moje bolj primeren za tvoj namen, ker imas cisti JS in potrebujes samo minimalno HTMLja, medtem ko je pri Ionicu kar nekaj "zacetne stopnice", da spoznas osnove frameworka.

Resno? Za eno kontrolo postavit na masko je potreben framework? A zna kdo še danes karkoli naredit brez nekega frameworka?

Ne, za zbuildat "app" brez kakrsnegakoli drugega dela kot copy&paste ze delujoce kode (ki jo op ima) je potreben "framework" (Cordova se meni ne zdi framework v istem pomenu kot Ionic, ki ga je nekdo predlagal malo visje, ceprav sami zase pravijo, da so "mobile development framework" ... prav). Na "masko" jo postavis v urejevalniku teksta.

Avtomatizira tisto, kar bi ti pes pocel. A najbrz tudi sam gojis lan, ga tres, sukas, tkes blago za oblacila, ki si jih nato sam sivas z iglo, katero si sam skoval iz jekla, ki si ga pridobil s taljenjem zeleza, dodajanjem koksa itd., ker pac znas "karkoli naredit brez nekega frameworka"? Isti princip.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google zaradi hrošča zaustavil nadgradnjo Chroma

Oddelek: Novice / Android
64168 (2852) proto
»

Kako omogočiti WegGL support v Android appu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7853 (644) MasterMiG
»

Mobilna spletna stran --> mobilna aplikacija

Oddelek: Programiranje
91978 (1504) nightrage
»

Osem let star hrošč v iOS omogoča telefonski DDoS

Oddelek: Novice / Varnost
106312 (3893) diler515
»

cross platform development

Oddelek: Programiranje
366736 (5722) slodreamer

Več podobnih tem