» »

Je TECAR terapija varna na TMJ sklepu?

Je TECAR terapija varna na TMJ sklepu?

pirx ::

Pozdravljeni,

fizioterapevt, ki ga obiskujem, uporablja TECAR napravo na mojem čeljustnem sklepu. Do sedaj sem imel 5 terapij po 10-15 minut.

TECAR deluje na podlagi visoko frekvenčnih radio valov (https://www.winback.com/en/technology/), večinoma na 300 KHz, 500 KHz in 1 MHz, max. 300 W.

Zanima me, glede na to, da gre za radio valove, je to zadevo varno uporabljati na čeljustnem sklepu, ki je blizu možganov? Sicer je frekvenca res zelo nizka, vendar me vseeno zanima, kakšno je vaše mnenje?

Hvala!
  • zaklenilo: zee ()

mat xxl ::

Jaz ti svetujem, kake hladilne obkladke na glavo, da se ti možgani preveč ne ogrejejo .

#000000 ::

pirx je izjavil:

Pozdravljeni,

fizioterapevt, ki ga obiskujem, uporablja TECAR napravo na mojem čeljustnem sklepu. Do sedaj sem imel 5 terapij po 10-15 minut.

TECAR deluje na podlagi visoko frekvenčnih radio valov (https://www.winback.com/en/technology/), večinoma na 300 KHz, 500 KHz in 1 MHz, max. 300 W.

Zanima me, glede na to, da gre za radio valove, je to zadevo varno uporabljati na čeljustnem sklepu, ki je blizu možganov? Sicer je frekvenca res zelo nizka, vendar me vseeno zanima, kakšno je vaše mnenje?

Hvala!



Jest ti svetujem, pusti šarlatane brez denarja, samo tko jih bo zmanjkalo.

Nisi pa povedal kaj te teži, dejansko

zee ::

O medicinskih problemih se sprašuje zdravnike, ne pa forum.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dodatna poskodba na fizioterapiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
567938 (2840) RenatoBr
»

Zakaj imajo Radijske postaje več frekvenc?

Oddelek: Zvok in slika
4612067 (10424) Scorpia
»

Osciloskop

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
153198 (2348) darkolord
»

Začasno stanovanje in služba v Miamiju

Oddelek: Loža
153710 (2680) JanK
»

Nekaj za žvečit?

Oddelek: Loža
221743 (1287) Beli_Zajcek

Več podobnih tem