» »

Planetdivx

Planetdivx

darkotri ::

Je kdo registriran na Planetdivx https://www.planetdivx.com? Kakšno mnenje? Zahtevajo mesečno 2,5EUR za dostop, sicer mi ni problem plačat, če je kaj gor.
darko
  • spremenil: darkotri ()

djabi ::

Plačilo za piratizirane zadeve. Kot v starih dobrih časih? ;)

Daliborg ::

djabi je izjavil:

Plačilo za piratizirane zadeve. Kot v starih dobrih časih? ;)

Kerih časih je to? Jaz sem plačeval za piratizirano vsebino na 5.25" disketah pa tudi prodajal sem ampak v končni fazi sem kupoval/prodajal fizične medije.
Še kar pa ne vem v katerih časih ti to govoriš, ker že v času od 33600 Modemov l.1995 nisem plačeval nič za warez.
On topic pa ja gre za piratsko stran očitno, tako da ne dajemo nasvetov za take stvari.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

2dark ::

darkotri je izjavil:

Je kdo registriran na Planetdivx https://www.planetdivx.com? Kakšno mnenje? Zahtevajo mesečno 2,5EUR za dostop, sicer mi ni problem plačat, če je kaj gor.


Nobena slovenska stran nima več zadev kot partis. Nobena.

face1 ::

darkotri je izjavil:

Je kdo registriran na Planetdivx https://www.planetdivx.com? Kakšno mnenje? Zahtevajo mesečno 2,5EUR za dostop, sicer mi ni problem plačat, če je kaj gor.


Sem registriran, uporabljam občasno, v intervalih (ne plačujem celo leto). To da ima Partis največ je lari-fari. Poznam več teh strani in na koncu imajo vsi isto, lahko bi celo dejal da imajo vsi vse, itak vsi kopirajo iz istega vira. Govorim o filmih in serijah, planet divx nima iger, programov, knjig in ostalih zadev. Te stvari mene na interesirajo. Imajo pa precej (delujočih!) torrentov za sinhro risanke, kar so veseli moji otroci.

Planet Divx ima svoj koncept ki mi je všeč (vse povezave za en film ali serijo na isti strani), poleg tega ni potrebno nalagati nazaj. Ker veliko downloadam imam na partisu probleme z vzdrževanjem razmerja. In potem opomini, blokade, moraš dokupit bandwith al pa kupit njihove majice al pa najet seedbox. Admini pa arogantni kot da so bogovi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kloko ()

vaščan ::

Čist na simpl slo torrent scena kar ima za ponudit je slo sinhronizacija in pri filmih zraven pritaknejo slo podnapise katere dobiš vsi vemo kje ampak čez komot ga ni. Vse ostalo dobiš na publick trackerjih. Tudi naši če že kaj ripajo najprej potegnejo dol s publicka remux in nato zripajo. Imaš pa na publicku tudi polno ripov tako, da ni fore.
Edino kar mi ne gre v glavo in me naravnost fascinira je to, da na slo torrent straneh še vedno folk največ dol vleče 480p po možnosti še kakšen xvid. WTF res kot, da živimo 20let za ostalim svetom.

partisu Admini pa arogantni kot da so bogovi

To lahko potrdim sem imel enkrat debato z enim.

Če hočeš bit res na komot in si pripravljen za to nekaj odštet je Real-Debrid zanimiva opcija.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HBO ali Netflix

Oddelek: Loža
3310287 (3231) predi
»

Razvijalci takoj ob izidu poslali na internet še malo pokvarjen torrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
9928868 (22951) Gregor P
»

Odgovor na zlom zaščite PS3 spletno preverjanje licence (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
6014617 (12698) Jst
»

Uporabniki Linuxa radodarni, uporabniki Windows skopi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6218856 (16063) Mipe

Več podobnih tem