Prijavi se z GoogleID

» »

Adria Airways - odpovedani leti

Adria Airways - odpovedani leti

strani: 1 ... 3 4 5 »

connel ::

Kaj za vraga ima država zraven?

frances ::

mikhaair je izjavil:

Komedija že, ampak tudi banana država.

Še eden, ki iz gostilne piše direkt na slotech. Na zdravje, pa še en špricer naroč, da nam še kj pametnega poveš.

nejcek74 ::

Drzava ima toliko zraven, kot se zadeva gospodarske infrastrukture. Ne moreš se iti v Evropo vpetega gospodarstva, ce nimaš povezave z njenimi gospodarskimi centri. Razen grosupeljskih obrtnikov, ki so 30 let za časom nobenemu direktorju ne pade na kraj pameti da bo uslužbence naokoli pošiljal z avtomobili. Za državo velikosti Slovenije letališče sicer ni obvezno, vendar potem rabiš normalne povezave vlakov ki te bodo v dobri uri povezali s sosednjimi letališči.
Ne pomagajo sanjarjenja lokalcev, Slovenija je tako majhna, da ko odšteješ robove, ki gravitirajo k sosedom (Gradec, Zagreb, Julijska krajina) ostane samo Ljubljana s predmestji (Postojna, Celje, Velenje, Jesenice). In to je vsaj za polovico premajhna aglomeracija, da bi bila lahko konkurenčna samo po sebi. Z lahkoto se odrečemo Adriji, samo potem naj bo jasna strategija vlaganja v hitre vlake, AC so za kamione in kmetavzarje.

Invictus ::

Država je Adrio prepustila trgu. Komu je bilo to v interesu, nimam pojma.

Zdaj država nima nič s tem, edino likvidira jo lahko. In če hoče, ustanovi novletalsko družbo pod drugačnim imenom, ali pa se zmeni z eno večjo družbo, da jim ceneje nudi brniško letališče.

Opcij ni veliko, če hočemo leteti iz Brnika...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

feryz ::

Kako lahko država nudi ceneje brniško letališče? Najprej ga mora imeti.

Invictus ::

Meni trenutno to kar malo narobe hodi pri iskanju joba... ker sem omejen na avto...

Sicer job imam, ampak mi je ponujen boljši. Ampak rabim zanesljivo letalsko linijo.

feryz je izjavil:

Kako lahko država nudi ceneje brniško letališče? Najprej ga mora imeti.

Subvencije ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Invictus ()

Bo država kupila eno letalo, ponudila cenejši Brnik, pa se boš lahko peljal v službo. Ni hudič da ne.

pegasus ::

Invictus je izjavil:

Ampak rabim zanesljivo letalsko linijo.
Rentaš net jets ... a je problem? ;)

Zgodovina sprememb…

• spremenil: pegasus ()

Adria je pase. Truplo. Škoda energije.
Zanimivo bi bilo izvedeti, kdo je upnik. Najbrž po večini država. Kot vedno.

OrkAA ::

Jaz sem tut pred kratkim mel debilno izkusnjo z Adrio.

Imel sem direktni let v Copenhagen, ki so mi ga odpovedali par dni pred odhodom. Ok, ni panike, sem jih pac poklical in dobil let naslednji dan, prav tako direkten. 2 dni pred odhodom mi odpovedo se tega :))

Potem sem dobil let prek Frankfurta, ki pa je (itak) zamujal ravno toliko, da sem zgresil povezavo do Copenhagna in za par ur obtical v Frankfurtu.

Vmes, ko sem cakal na letaliscu, gledam instagram story od prijateljice, ki je bila na letaliscu v Wroclawu (Poljska) in opazim parkiran CRJ od adrie. Trik je pa, da adria v Wroclaw sploh ne leti, haha. Je ocitno zelo res tisto, da dajejo letala v najem na bolj dobickonosne relacije, brnik pa najebe.

Pika na i ::

OrkAA je izjavil:

Jaz sem tut pred kratkim mel debilno izkusnjo z Adrio.

Imel sem direktni let v Copenhagen,

Premalo si na slotechu:)
Če bi bil, bi ti lahko povedala, da si ne misli, kako boš v teh časih z njimi letel direkt tja. Oglaševali pa so.
Dokler leti Finnair z Brnika(od aprila do oktobra), je bilo bolje iti do Helsinkov in potem od tam do Kastrupa. Zelo na gosto letijo tja.

Konec je z njimi.
strani: 1 ... 3 4 5 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letalski prevozniki namerno razsedajo družinske člane, da bi več zaslužili (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
616052 (555) stara mama
»

Letalski nasveti

Oddelek: Loža
301072 (396) Lakotnik29
»

Adria Airways postaja nizkocenovnik z napako (strani: 1 2 )

7913714 (10959) alexa-lol
»

potovanje z adrio - prtljaga...vprasanje za veterane (strani: 1 2 3 )

10516930 (13863) xsum1
»

Adria vs. Ryanair - kateri je boljši?

374119 (3271) BigWhale

Več podobnih tem