» »

Diablo 4

Diablo 4

««
8 / 16
»»

svecka ::

Teli seti so men največja bedarija, cel D3 je bil spleten samo okrog tega, celotni buildi in vsi majo na sebi samo zeleno opremo. Tist čas D2, ko je bila oprema res oprema, ne pa da mamo sedaj zelene in legendary drope tako pogoste kot common item. Čist se je izgubil čar.

Zmajc ::

Ja, D3 je sete malo preveč boostal. Bili so tako močni, da max torment sploh nisi mogel kaj drugega uporabljati, ker nisi delal nič dmga.

Lojzze ::

Buggy je izjavil:

Vceraj naletel na prvi moteci bug v igri in sicer nisem uspel narediti Oldstones dungna, ker enostavno nisem imel zadosti animus-ov za odklenit zadnja vrata. To so neki dropi od elitov, ki pa jih enostavno ni bilo pa sem setal ene 4x gor in dol po temnici, ce sem slucajno kaj pozabil ali spregledal...bedno :8)

Sem se pridruzil prvic tudi enem legion eventu in kot kaze moram to delat ker sem sele na 14% nekega taska/whatever tam ko imam kartice koliko aspectov sem ze odkril.

Sicer pa se je napredovanje v leveliranju malo upocasnilo... za dobit en level pri 47 levelu (tier 1 - dungni in sidequesti) vceraj rabil skoraj 4 ure ;((

A bi se bilo smiselno prestaviti v Tier 2...bo slo kej hitreje, oz. kdaj ste presaltal v visje tier-e in ali vam je bilo zal?


ne sin moj na t3 bo treba prešaltat...za to moraš pa na t2 spucat capstone dungeon in potem imaš možnost T3

Buggy ::

Ne se hecat no Lojzzi. Nisem kot noob zrel za tier 3...tud vprasanje ce kdaj bom :))
...torej zaenkrat ostajam na T1 in ponizno grindam naprej.

Zmajc ::

Slej ko prej boš moral na T3 kjer padajo "sacred" itemi in imaš 100% exp bonus in pozneja na T4, kjer padajo "ancestral" itemi in imaš 200% exp bonus.

T2 se ne splača ker je bonus samo 20%.

Buggy ::

No prav, ce tako velijo staroste Diabla pac ne bom ugovarjal...torej najprej LVL 50, pol narest Capstone dungeon in potem mindset iz trenutnega walk in the park skalibrirat na dog's life...sounds cute >:D

FireSnake ::

Zmajc je izjavil:

Slej ko prej boš moral na T3 kjer padajo "sacred" itemi in imaš 100% exp bonus in pozneja na T4, kjer padajo "ancestral" itemi in imaš 200% exp bonus.

T2 se ne splača ker je bonus samo 20%.


Jaz sem tudi še na T2 z 20% bonusa.
Stopnja 54, se mi zdi.
Danes ne igram, ker so nevihte.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Dennis88 ::

Buggy je izjavil:

No prav, ce tako velijo staroste Diabla pac ne bom ugovarjal...torej najprej LVL 50, pol narest Capstone dungeon in potem mindset iz trenutnega walk in the park skalibrirat na dog's life...sounds cute >:D


Priporočam 53 za T3. Bo pa šlo ravnotako zelo počasi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dennis88 ()

Buggy ::

Priporočam 53 za T3. Bo pa šlo ravnotako zelo počasi.


TNX Dennis88, taki hinti so dobrodosli, sploh zdej, ko me ze posiljate umirat v tier 3 ;)

Bo pa vsaj do nedelje zdej D4 na cakanju, ker imam racing vikend na PC-u, ki zaradi xboxa in D4 skoraj cel teden ni bil prizgan...tudi treninga nic, ceprav je vse ready za friday race (celo nov obroc za volan so mi kitajcki poslal >:D)

uzivanjte...naj bo drop cimboljsi in sreca ter pogum na vasi strani, se tipkamo drug teden.

Izi ::

Blizzard je uradno pokazal 6 najboljših in najredkejših predmetov v celi igri.
Dve orožji, dve čeladi, en prstan in ena ogrlica:
 The Grandfather in Doombringer

The Grandfather in Doombringer

 Harlequin Crest, Melted Heart of Selig, Ring of Starless Skies in Andariel's Visage

Harlequin Crest, Melted Heart of Selig, Ring of Starless Skies in Andariel's Visage

1. Te najredkejši unikatni itemi padajo samo od sovražnikov level 85+
2. Ti itemi imajo vedno 820 Item Power, nikoli manj
3. Trenutno je samo 6 takih itemov v igri
4. So suuuuper redki, s približno tako možnostjo kot da boš zadel sedmico na loteriji.

Vsi profesionalni Streamerji in Youtuberji, ki so v tem času do level 100 spravili že približno 3 like, so potrdili, da še nihče ni dobil nobenega izmed teh itemov :P

Zmajc ::

Sicer me redki itemi ne motijo, v D2 smo tudi farmali te iste iteme ki jih casualci niso videli nikoli v življenju. A tam si jih lahko tradal in si dejansko imel realistično šanso da imaš cel set le teh na sebi.

V D4 jih ne moreš tradat zato ne vem zakaj je taka redkost sploh potrebna, še posebej v sezonskem modelu. Bo potrebno dodat kak boss fight kjer imajo večjo šanšo da dropajo.

Ko med miljoni igrlcev ni nikogar, ki bi rekel da je item videl je za mene že problem.

V PoE imaš podobne iteme a tam vsako sezono vidiš kar nekaj uporavbnikov, ki si jih lastijo, tukaj razen za enega, ki je dobil shako ne vedo za nikogar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Mato989 ::

Zmajc je izjavil:

Sicer me redki itemi ne motijo, v D2 smo tudi farmali te iste iteme ki jih casualci niso videli nikoli v življenju. A tam si jih lahko tradal in si dejansko imel realistično šanso da imaš cel set le teh na sebi.

V D4 jih ne moreš tradat zato ne vem zakaj je taka redkost sploh potrebna, še posebej v sezonskem modelu. Bo potrebno dodat kak boss fight kjer imajo večjo šanšo da dropajo.

Ko med miljoni igrlcev ni nikogar, ki bi rekel da je item videl je za mene že problem.

V PoE imaš podobne iteme a tam vsako sezono vidiš kar nekaj uporavbnikov, ki si jih lastijo, tukaj razen za enega, ki je dobil shako ne vedo za nikogar.


Zakaj je to problem? Bistvo redkih itemov je da ko jih 1x vidiš je to res "legendaren" prizor...

In tu je glih fail teh novih iger... spomnim se ko smo kar nekaj mesecev (mislim da let) po odprtju raida v WOW videli prvo osebo na serverju v legendary itemom... pa to je cel server vedel ker player je to in je bil obkrožen v Ironforgu...

Tega manjka.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zmajc ::

D4 ni MMO.

Mato989 ::

Zmajc je izjavil:

D4 ni MMO.


Saj nima veze, princip redkosti mora veljat overall... če ne se bistvo redkosti izgubi.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zmajc ::

Mato989 je izjavil:

Zmajc je izjavil:

D4 ni MMO.


Saj nima veze, princip redkosti mora veljat overall... če ne se bistvo redkosti izgubi.


Glej sem igral D2 ... imel Shako, Tyriel's Might, Stormbringerja in Schaefer's Hammer istočasno.... in to legit verzije na hardcore.

Ne moti me princip redkosti, bi pa rad da dodajo zaneljiv način kako to farmat, ne samo "any 85+ monster can drop it at 0.0000000000001 chance"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Mato989 ::

Zmajc je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zmajc je izjavil:

D4 ni MMO.


Saj nima veze, princip redkosti mora veljat overall... če ne se bistvo redkosti izgubi.


Glej sem igral D2 ... imel Shako, Tyriel's Might, Stormbringerja in Schaefer's Hammer istočasno.... in to legit verzije na hardcore.

Ne moti me princip redkosti, bi pa rad da dodajo zaneljiv način kako to farmat, ne samo "any 85+ monster can drop it at 0.0000000000001 chance"


Bistvo redkosti je ravno v nezanesljivem načinu farmanja...

Recimo če lahko dobiš legendary item samo 0,001% chance da dropne na bossu ki ga lahko nardiš 1x na teden je to to...

To kar bi pa ti rad je pa kaj točno?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zmajc ::

Naj dodajo kak uber bosse, kjer je drop rate malo višji ali kaj podobnega. Samo potem bojo random joe igralci, ki teh bossov nikoli ne bojo ubili jokali da to ni fer.

Ah well.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Mato989 ::

Zmajc je izjavil:

Naj dodajo kak uber bosse, kjer je drop rate malo višji ali kaj podobnega. Samo potem bojo random joe igralci, ki teh bossov nikoli ne bojo ubili jokali da to ni fer.

Ah well.


V osnovi je za princip redkosti pomembno dvoje:

Time gated attempts (or player power/number gates attempts)
Ultra low drop chance

Ali pač narediš nekaj redko v smislu da lahko probaš 1x na teden/mesec (poljuben dolg time frame)
Ali pač narediš nekaj redko da je sicer farmable ampak je drop tako low da moraš res bit no lifer

Karkoli drugega ne pali.... no ali pa mora bit chain quest tako dolg in grindable da ga redki zmorejo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jarno ::

Potrebno se bo soočiti z dejstvom, da je napaka izpustiti "epsko" opremo, recimo modre ali vijoličaste barve in ne narediti legendarne predmete redkejše in močnejše.
Če bi povečali kompleksnost igre, bi zvesta skupnost hardcore igralcev naredila dobro promocijo in bi na koncu hoteli igrati tudi weekend warriorji.
Tako to pač gre.
#65W!

Dennis88 ::

Tistih 6 itemov ni nič posebnega.

Oh no, anyway varianta.

Izi ::

Hm, par tednov nazaj sem naokoli videval pretežno Rogue, ta teden pa kamorkoli pogledam vsepovsod samo Druidi.
So ljudje končno ugotovili kateri klass je najboljši :P

Jaz sem tam okoli level 80 že skoraj obupal, ker je šlo tako počasi, potem pa sem temeljito predelal mojega Druida in sedaj leti kot raketa. Če sedaj srečam Butcherja le ta pade v zgolj nekaj sekundah. To pa je užitek igrati.
Leveli spet letijo in kot kaže bom le uspel priti do 100. Sem že 93 :D

guybrush ::

Izi je izjavil:

Hm, par tednov nazaj sem naokoli videval pretežno Rogue, ta teden pa kamorkoli pogledam vsepovsod samo Druidi.
So ljudje končno ugotovili kateri klass je najboljši :P

Jaz sem tam okoli level 80 že skoraj obupal, ker je šlo tako počasi, potem pa sem temeljito predelal mojega Druida in sedaj leti kot raketa. Če sedaj srečam Butcherja le ta pade v zgolj nekaj sekundah. To pa je užitek igrati.
Leveli spet letijo in kot kaže bom le uspel priti do 100. Sem že 93 :D


Predvidevam, da igras tornado druid z Tempest roar uniqom, build je res fun bo moja prva izbira za sezono 1, ce prezivi nerfe. :D

Izi ::

guybrush je izjavil:

Predvidevam, da igras tornado druid z Tempest roar uniqom, build je res fun bo moja prva izbira za sezono 1, ce prezivi nerfe. :D

Ja, tega. Verjetno najboljši Speed build v igri. Bossi padajo v nekaj sekundah, pa tudi velikanske grupe kar dobro čisti. Ko je aktiven Grizzly Rage lahko peš prehitevam jahače :D
Ni pa brez problemov.
Regeneracija Spirita je še vedno hud problem in vmes ko ostaneš brez Grizzly Ragea lahko mimogrede umreš. Tole je Melee build.
V PvP pa je med slabšimi buildi. Tisti tornadi, ki jih pošiljaš so hudo počasni in nepredvidljivi in v PvP popolna katastrofa.

guybrush ::

Izi je izjavil:

guybrush je izjavil:

Predvidevam, da igras tornado druid z Tempest roar uniqom, build je res fun bo moja prva izbira za sezono 1, ce prezivi nerfe. :D

Ja, tega. Verjetno najboljši Speed build v igri. Bossi padajo v nekaj sekundah, pa tudi velikanske grupe kar dobro čisti. Ko je aktiven Grizzly Rage lahko peš prehitevam jahače :D
Ni pa brez problemov.
Regeneracija Spirita je še vedno hud problem in vmes ko ostaneš brez Grizzly Ragea lahko mimogrede umreš. Tole je Melee build.
V PvP pa je med slabšimi buildi. Tisti tornadi, ki jih pošiljaš so hudo počasni in nepredvidljivi in v PvP popolna katastrofa.

Aja jst nimam problemov z spiritom lih zato je ta build tok smooth za igrat. Spirit cost reduction je skor must na amuletu, offhandu in bootish, cdr pa na amuletu in pa offhandu. V paragonu dobis se spirit on kill Reclamation rare nod pa lah tut poberes vmes se magic node.
Seveda tudi cim vec lucky hit chance na ringih, offhandu in glovsih, da ti Tempest Roar in Earthen Might passivni veckrat procne. Eni tudi Perfect Storm passivni uporabljajo za dodatn spirit regen ampak men se zdi neuporabn tist 1 spirit na cast tko, da sm kr zamenjal na Lupine Ferocity za extra damage namesto Earthen Might. :D

Izi ::

guybrush je izjavil:

Aja jst nimam problemov z spiritom lih zato je ta build tok smooth za igrat. Spirit cost reduction je skor must na amuletu, offhandu in bootish, cdr pa na amuletu in pa offhandu. V paragonu dobis se spirit on kill Reclamation rare nod pa lah tut poberes vmes se magic node.
Seveda tudi cim vec lucky hit chance na ringih, offhandu in glovsih, da ti Tempest Roar in Earthen Might passivni veckrat procne. Eni tudi Perfect Storm passivni uporabljajo za dodatn spirit regen ampak men se zdi neuporabn tist 1 spirit na cast tko, da sm kr zamenjal na Lupine Ferocity za extra damage namesto Earthen Might. :D

Uporabljam Perfect Storm, ni samo 1 dodaten Spirit ampak tudi dodatnih 15% damage ves čas.
Sem že nameraval preskusiti še Earthen Might ampak moram potem zamenjati še eno Legendarno moč, da bo deloval s Storm skilli, pa odlašam.
Med Grizzly Rageom mi nikoli ne zmanjka Spirita, ampak vmes ko mi ostane 5 do 10 sekund "hlajenja" do naslednjega Grizzly Ragea, takrat sem pa vedno brez.
A je po tvoje Earthen Might boljša izbira kot Perfect Storm ?

Ne vem pa koliko bo ta build uporaben v sezonah, saj ga je praktično nemogoče usposobiti pred level 80.
Ne samo da je unikatni Tempest Roar eden redkejših itemov, ampak tudi nujne Legendarne moči za ta build so med hudo redkimi. Pa tudi Pragonov rabiš kar precej, da vse skupaj vsak približno deluje.
Sem slišal nekaj ljudi, ki so level 100 pa niso dobili še nobenega Tempest Roara. Jaz sem imel pa hud problem z Dire Wolf's Aspectom, brez katerega tudi ne gre in prvi legendarni z njim mi je padel šele pri level 85, pa še tisti je bil čisto zanič. Se pravi okoli 1000 Legendarnih itemov preden sem dobil prvi Dire Wolf's Aspect. Pri level 90 sem potem dobil še enega. Verjetno ni samo moja smola, ampak mora biti kar precej redek.

__________

Prišel je Patch 1.0.3
Precej sprememb in kolikor sem gledal so tokrat v glavnem Buffi 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

guybrush ::

Earthen Might je boljsa izbira za world bosse, visje tiere NMD in pa uber Lilith. Koker razumem dobis 10% crit damage na vsak crit z werebeast aspect dok si v grizilju in se stacka do 999% zato je Earthn Might uporabn samo, ce mobi zivijo dlje casa, da si rampas damage :D.
Za speed farming je pomoje Perfect Storm cist vredu. Razn, ce bos upal na Earthen Might proc, da ti napolni spirit na ful vmes med tistimi parimi sekundami downtime Grizlija.

Ja celoten build je kar tesko sestavit z vsemi aspecti, dobrimi affixi na gearu in še obvezni unique, zato upam, da bojo pustili na miru vsaj prvo sezono. Jst sm prlezu do lvl 100 pa bi lah gear zboljsal se zih za 30-40% se posebej za tier 100 NMD in pa uber Lilith.

O pa res patch, build se zivi yay celo buff na Hurricane in Lupine smo dobili xD

Izi ::

Guybrush, hvala za razlage.

Kar se tiče pa verzije 1.0.3, pa je glavna stvar da se sedaj lahko teleportiramo direkt na vhod Nightmare Dungeons.
Pa za Nightmare Dungeons so opazno dvignili XP, tako da je to sedaj najhitrejše levelanje.

Zmajc ::

Ja pri višjih lvlih je kar problem ko nimaš sreče in ti en uniq ki je potreben za nek build noče in noče pasti, kolegu pa pade 3x v pol ure.

Buggy ::

Tko je zdej gospoda. Kot ste veleli sem odtaval v T3 v pricakovanju masakra in takticnega boja. Nic od tega nisem dobil ---lvl58 barb se sprehaja se lazje kot v T1 >:D

Koncal zgodbo, ki je mimogrede mojstrovina, potem sel iz T1 direkt v T2 narediti zgolj dungeon za T3 ter nadaljeval side queste direktno v T3. V T3 me je delanje side questov dostikrat dosedaj zamotil tisti whisper tree chalange pa skrate sem rad po poti lovil, ker so mi do sedaj skoraj vedno vrgli legendary opremo. Pri Elitih in chalange-ih legendary v T3 meni ne padajo kot so padali v T1, dejansko je tega manj zdej, zato so skrati in drevo dost kewl source za te itme.

Kar se pa mojega barbara tice se pa pocas ze sinkava kaj bi sploh rada in mehanika ter ritmicni ples je dobil ze dosti zagona, da je sprehajanje po T3 (Nightmare?!?) prakticno zeh.
Z itemi sem naredil meni ustrezen kombo, najbolj sem gledal da se mi generira fury, ki sodeluje v kombinaciji z vec zadevam in najbolj to da dobivam na kill life, generiram armor, item ki mi na 6s potegne skupaj MOB-e ko sem v whirwind-u pa itaq zmaga.
Pocasi tudi gledam katera orozja s statsi si moram dodajat v opremo da bo ok, cakam pa zdej lvl 63-65 da bom opremo zamenjal in ji daj notri ustrezne aspecte, ki se mi zdi da najbolj odtehtajo pri mojem stilu igre.

Skratka T3 ni noben bav-bav kot sem mislil, igra pa se vedno vlece ker tudi side questi so neverjetno zanimivi. Spil je res hud.

https://www.twitch.tv/videos/1859716928

BTW: kot povedano spilam na XBOX series S in imam povezanga trenutno z GB Aorus FI32Q ki je 165Hz 1440p monitor a povezan na konzolo fura 4K HDR400 kar je dost kewl. Sem imel najprej na 1440p 120Hz pa je slika boljsa na 4K 60hz s HDR....ceprav sem highrehresh monitor zelo obcutljiv clovek, to tukaj ne igra vloge (kot ponavadi v RPG-jih).
Gamepad pa sem tudi ze dokaj osvojil in ne vidim hendikepa. Steje pa seveda udobje ko so noge na pocivalniku jaz pa naslonjen nazaj kot direktor LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Izi ::

Jaz sem pa končno dosegel level 100 8-)
Nightmare Dungeons imajo sedaj praktično dvojni XP kot prej in level 100 sploh ni več noben problem.

Potem sem pa probal Uber Lilith in hitro ugotovil, da bo verjetno minilo še par let preden jo bom sposoben premagati :))
Malo sem še pritisnil v Nightmare Dungeons in gre tam nekje do 65. Probal sem 75, ki velja za naslednji dosežek, pa sem one-shotnen samo da glavo pomolim noter :D

Buggy ::

cestitke za 100lvl Izi, kaj pa zdej? Cakas na novo sezono al gres buildat naslednji karakter? Te se vlece ali navdusenje pocasi mineva?

Jaz sem na pol obseden in na pol junki....vsak prosti cas (ki ga spet ni toliko) grem D4 grindat...celo ponoci sem se ob 4ih zbudu cez teden, ker nisem mogu spat pa sel v klet D4 nazigat do sihta...play time-a imam 3 dni in 21 ur torej enih 93 ur oz pol sihta :D

Kako pa je s tem PvP v T3...na kaj pazit oz cesa se izogibat, da ne fases po nepotrebnem zasede. Kaj pa se zgodi ce te masekrirajo, poberejo opremo al kaj je najhuje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

FireSnake ::

V reviji Jazbina so pa Diablota kar spljuvali.
Ocena: 6
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

111111111111 ::

Resno? Kaj pa so glavni minusi?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

Nisem še prebral vsega.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Dejansko je opis zelo slab.
Pove:
- da igra zasvoji
- da je ogromno stranskih nalog
- različna pokrajina
- da igranje traja zelo dolgo
- da je treba biti obvezno povezan na spelt
- da ni orodja, kjer bi na brzino sklical druščino

Nakar hladnokrvno prilepi .... 6.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Izi ::

Jaz sem se lotil še Hardcore in mi kar gre. Level 54, tretja težavnost, in še vedno živ :D

pivo ::

neumno vprašanje pa še vedno...
v PCju imam velik HDD (2tb) in relativno mali nvme ssd (250gb). Ker je le-ta že pol sem D4 instaliral na HDD, za kar pa mi je zelo žal saj loada in loada in loada...
tudi za vsak teleport loada po 10 sec...
tako, da sem naročil novi samgnus 970 evo ssd in imam plan naložiti nanj D4...se pravi ga uninstalirati in še 1x naložiti na ssd...
saj se bo ves progress shranil, ne? se pravi z mojim loginom v battle.net si bo zapomnil vse podatke in ne bom zgubil character in ostalo?
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Izi ::

pivo je izjavil:

saj se bo ves progress shranil, ne? se pravi z mojim loginom v battle.net si bo zapomnil vse podatke in ne bom zgubil character in ostalo?

Tako je, Diablo igra teče na Blizzardovih serverjih in tudi vse kar počnemo se potem shrani tam. Tisto kar imamo mi naloženo na naših domačih računalih je v bistvu samo za prikazovanje kaj se dogaja na serverjih in pa za krmiljenje naših junakov seveda.
SSD je pri tej igri kar precej pomemben saj gre za ogromen svet, kar seveda pomeni ogromne teksture, ki jih HDD ne bo zmogel dovolj hitro dostavljati. Ne samo da bo zagon igre desetkrat daljši ampak se bo med igranjem igra močno zatikala in ustavljala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

pivo ::

Izi je izjavil:

pivo je izjavil:

saj se bo ves progress shranil, ne? se pravi z mojim loginom v battle.net si bo zapomnil vse podatke in ne bom zgubil character in ostalo?

Tako je, Diablo igra teče na Blizzardovih serverjih in tudi vse kar počnemo se potem shrani tam. Tisto kar imamo mi naloženo na naših domačih računalih je v bistvu samo za prikazovanje kaj se dogaja na serverjih in pa za krmiljenje naših junakov seveda.
SSD je pri tej igri kar precej pomemben saj gre za ogromen svet, kar seveda pomeni ogromne teksture, ki jih HDD ne bo zmogel dovolj hitro dostavljati. Ne samo da bo zagon igre desetkrat daljši ampak se bo med igranjem igra močno zatikala in ustavljala.


izi tnx
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Izi ::

Predsezonsko ogrevanje se počasi končuje, kmalu bo šlo zares :D

Seasona 1 - Season of the Malignant

Začetek: četrtek, 20. julij 2023


Skozi Sanctuary se začne širiti nova oblika okužbe, ki povzroča da se okuženi spreminjajo v podivjane pošasti, ki brezglavo divjajo po deželi in pobijajo vse kar vidijo.
Naš junak bo spet edino upanje za deželo. Poiskati bo treba izvor okužbe in zatreti zadevo v kali.

Nova Quest linija
Poiskati bo treba izvor okužbe in preprečiti širjenje.

Nove moči
S pobijanjem teh okuženih pošasti bomo dobivali njihova maligna srca, ki nam bodo prinesla preko 30 novih posebnih malignih moči.

Novi Boss
Pri raziskovanju izvora okužbe bomo naleteli na novega šefa "Varshan the Consumed".

Nova oprema
Skozi sezonsko potovanje (Season Journey) bo moč dobiti 6 novih Unikatnih itemov in 7 novih Legendarnoh itemov, ki bodo prinesli nove močne "builde" za vse klase.
V Season Journeyu se bo dalo med drugim najti tudi "Scroll of Amnesia", ki bo nudil zastonjski popolni Reset naših skillov in paragonov.

Več sezonskih podrobnosti tukaj: https://diablo4.blizzard.com/en-us/seas...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Andreos1 ::

Sicer ne vem za ostale, ampak tole je zame veliko prezgodaj. Še v vanilla mi ostaja veliko odprtih zadev, nekaterih karakterjev kaj šele buildov. Itak me pa moti najbolj v temu Diablu spawning sovražnikov.pa ne tistih v temnicah ali questih ampak na splošno na ozemlju. Kaj pa jaz vem pri 46. Maybe I'm too old for this sh.

Buggy ::

meni se je pa pri 62 lvl zdej malce zacelo ponavljat vse skup na T3 in je cisto brez izziva. Dungne upgrade-am s tistimi stone-i v nightmare pa nic bolj drame. V bistvu se samo setam cez vse prevec na easy :8)

Dennis88 ::

Andreos1 je izjavil:

Sicer ne vem za ostale, ampak tole je zame veliko prezgodaj. Še v vanilla mi ostaja veliko odprtih zadev, nekaterih karakterjev kaj šele buildov. Itak me pa moti najbolj v temu Diablu spawning sovražnikov.pa ne tistih v temnicah ali questih ampak na splošno na ozemlju. Kaj pa jaz vem pri 46. Maybe I'm too old for this sh.


Sej ti ni treba v sezono. Js ne bom šel. Imam še preveč stvari za delat.

Tribal ::

Buggy, Nightmare dungeon si dvigni na višji lvl in boš kaj hitro umiral...
Si sam lahko ključe craftaš za višji lvl!

Izi ::

Buggy je izjavil:

meni se je pa pri 62 lvl zdej malce zacelo ponavljat vse skup na T3 in je cisto brez izziva. Dungne upgrade-am s tistimi stone-i v nightmare pa nic bolj drame. V bistvu se samo setam cez vse prevec na easy :8)

Če je prelahko si verjetno spregledal, da gredo Nightmare Dungeon po stopnjah od Tier 1 pa vse do Tier 100, kjer so pošasti level 150. Trenutno na svetu še ni junaka, ki bi lahko delal Tier 100.
Pošasti so isti level kot ti, če delaš ND Tier LVL-54. Ampak to je ponavadi prelahko, pa še več XP dobivaš, če pobijaš pošasti, ki so par levelov nad tabo. Previsoko pa spet nima smisla, ker se XP potem prav nič ne poviša samo hudo te upočasni. Optimalno je torej ND Tier LVL-50.

Če si level 62 je optimalno da delaš Nightmare Dungeon Tier 12

Če ti Tier 12 ne gre lahko spustiš do Tier 10, nižje pa raje ne, ker potem ne boš nikamor napredoval.
Se pravi vse Sigile ki so nižji kot Tier 10 spremeni v prah (Sigil Powder) in z njim craftaj nove Sigile, ki bodo Tier 10+

Buggy ::

hehe hvala lepa za tale info, je zadeva zdej res bolj zanimiva in tudi leveli grejo hitreje gor. Sem pri okulistu skraftal NM siegle 11-15 in dobil vecino Tier 15. Zdej sem ze skoraj LVL 67 in zdej moram celo health flasko kdaj pa kdaj popit...sploh v dungnih, kjer so tiste ose oz pajki s strupi.
Sem pa enkrat v dungen-u bil iz povsem polnega healtha v sekundi crknjen, pa sploh ne vem kaj se je zgodilo :))

FireSnake ::



Popolnoma enak bug ima jaz.
Ste se srečali s tem?

Sem v zafi pucanja stranskih "dolžnosti", ker sem naletel na maksimum (30 se mi zdi). Dokaj neumna omejitev, če smem dopridjati.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Še ena popolnoma brez vezna naloga:
https://www.gamesradar.com/diablo-4-rej...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Dennis88 ::

FireSnake je izjavil:



Popolnoma enak bug ima jaz.
Ste se srečali s tem?

Sem v zafi pucanja stranskih "dolžnosti", ker sem naletel na maksimum (30 se mi zdi). Dokaj neumna omejitev, če smem dopridjati.


Ja. Probal tudi par rešitev, ma ne pomaga nič.

Izi ::

Jaz sem končal popolnoma vse queste in to brez večjih problemov.
Edino kar se včasih zgodi je da te kakšen NPC noče slediti in obstoji na mestu. Ponavadi ko se ustavi zaradi kakšnega govora, potem pa pozabi da bi moral nadaljevati s hojo. To se da dokaj enostavno popraviti na dva načina:
1. Ugasneš igro in jo znova zaženeš. To te vedno vrne za eno stopnjo nazaj v questu in ga ni treba ponavljati od začetka. Zelo malo je možnosti, da bi NPC zaštekal dvakrat na istem mestu.
2. Vsak quest pa lahko tudi zapustiš (Abandone), ampak potem ga moraš delati spet od začetka, kar pa je praktično nesmiselno, saj 1. možnost skoraj vedno deluje.

V svoj Journal lahko hkrati nabašeš največ 20 questov naenkrat. Ta omejitev je popolnoma razumljiva, saj je daleč najhitrejše in najučinkovitejše, če delaš queste sproti, saj je rešitev vedno v bližini.
Če samo nabiraš queste po nepotrebnem stran mečeš ogromno časa s sprehajanjem sem in tja, pa še če bi dovolili več kot 20 nekončanih questov bi si vso mapo prekril z modrimi krogi in kvadratki in bi vse postalo nepregledno.
««
8 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POE - Path of Exile (Uradna Tema ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27451126 (70) Jarno
»

Diablo Immortal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16215881 (544) HNpis
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1535224353 (5043) oo7
»

Diablo V

Oddelek: Igre
7939 (682) ahac

Več podobnih tem