» »

Alexa - kaj in katero je potrebno kupiti, da dela v Sloveniji

Alexa - kaj in katero je potrebno kupiti, da dela v Sloveniji

cipreska ::

Prosim za pomoč: za darilo bi rada kupila Alexo - Amazonov Echo, pa me zanima, kaj vse je potrebno naročiti, da bo delalo v Sloveniji in da bodo lahko poslušali tudi glasbo. Verjetno ni zadosti samo naprava Echo Dot?

St235 ::

Naprava sama po sebi bo delala brez tezav. Za glasbo pa je potreben vir zvoka, pri cemer amazon podpira vecino vecjih servisev (dezeer in podobno) ter seveda njihov amazon muzic, ki pa nazadnje ko sem gledal ni deloval v Slo.

Raptor F16 ::

Kolikor vem, je to samostojna naprava.
4Lolz alert!

Mislim da bo na Balkanu najbolje deloval Kale edišn :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zee ()

cccc ::

Fak, v kakšno zadrego spraviš obdarovanca s takim darilom, če ima le-ta slučajno malo soli v glavi in pozna problematiko zasebnosti pri teh napravicah.

St235 ::

Saj mu kupis se alu folijo zraven.

Reaper ::

Kot so ti že povedali, vzami echo dot 3. generacije, ker ima boljši zvok od predhodnika. Na njem dela amazon music, deezer, spotify (če imaš tuj račun). Apple music ne deluje. Lahko ga vzameš na amazon de, uk, us. Jaz jih imam iz različnih koncev in delajo vse. Velikokrat imajo akcijo za 30 €, $, GBP. Amazon ne pošilja direktno v Slovenijo zato uporabiš cheaper&more, da si izdelek prepošlješ v Slovenijo.

St235 ::

Če bo zadeva primarno za muziko razmisli o echo oziroma echo plus, ker je bistveno oljši zvočnik. V echo dot je bolj zasilo. Sama alexa deluje v vseh enako.

Reaper ::

Meni osebno na dot 3 zvok ni slab, sploh če ga primerjaš z zvokom od dot 2, ki nima prakrično nobene globine. Se pa strinjam, da bo na večji napravi boljši zvok.

Machete ::

St235 je izjavil:

Saj mu kupis se alu folijo zraven.


Presentil si me s tako ciničnim odgovorom.
Nisem računal, da si se pripravljen prostovoljno omikrofoniti v zasebnosti doma. Kaj pa video? Zakaj bi se ustavili samo pri možnosti zajemanja zvoka.

Se bolj ne bi mogel strinjati s CCCCjem. Jaz bi tole darilo hitro poškropil z žegnano vodico in dal na bolho. To bi pričakoval od vsakega starejšega od 12 let in z volilno pravico (ok torej 18+).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Reaper ::

Jaz bi pa od vsake osebe starejše od 12 let pričakoval bolj pametne odgovore. Avtorica ne sprašuje po vašem osebnem mnenju o napravi ampak o pomoči pri nakupu naprave. Svoje strahove pred NSA, CIA ipd. lahko izlivate v ločeni temi. Drugače pa vsak od vas v žepu nosi telefon, kdo pa pravi, da vam veliki brat ne prisluškuje preko telefona, vas ne gleda preko kamere ko gledate občutljive vsebine ipd...

Še za avtorico: https://www.mimovrste.com/bluetooth-pre...

Brez telovadbe s kurirskimi službami, za enako ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

mzakelj ::

Ali Alexa ali pa google mini. Skoraj isti šmorn. Oba delujeta odlično, noben pa noče povedati ali vohuni za teboj :)) Zato sem barabo od googla zaprl v predal 8-)

St235 ::

Machete je izjavil:

St235 je izjavil:

Saj mu kupis se alu folijo zraven.


Presentil si me s tako ciničnim odgovorom.
Nisem računal, da si se pripravljen prostovoljno omikrofoniti v zasebnosti doma. Kaj pa video? Zakaj bi se ustavili samo pri možnosti zajemanja zvoka.

Se bolj ne bi mogel strinjati s CCCCjem. Jaz bi tole darilo hitro poškropil z žegnano vodico in dal na bolho. To bi pričakoval od vsakega starejšega od 12 let in z volilno pravico (ok torej 18+).


mene si predvsem presenetil z brezveznim rantom, ki nima ničesar s temo. Vsak se lahko pač zase odloči ali bo take naprave uporabljal ali ne, samo to nima popolnoma ničesar s postavljenim vprašanjem.

Machete ::

Res je. Ampak rant je zdravilen.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

St235 ::

cinizem tudi :)

cipreska ::

Najlepša hvala!

masevc ::

No se moje izkusnje. 2. Generacijo dota sem vrnil.
Vzrok izgubljanje wifi povezave in posledicno prekinitev igranja muzke.
Smo neki resevali, pa se ni dalo.

Reaper ::

Meni zaenkrat deluje vse BP, zdaj imam samo še en dot 2. generacije, ostali so 3. generacije, sem pa do pred kratkim imel 2 dota 2. generacije in sta oba delovala OK. Google Home mini sem pa spravil v promet, ker praktično ničesar nisem mogel nastaviti kar sem želel, predvsem v smislu predvajalnika glasbe in radia.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Echo Dot 3rd gen. - nakup (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16325546 (12683) Reaper
»

Kako najlažje naročiti iz Amazon.com?

Oddelek: Kaj kupiti
102247 (1865) akulp
»

Amazon pošilja Alexo od doma

Oddelek: Novice / Ostale najave
157399 (5632) vostok_1
»

Echo dot 3 ali echo show 5

Oddelek: Zvok in slika
61009 (847) Laki_ laik
»

Amazon predstavil ducat novih izdelkov Echo z Alexo

Oddelek: Novice / Ostalo
469733 (7705) xmetallic

Več podobnih tem