» »

Acer AO725 ne vklopi Wifija

Acer AO725 ne vklopi Wifija

bomber111 ::

Wifi je delal normalno na W10. Ker pa je prenosnik podhranjen sem namestil W7 in od tedaj ne vklopi wifija. Namestil sem nazaj W10 in isto. Ko grem pod device manager kaže da naprava deluje pravilno in potegnil sem tudi driverje iz acerjeve strani in napiše da so nameščeni najnovejši. Ima pa broadcomovo wifi kartico. Ne gre vklopiti preko Fn in F3 kot je narisano na tipkovnici, kot tudi ne v "meniju".
Ima kdo kak predlog v čem je težava?

DeeCoy ::

Zakaj misliš, da bi w7 bolje delal kot W10? izbriši driver za wifi, popolnoma odstrani in iz uradne strani namesti broadcomov driver..

bomber111 ::

Dejansko dela hitreje in bolj tekoče z W7 kot W10. Ne morem odstranit driverja ampak lahko samo kot napravo. A jo po ponovnem zagonu avtomatsko spet namesti in mi javi da imam nameščen zadnji driver.

DeeCoy ::

Okej, zanimivo.. Lahko odstraniš driver, skupaj z napravo oz. tudi v nastavitvah naprave, izbereš da ga tudi pobriše, disablaš windows update, restart. In je ne sme pokazat. Potem pa driver z uradne strani.

bomber111 ::

Bom danes poskusil še enkrat namestiti svež windows. Z nameščanjem driverjev ni šlo.

XLapse ::

če nič ne rešiš, maš to opcijo pa bo delalo pol https://www.mimovrste.com/mrezne-kartic...
alien technology

bomber111 ::

Z novo instalacijo ni šlo. Ni mi jasno kako to da pod lastnostmi napiše da naprava deluje pravilno a se jo ne da vklopit. Ne vem kako to da jo je zje..lo pri nameščanju w7.
Xlapse
Vseeno bi rahe videl da bi usposobil zdajšnjo pa tudi če jo bo treba menjati.

Evolve ::

Namesti si Application LaunchManager (s tem omogočiš funkcijske tipke, tudi vklop wi-fija)
gonilnike imaš na voljo:
https://www.acer.com/ac/en/SI/content/s...

bomber111 ::

Funkcijske tipke mi delajo, tudi driverje iz te strani imam. Nimam pojma kaj bi še lahko bilo.

Zgodovina sprememb…

Evolve ::

Namesti tudi ePower Management Application

ko pritisneš fn+tipko za wifi, bi se ti na ekranu morala izrisati slikica da je wifi on ali off.

Če tega ni potem ti manjka Application LaunchManager

bomber111 ::

Hvala. Bom poskusil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211309543 (6923) anjica
»

Nedelovanje wifi-ja na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
233369 (1225) Invictus
»

Lenovo thinkpad t440s touchpad ne deluje v WIN10

Oddelek: Pomoč in nasveti
191530 (1247) nsa_ag3nt
»

AMD stavi tudi na uporabnike Windows 7

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4914722 (12403) Shegevara
»

Prenosnik Acer 7736ZG

Oddelek: Pomoč in nasveti
192719 (2331) tomcat14

Več podobnih tem