» »

Hoferjeva mini klima

Hoferjeva mini klima

Marko84 ::

Je kdo sprobal tisto škatlo za 25 EUR? A če jo imaš blizu glave vsaj kaj hladi? https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
  • zaklenilo: zee ()

Mare2 ::

Marko84 je izjavil:

Je kdo sprobal tisto škatlo za 25 EUR? A če jo imaš blizu glave vsaj kaj hladi? https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...


Nisem sprobal, ampak
Piše: hladi in vlaži zrak.
Slednje ni najbolj dobro.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

shadeX ::

Marko84 ::

Potem kao dela, pa glavo zravn pa je.

abyssus ::

Pravi na videu, da je bolje, če vtakneš glavo v hladilnik. :D

Cange ::

Seveda dela, 0.6L vode bo spustilo 14Wh energije med segrevanjem 10 do 30 stopinj.

EDIT: To je toliko kot ena dobra 18650 litijeva baterija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cange ()

šernk ::

dela tistih 20s kar imaš glavo spredaj, čez 10min imaš pa v prostoru toplejši zrak poln vlage super :D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Cange ::

Normalna klima bi delala ene 3 minute s to energijo (0.3Kwh), s tem da da je hladilna moč normalne klime ene 3x večja.

Roman Vobed ::

Vlazi zrak? A je to primerno, ce si postavim pred kisto, da hladni zrak posilja v kompjuter in graficno ali bo prevec vlage?

mzakelj ::

Roman Vobed je izjavil:

Vlazi zrak? A je to primerno, ce si postavim pred kisto, da hladni zrak posilja v kompjuter in graficno ali bo prevec vlage?


Vlaga in komponente je no go. Voda in elektrika nista ravno prijateljici :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: knesz ()

Roman Vobed ::

Zdaj imamo samo en ventilator namizni usmerjen v kisto in dela svoj job, temp. graficne ni nikol nad 65C ker ta vent ves cas zrak mesa.

Bellzmet ::

Tisti ventilatorji, ki pihajo in spuščajo meglico, ki pri res visokih temperaturah paše, so namenjeni za zunaj. Jaz v prostor absolutno ne bi dal česa, kar še povečuje vlago v prostoru. Je ravno nasprotno s smislom hlajenja in razvlaževanja.

Roman Vobed ::

Nimam takega z meglico, imam tistega "old school" iskra varianta, ki se suka v loku 90o in mesa zrak. Klaiscni namizni ventilator v mrezi, premera cca 30cm.

knesz ::

mzakelj je izjavil:

Roman Vobed je izjavil:

Vlazi zrak? A je to primerno, ce si postavim pred kisto, da hladni zrak posilja v kompjuter in graficno ali bo prevec vlage?


Vlaga in komponente je no go. Voda in elektrika nista ravno prijateljici :D

Pomotoma predlagal izbris, hotel klikniti reply ... sorry,

voda sama po sebi ni problem, ampak tisto, kar je v njej :)

Pac-Man ::

Zadeva ni klima, temveč evaporacijski hladilnik.

Evaporative cooler @ Wikipedia
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Marko81 ::

To majhko klimo sem kupil za 26e.dam not 4 dcl vode in kocke ledu pa zaprem okno in sem presenečen nad tem proizvodom.imam še podobno stvar,ki pa samo malo hladi in ima isti filter za zrak.ni mi žal teh 26e odkrito povedano,pa ne rabim imeti glave zraven saj se po 10tih minutah v sobi čuti hladn zrak.ne kritizirajte izdelka dokler ga ne kupite in sprobate!isto kot vas večina sem sam isto mislil in nato bil presenečen!!!

fikus_ ::

Če je suh zrak, potem nekako deluje. Če je pa v zraku dosti vlage, pa počutje še poslabša, poveča absolutno in relativno vlago ter s tem slabša zmožnost hlajenja telesa s potenjem oz. človek se bolj poti.

Odsvetujem.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

starfotr ::

Marko81 je izjavil:

To majhko klimo sem kupil za 26e.dam not 4 dcl vode in kocke ledu pa zaprem okno in sem presenečen nad tem proizvodom.imam še podobno stvar,ki pa samo malo hladi in ima isti filter za zrak.ni mi žal teh 26e odkrito povedano,pa ne rabim imeti glave zraven saj se po 10tih minutah v sobi čuti hladn zrak.ne kritizirajte izdelka dokler ga ne kupite in sprobate!isto kot vas večina sem sam isto mislil in nato bil presenečen!!!


Pojdi komu drugemu buče prodajat.

V-i-p ::

@starfotr: že zaradi tega, ker ga/jo imenuje klima, človeka srat prime :].
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Gagatronix ::

To je swamp cooler, ne pa klima. Klima vlece vlago VEN iz zraka. Tole jo pa DODAJA. Kotaljenje buc je v Butalah, to je pri Trojanah desno.

mirator ::

Marko81 je izjavil:

To majhko klimo sem kupil za 26e.dam not 4 dcl vode in kocke ledu pa zaprem okno in sem presenečen nad tem proizvodom.imam še podobno stvar,ki pa samo malo hladi in ima isti filter za zrak.ni mi žal teh 26e odkrito povedano,pa ne rabim imeti glave zraven saj se po 10tih minutah v sobi čuti hladn zrak.ne kritizirajte izdelka dokler ga ne kupite in sprobate!isto kot vas večina sem sam isto mislil in nato bil presenečen!!!

Verjetno si ugotovil, da si nasedel komercialnemu nategu in sedaj želiš, da nasede še kdo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera klima (strani: 1 2 3 4117 118 119 120 )

Oddelek: Kaj kupiti
59791160356 (224) darck
»

Avto-rosenje šip-diy

Oddelek: Loža
293200 (2417) gruntfürmich
»

Plesen na stenah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17346004 (24479) Matejjjjj
»

Eco Cooler vs. Prenosna klima

Oddelek: Loža
259983 (8724) Okapi
»

Jajc od klime?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
213945 (3028) balocom

Več podobnih tem