» »

Težava z avtom (podvozje)

Težava z avtom (podvozje)

1
2
3 4 5

poweroff ::

XLapse je izjavil:

poweroff je izjavil:

Jaz imam sicer tudi dve, ampak po sedanji statistiki... se bojim, da me bo bastard, em, connard (>:D) spet pustil nekje na cesti. Po možnosti na drugem koncu Slovenije.

ahh si mel srečo da nisi umrl s tisto zajlo, bo te sreča še obiskala in to se ne bo zgodilo :P

Ne. Zajla se je strgala na parkirišču, ko sem zategnil ročno zavoro.

Poleg tega so blokirala zadnja kolesa, v tem primeru je avto manj nestabilen kot če se blokirajo prva.
sudo poweroff

juroz ::

Eh te kartice - več renojev pr bajt, različnih generacij. Nikjer problemov. Pri trenutnem me še celo opozori avto kdaj ima kartica bolj prazno baterijo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: juroz ()

Utk ::

Res ne bi rad zagovarjal renoja, še manj njihovih serviserjev, ampak ne morte sklepat na karkoli na podlagi 12 let in več starih jajc, ki jih ni nihče vzdrževal. Tudi nemci pod temi pogoji niso nobeni biseri.

zobnik ::

sam da renoja popraviš za drobiž, vw pa ne

stara mama ::

Golf 2 lahk popraviš za drobiž

zobnik ::

clio 2 je daleč najboljši avto za vzdrževat.
Ni ne majhn, ne velik, opreme dost pa tud star niso , moj je l.04

jakan123 ::

Kar se tiče okvar je najboljše za vzdrževat nov avto. Če slučajno pride do kakšne okvare se popravlja pod garancijo :))

KAVINSKY ::

zobnik je izjavil:

sam da renoja popraviš za drobiž, vw pa ne


Twingota in Cliota verjetno res. Pa Lupota, Foxa in Polota gotovo tudi.

Laguna, Talisman, to že ni več poceni.

XLapse ::

rešeno. Torej jaz sem mu rekel da mislim da je nosilec motorja. Je rekel da ne. Potem čez 20 minut me pokliče in reče da je res nosilec motorja, počil nosilec in šravf. Nekje 100€ popravilo (sem naročil original kos)

Nima veze z njimi. Samo bi mogli to že prej ugotovit ko je bil pregled.


Za avtovleko sem plačal 54€ , ker so bli eni res fajn mladi štarejci k so tle odprli firmo, sem jim dal še 5€ za pijačo.


All in all ni hudega, sm mislil da bo večja p****.
alien technology

LightBit ::

No še malo pa boš imel nov avto po kosih.

XLapse ::

LightBit je izjavil:

No še malo pa boš imel nov avto po kosih.

nov megane 16.000€

Moj strošek + star megane : 3.250€ ... Sm še daleč od 16k
alien technology

LightBit ::

Če se bo tako nadaljevalo bo kmalu čez 16k.
Nov bi ti kakšne 10 let lepo služil brez večjih stroškov. Pa še bolj sodobno opremljen bi bil.

XLapse ::

LightBit je izjavil:

Če se bo tako nadaljevalo bo kmalu čez 16k.
Nov bi ti kakšne 10 let lepo služil brez večjih stroškov. Pa še bolj sodobno opremljen bi bil.

ne dobim kredita ker moji prihodki niso od delovnega razmerja. Bo kr v redu ta star. Mogoče naslednji pa nov.
alien technology

Utk ::

XLapse je izjavil:

LightBit je izjavil:

No še malo pa boš imel nov avto po kosih.

nov megane 16.000€

Moj strošek + star megane : 3.250€ ... Sm še daleč od 16k

Sej si tudi daleč od novega avta.

LightBit ::

Veliko sreče ti želim drugače, da ne boš mislil da ti privoščim. Morda bo sedaj mir vsaj za kako leto.
Pa če novega kupuješ ni treba, da je Mercedes. Tudi Dacia dela in to zanesljivo.

XLapse ::

Utk je izjavil:

XLapse je izjavil:

LightBit je izjavil:

No še malo pa boš imel nov avto po kosih.

nov megane 16.000€

Moj strošek + star megane : 3.250€ ... Sm še daleč od 16k

Sej si tudi daleč od novega avta.

sploh me ne briga.. misliš da se sekiram ker nimam za nov avto. Mam za normalno kr lepo življenje.

LightBit je izjavil:

Veliko sreče ti želim drugače, da ne boš mislil da ti privoščim. Morda bo sedaj mir vsaj za kako leto.
Pa če novega kupuješ ni treba, da je Mercedes. Tudi Dacia dela in to zanesljivo.

thx. Sej hitro naredim za nov avto. Bi samo počakal par mesecev s tisto kanto od l.00 megane pa bi že lahko kupil l.2015 focus.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

bambam20 ::

XLapse je izjavil:

rešeno. Torej jaz sem mu rekel da mislim da je nosilec motorja. Je rekel da ne. Potem čez 20 minut me pokliče in reče da je res nosilec motorja, počil nosilec in šravf. Nekje 100€ popravilo (sem naročil original kos)

.


Če je nosilec počil, potem se je vsa teža prenašala na drugi nosilec levo spodaj. Daj še tistega pogledat za vsak slučaj. Avto ima drugače 3 nosilce.

XLapse ::

bambam20 je izjavil:

XLapse je izjavil:

rešeno. Torej jaz sem mu rekel da mislim da je nosilec motorja. Je rekel da ne. Potem čez 20 minut me pokliče in reče da je res nosilec motorja, počil nosilec in šravf. Nekje 100€ popravilo (sem naročil original kos)

.


Če je nosilec počil, potem se je vsa teža prenašala na drugi nosilec levo spodaj. Daj še tistega pogledat za vsak slučaj. Avto ima drugače 3 nosilce.

sem mu že rekel to naj vse pogleda in bojo naredili da je prav. Avto se je vozil samo 4km tako, sm takoj opazil. Itak bojo pregledali, jih bom še jutr klical še 1x, čeprav bom malo izpadu k mona da mu ponavljam k mi je že razložu da bo ql.
alien technology

solatko ::

XLapse - A nisi imel ti ta jajca že 3x na servisu? Kaj je bilo zadnjič, ko si se tudi jokcal tu po S-T-ju? Zavedaj se, da je bil zadnji brezhiben francoz Spaček, vse pozneje so bili avti za tiste, ki radi igrajo LOTO, nekaj jih je imelo srečo in so jim lepo delali, večino pa so nekajkrat letno obdelovali servisi in to za mastne pare.
Kupi Japonca ali Korejca, če hočeš avto, ki dela b.p..
Delo krepa človeka

mihec87 ::

Problem veliko starih avtov je da so jih prejšnji lastniki vzdrževali toliko da je bilo..Potem pa se pri enem nabere vse skupaj....

darkolord ::

solatko je izjavil:

XLapse - A nisi imel ti ta jajca že 3x na servisu? Kaj je bilo zadnjič, ko si se tudi jokcal tu po S-T-ju? Zavedaj se, da je bil zadnji brezhiben francoz Spaček, vse pozneje so bili avti za tiste, ki radi igrajo LOTO, nekaj jih je imelo srečo in so jim lepo delali, večino pa so nekajkrat letno obdelovali servisi in to za mastne pare.
Kupi Japonca ali Korejca, če hočeš avto, ki dela b.p..
Nakladaš.

Kupil je 12 let starega mačka v žaklju in je pač moral popraviti stvari, ki jih prejšnji lastnik ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

bambam20 ::

darkolord je izjavil:



Kupil je 12 let starega mačka v žaklju in je pač moral popraviti stvari, ki jih prejšnji lastnik ni.


Počasi. Da je poknil nosilec motorja nima veze z vzdrževanjem. To lahko pokne kdajkoli zaradi obremenitve.

facepalm ::

mihec87 je izjavil:

Problem veliko starih avtov je da so jih prejšnji lastniki vzdrževali toliko da je bilo..Potem pa se pri enem nabere vse skupaj....

Ni nujno, da bo redno servisiran avto brezhiben.
Tudi sam sem obupal z renault servisom in samo zaradi njihove nesposobnosti, ne bom nikoli vec kupil Renaulta. Pa so mi ok avti.
Ze par mesecev avto ne dela kot bi moral. Najprej se je zacelo z neenakomernim pospesevanjem ob hladnem vremenu. Sedaj to pocne tudi pri 30+, ko je motor "hladen". Najhujse je, ko se ogret delno ohladi (cca 4h po zadnji voznji).
Servisem (dvem razlicnim) razlozim situacijo:
- avto nima navora pod cca 2300rpm
- ko je "hladen" ne povlece nikamor dokler ne doseze cca 2500rpm, nato zazvizga turbo in te ustreli naprej

to dela dokler ga ne nabijes 2x v obrate in neha (tudi ce je se vedno hladen).
sam sumim na lezaj turbine. en servis mi je "posodobil" racunalnik in zadevo poslabsal in poraba ja sla gor za 20%.
drugi uraden servis je videl neko napako v racunalniku glede nekega ?ventila pri turbini? in posodobil rac + menjal loputo zraka.
ko sem ga odpeljal s servisa je bil ok (verjetno ogret), pet ur kasneje pa surprise.
vlece slabse kot clio z enakim motorjem, pred tezavami je bil proti cliotu raketa.

sedaj ga bom peljal popoldancu, da mi pove kaj je narobe in bom sel s tem mnenjem na servis, naj porihtajo in gre nato v prodajo.
avto je se v garanciji in servisiran na 10kkm namesto 20kkm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

solatko ::

darkolord - Poglej avto-data podatke servisev iz Evrope.
Delo krepa človeka

Pika na i ::

Op - kot ti je že nekdo rekel - morda je zanič samo ena štangca za 10 evrov.


Temo za pljuvanje po renojih, si pa lahko odprete posebej.

XLapse ::

Pika na i je izjavil:

Op - kot ti je že nekdo rekel - morda je zanič samo ena štangca za 10 evrov.


Temo za pljuvanje po renojih, si pa lahko odprete posebej.

Meni je mega avto in sm prepričan da je zdej konec popravil. Problem pa je nosilec motorja ne pa štangica za 10€.

Nov Megane pa se ga ne bi branil, čeprav se malo stegneš pa maš focus st line, precej boljši avto.

facepalm je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Problem veliko starih avtov je da so jih prejšnji lastniki vzdrževali toliko da je bilo..Potem pa se pri enem nabere vse skupaj....

Ni nujno, da bo redno servisiran avto brezhiben.
Tudi sam sem obupal z renault servisom in samo zaradi njihove nesposobnosti, ne bom nikoli vec kupil Renaulta. Pa so mi ok avti.
Ze par mesecev avto ne dela kot bi moral. Najprej se je zacelo z neenakomernim pospesevanjem ob hladnem vremenu. Sedaj to pocne tudi pri 30+, ko je motor "hladen". Najhujse je, ko se ogret delno ohladi (cca 4h po zadnji voznji).
Servisem (dvem razlicnim) razlozim situacijo:
- avto nima navora pod cca 2300rpm
- ko je "hladen" ne povlece nikamor dokler ne doseze cca 2500rpm, nato zazvizga turbo in te ustreli naprej

to dela dokler ga ne nabijes 2x v obrate in neha (tudi ce je se vedno hladen).
sam sumim na lezaj turbine. en servis mi je "posodobil" racunalnik in zadevo poslabsal in poraba ja sla gor za 20%.
drugi uraden servis je videl neko napako v racunalniku glede nekega ?ventila pri turbini? in posodobil rac + menjal loputo zraka.
ko sem ga odpeljal s servisa je bil ok (verjetno ogret), pet ur kasneje pa surprise.
vlece slabse kot clio z enakim motorjem, pred tezavami je bil proti cliotu raketa.

sedaj ga bom peljal popoldancu, da mi pove kaj je narobe in bom sel s tem mnenjem na servis, naj porihtajo in gre nato v prodajo.
avto je se v garanciji in servisiran na 10kkm namesto 20kkm


kateri avto je to?
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

facepalm ::

Twingo III 0.9tce.

Tudi meni je vsecen nov megane in sem planiral vzeti GTja. Ampak po prebranih postih po raznih forumih in na koncu moje tezave s servisi, me je minilo.

Renaulti so dobri avti. Tudi moj Twingo mi je super. Glede same voznje si ga upam primerjat z orihinalnim Minijem. Ampak to, da mi uradni servis ne zna popraviti okvare, je too much.

bbbbbb2015 ::

poweroff je izjavil:


Drugače mi je avto čisto OK, majhen, sicer motor ni preveč močan (1.4, 16V), kar se pozna predvsem v klancu, ampak glede na moj umirjen stil vožnje mi čisto odgovarja, edino poraba je malo velika (ampak OK, 16V...). Je pa problem, ker me je dvakrat dejansko totalno zaj** in pustil dobesedno sredi ceste. Tako da naslednji avto zelo verjetno ne bo več Renault...


Še vedno imamo ta trenutek tri službene Renaulte. Vsi trije dizli. Dva blizu 300.000km, tretji ima sicer 70.000km. Vsi strošeni. Ko kaj crkne, imamo mehanika, v nulo zrihta.
Niso slabi, praktično nič vredni, odslužili vsi trije. Tri smo že prodali in kupci so bili strašno srečni. Vsi avti v nulo servisirani.

Če bi bilo treba, bi verjetno sedajle vzel novo Dacio 4x4, kakšno diesel, če majo. Za službeni avto.

Novih avtov pa ne jemljemo več Renault, službenih sploh ne.

darkolord ::

solatko je izjavil:

darkolord - Poglej avto-data podatke servisev iz Evrope.
Kaj naj gledam?

poweroff ::

Mimogrede, Renault je sicer znan po nepoštenih praksah dvigovanja cen rezervnih delov (znan škandal iz lanskega leta) ter po tem, da se gre "programirano življenjsko dobo".

Ampak verjetno to počnejo vsi proizvajalci avtomobilov...
sudo poweroff

XLapse ::

zobnik je izjavil:

clio 2 je daleč najboljši avto za vzdrževat.
Ni ne majhn, ne velik, opreme dost pa tud star niso , moj je l.04

vsi majhni avti so za ženske. Jaz v majhnem avtu se ne mislim vozit. Sploh da ne govorimo o temu kako smešno zgleda ko se moški usede/vozi v compact avto (majhen avto in to je Clio, Fiesta, Getz in ta šara)

Mi je prodajal prijatelj Fiesto l.2011 z 70.000km in sm reku NE in tudi zakaj. Ker nočem majhnega avta. Tud seveda so manj varni kot večji avto. Da se zaletiš v SUV al kamjon , sigurna smrt. Medtem ko večji avto maš več šans da ti ne bo nič kaj.

Meni gredo te majhni avto tako na smeh, pa to tako smešno zgleda da peče glava res. Karjola na štirih gumah
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Utk ::

Tista fiesta je vsaj tolk varna kot tvoj megan, če ne bolj. Da ne govorimo o tem kako smešno je kupit avto, ga imet prvi mesec stalno na servisu in govorit kako super avto je.

XLapse ::

Utk je izjavil:

Tista fiesta je vsaj tolk varna kot tvoj megan, če ne bolj. Da ne govorimo o tem kako smešno je kupit avto, ga imet prvi mesec stalno na servisu in govorit kako super avto je.

vsaj se ne vozim v majhnem avtu.. Ha Ha
alien technology

joze67 ::

poweroff je izjavil:

Fuc***g en teden kasneje (včeraj zvečer), zadaj nekaj poropota in motor dobi zelo globok zvok... mi je bilo takoj jasno kaj je. Izpušna cev se je prelomila. OK, danes zjutraj mi je mehanik zadevo zavaril, ampak sprašujem se, kaj hudiča bo naslednjič in na kakšen način me bo avto spet pustil na cedilu...

Anyway, komentarji dveh mehanikov: "Ja veste, to so pa francoski avtomobili"...
Akumulator (ki sicer v zgodbi ni omenjen) in izpušna cev sta bolj kot ne potrošni material. Ne spada v kategorijo ja veste francoski atomobili.

XLapse ::

joze67 je izjavil:

poweroff je izjavil:

Fuc***g en teden kasneje (včeraj zvečer), zadaj nekaj poropota in motor dobi zelo globok zvok... mi je bilo takoj jasno kaj je. Izpušna cev se je prelomila. OK, danes zjutraj mi je mehanik zadevo zavaril, ampak sprašujem se, kaj hudiča bo naslednjič in na kakšen način me bo avto spet pustil na cedilu...

Anyway, komentarji dveh mehanikov: "Ja veste, to so pa francoski avtomobili"...
Akumulator (ki sicer v zgodbi ni omenjen) in izpušna cev sta bolj kot ne potrošni material. Ne spada v kategorijo ja veste francoski atomobili.

nosilec motorja kar je moja napaka, je tudi potrošni material.



Jaz sem zadovoljen s tem avtom in sm siguren da je zdej konec popravil. Mašina je kot nova 175.000km , avto za vozit je užitek.

Nič mi ni žal da mam Renault-a .. Pa še pol Slovenije ni, saj so Renaulti najbolj prodajani v slo.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Utk ::

vsaj se ne vozim v majhnem avtu.. Ha Ha

Ta del je resničen.

poweroff ::

XLapse je izjavil:

Meni gredo te majhni avto tako na smeh, pa to tako smešno zgleda da peče glava res. Karjola na štirih gumah

Tole si nekaj zamešal.

Velikost avta in velikost penisa nista v linearnem sorazmerju, pač pa v OBRATNEM sorazmerju. :))

Moj prvi avto je bil velik, tale je majhen, ampak posebne razlike zame ni... zame je pomembno, da ima avto štiri kolesa in da služi svojemu namenu - da se z njim lahko (varno in poceni) pripeljem od točke A do točke B. Kako izgleda, kako velik je,... je v tretjem planu.
sudo poweroff

LightBit ::

XLapse je izjavil:

Meni gredo te majhni avto tako na smeh, pa to tako smešno zgleda da peče glava res. Karjola na štirih gumah

Meni grejo veliki SUV-i (recimo Kia Sportage ali pa uni BMW-ji, ...). Kup napihnjene plastike.
Delajo gužvo na ozkih ulicah in ne znajo parkirat. Noter niso tolk prostorni, offroad pa tudi ne grejo. Jaz jih imam za kretene.

Invictus ::

LightBit je izjavil:

Če se bo tako nadaljevalo bo kmalu čez 16k.
Nov bi ti kakšne 10 let lepo služil brez večjih stroškov. Pa še bolj sodobno opremljen bi bil.

Kar seveda ni res...

Če ne kupuješ original delov, imaš dobrega popoldanskega mehanika, se da poceni priti skozi.

Tudi nove avte je treba servisirati in zaradi garancije in podaljšanega jamstva ponavadi na uradnih servisih z dražjimi deli in delom, pa se tu razlika pokrije :D.

Če avto ne začne nekontrolirano rjaveti, in nimaš nesreče, potem imaš star avto lahko vzdrževan za ceno novega ali še ceneje... In dostikrat tudi bolje, sploh če sam pokažeš nekaj interesa...

XLapse je izjavil:

Itak bojo pregledali, jih bom še jutr klical še 1x, čeprav bom malo izpadu k mona da mu ponavljam k mi je že razložu da bo ql.

Mehaniku verjeti, da bo ql, not...

Samo izgovor, da se te znebi in gre na pir...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

KAVINSKY ::

joze67 je izjavil:

izpušna cev sta bolj kot ne potrošni material. Ne spada v kategorijo ja veste francoski atomobili.


So razlike v materialu izpušne cevi. Francozi, japonci, korejci - tem prej pregnijejo, kot pa Nemcem.

Invictus ::

poweroff je izjavil:

Mimogrede, "programirano življenjsko dobo".

Ampak verjetno to počnejo vsi proizvajalci avtomobilov...

To počnejo vsi proizvajalci izdelkov ;).

Na vsakem faksu, normalnem, je to vsaj en izpit >:D.

LightBit je izjavil:


Meni grejo veliki SUV-i (recimo Kia Sportage ali pa uni BMW-ji, ...). Kup napihnjene plastike.
Delajo gužvo na ozkih ulicah in ne znajo parkirat. Noter niso tolk prostorni, offroad pa tudi ne grejo. Jaz jih imam za kretene.

Dostikrat jih kupijo penzionisti, ki jih potem ne obvladujejo...

Prevelik avto in premalo vozijo... Do štacune in nazaj ni dovolj, da se navadiš avta...

Jih pa razumem, da jih kupijo, saj lažje vstopajo vanj, ni nizkega vstajanja...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Utk ::

KAVINSKY je izjavil:

joze67 je izjavil:

izpušna cev sta bolj kot ne potrošni material. Ne spada v kategorijo ja veste francoski atomobili.


So razlike v materialu izpušne cevi. Francozi, japonci, korejci - tem prej pregnijejo, kot pa Nemcem.

Na enem francozu bencinarju imam pri 250,000 km original auspuh. Korejc jih ima šele 200,000. Dizlom pa auspuh itak zdrži dlje. Tolk stari nemci kot je tist francoz pa gnijejo že povsod drugje, če že slučajno na auspuhu ne.

LightBit ::

Invictus je izjavil:

LightBit je izjavil:

Če se bo tako nadaljevalo bo kmalu čez 16k.
Nov bi ti kakšne 10 let lepo služil brez večjih stroškov. Pa še bolj sodobno opremljen bi bil.

Kar seveda ni res...

Načeloma res ne. Če znaš kaj sam popravit in imaš čas za to potem se ti splača imeti rabljen avto.
Jaz sem imel ~15 let starega Twingota, pa ni bilo večjih problemov. Sam veš čas so kakšne drobnarije (šrav od auspuha zgnije, ...).

LightBit ::

Invictus je izjavil:

Dostikrat jih kupijo penzionisti, ki jih potem ne obvladujejo...

Dostikrat človeka not sploh ne vidiš ker je tako majhen, da komaj skoz čez volan vidi. Verjetno rabi lojtro da notr zleze.

Invictus je izjavil:

Jih pa razumem, da jih kupijo, saj lažje vstopajo vanj, ni nizkega vstajanja...

Saj imajo tudi kakšne manjše višje avte. Recimo Suzuki Ignis.

jakan123 ::

XLapse je izjavil:

Pika na i je izjavil:

Op - kot ti je že nekdo rekel - morda je zanič samo ena štangca za 10 evrov.


Temo za pljuvanje po renojih, si pa lahko odprete posebej.

Meni je mega avto in sm prepričan da je zdej konec popravil. Problem pa je nosilec motorja ne pa štangica za 10€.

Nov Megane pa se ga ne bi branil, čeprav se malo stegneš pa maš focus st line, precej boljši avto.



Pri meni je blo kontra. Sem dobil novega st line-a veliko ugodneje kot Megana... :)

XLapse ::

Torej takole. Avto je absolutno NOR za vozit, totalen užitek. Zelo tih in udoben, 1.4 16V mi je dovolj (samo treba na obrate, me ne briga za porabo) ... Sem tako zadovoljen in vesel da bom počil od veselja!

Se sprašujete zakaj mi je taka 'kanta' l.2007 tako nor?

Preprosto , prej sm bil na karjoli l.00 megane kateri je katastrofa od avta, od oblike do vožnje in tako dalje, se skrije proti temu.


Zdej pa mir, skupaj za vse plus popravila sm dal okoli 3.400€.. In mašina so jo pregledali je kot nova, samo 176.000km ... TAKO SEM VESEL DA NE MOREM OPISAT. Ja tako je veselje če si bil 'reven' (premoženje ne prodam) v preteklosti in vozil kante od avtov.

jakan123 je izjavil:

XLapse je izjavil:

Pika na i je izjavil:

Op - kot ti je že nekdo rekel - morda je zanič samo ena štangca za 10 evrov.


Temo za pljuvanje po renojih, si pa lahko odprete posebej.

Meni je mega avto in sm prepričan da je zdej konec popravil. Problem pa je nosilec motorja ne pa štangica za 10€.

Nov Megane pa se ga ne bi branil, čeprav se malo stegneš pa maš focus st line, precej boljši avto.



Pri meni je blo kontra. Sem dobil novega st line-a veliko ugodneje kot Megana... :)

pa kako je to možno če sm primerjal cene pa so megani po 16.000€ in še manj... St Line pa začne pri 22.000€ novi. Al imaš prejšni model?
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

XLapse ::

poweroff je izjavil:

Jaz imam sicer tudi dve, ampak po sedanji statistiki... se bojim, da me bo bastard, em, connard (>:D) spet pustil nekje na cesti. Po možnosti na drugem koncu Slovenije.

za daljše proge vzameš obe, pa rešen problem.
alien technology

jakan123 ::

XLapse je izjavil:

Torej takole. Avto je absolutno NOR za vozit, totalen užitek. Zelo tih in udoben, 1.4 16V mi je dovolj (samo treba na obrate, me ne briga za porabo) ... Sem tako zadovoljen in vesel da bom počil od veselja!

Se sprašujete zakaj mi je taka 'kanta' l.2007 tako nor?

Preprosto , prej sm bil na karjoli l.00 megane kateri je katastrofa od avta, od oblike do vožnje in tako dalje, se skrije proti temu.


Zdej pa mir, skupaj za vse plus popravila sm dal okoli 3.400€.. In mašina so jo pregledali je kot nova, samo 176.000km ... TAKO SEM VESEL DA NE MOREM OPISAT. Ja tako je veselje če si bil 'reven' (premoženje ne prodam) v preteklosti in vozil kante od avtov.

jakan123 je izjavil:

XLapse je izjavil:

Pika na i je izjavil:

Op - kot ti je že nekdo rekel - morda je zanič samo ena štangca za 10 evrov.


Temo za pljuvanje po renojih, si pa lahko odprete posebej.

Meni je mega avto in sm prepričan da je zdej konec popravil. Problem pa je nosilec motorja ne pa štangica za 10€.

Nov Megane pa se ga ne bi branil, čeprav se malo stegneš pa maš focus st line, precej boljši avto.



Pri meni je blo kontra. Sem dobil novega st line-a veliko ugodneje kot Megana... :)

pa kako je to možno če sm primerjal cene pa so megani po 16.000€ in še manj... St Line pa začne pri 22.000€ novi. Al imaš prejšni model?



Primerjaj megana GT line z ST line in ne navadnega oskubljenega megana...

XLapse ::

aja zdej razumem. - Sicer pa roko na srce, je Focus St Line DOSTI lepši od Megana novega pa naj bo RS megane, še vedno oblika novega Focusa je nenormalno privlačna. St line govorim, ker navadna verzija pa je obup.
alien technology

Tilen ::

XLapse je izjavil:

LightBit je izjavil:

Če se bo tako nadaljevalo bo kmalu čez 16k.
Nov bi ti kakšne 10 let lepo služil brez večjih stroškov. Pa še bolj sodobno opremljen bi bil.

ne dobim kredita ker moji prihodki niso od delovnega razmerja. Bo kr v redu ta star. Mogoče naslednji pa nov.


http://www.financnislovar.com/definicij...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzdrževanje -+15 let starega avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7611699 (8241) WizzardOfOZ

kilometri avtomobila , hitro vprašanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
845188 (4366) zobnik
»

Nakup novega avtomobila do 18.000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9020769 (15715) Netrunner
»

Renault Megane GrandCoupe

Oddelek: Na cesti
345835 (4556) neooo
»

nižji srednji razred - 3 vrata - dizel... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35878740 (64504) GrimReaper

Več podobnih tem