» »

Prenosnik Acer 7736ZG

Prenosnik Acer 7736ZG

borcino ::

Kupil sem prenosnik Acer 7736ZG. Ko instaliram w 7 mi sistem ne zazna brezžičnega omrežja in Bluetootha!!! Preveril sem in wireless je noter. Ko instaliram driverje mi napiše da kao kartice ni not enako za blu.
Ima kdo slučajno kake izkušnje s tako situacijo???????
Hvala

strokovnjak ::

Ali si preveril če ima računalnik kakšno funkcijsko tipko da vklopiš WLAN in BT?

borcino ::

Ima ja vendar ni nič!

rtmktl ::

Tudi sam imam pri sebi sedaj ta računalnik in isti problem ... :/

rtmktl ::

Kaj še lahko naredim? Preiskusil sem že ogromno gonilnikov pa noben ne zazna wireless adapterja. Kaže mi da imam samo WAN ... kakšna ideja?

DeeCoy ::

Sigurno nimaš vseh driverjov gor. Zraven računalnika bi moral dobiti CD s driverji za chpset, grafično, bluetooth, wlan itd. Najprej pa grejo gor diverji za chipset.

Lahko da je wlan izklopljen v BIOSih, če seveda ponujajo to možnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

rtmktl ::

Zraven nisem dobil nobenega CD-ja. Preiskusil sem že ogromno driverjev pa noben ne dela. Počasi mi zmankuje idej... :/

dominik80 ::

Enako tezavo imam tudi jst,kupil sm ga na mimovrste in ni nic zravn tega Acerja 7736zg ;( ..bom pa v ponedeljek klical na mimovrste in vprasal zakaj ne posljejo CD ja z driverji zravn..Res je pa da so bli gori linuxi suse in backup ,verjetno pa tm so bli driverji..ne pa za Win 7..ma itak sm vrgu dol jih in nalozil Win 7 Ultimate..meni je ratal pa Wireless ustimat in to od Broadcom so ta pravi..Bluetooth pa se vedno mi ne uspe najt..help..;):):P

DeeCoy ::

Ja js sm uzeu na Enaa, 5741G, linuxi, pa so bli zram na CDju driverji.
Tule je njihova support stran za downloadad, pa zbereš model in maš USE!
Klik

rtmktl ::

@DeeCoy ... tisti driverji meni ne delajo!

solatko ::

Si pogledal, če je tvoj računalnik w7 kompatibilen, verjetno so gonilniki samo za Visto in XP.
Delo krepa človeka

rtmktl ::

Ne gonilniki na internetu so tudi za Win 7. (še vedno brez uspeha) ...

DeeCoy ::

najprej odstrani vse stare gonilnike oz. na sveže namesti OS. Potem poglej katero strojno opremo imaš( bluetooth, wlan itd. je v enakem modelu lahko različnega proizvajalca) in inštaliraj driverje SAMO za tisto. Nevem zakaj samo tebi nebi delalo, vsem drugim pa deluje popolnoma normalno.

prozax ::

rtmktl je izjavil:

Ne gonilniki na internetu so tudi za Win 7. (še vedno brez uspeha) ...


Probaj tole.

Pa poročaj.

LP
I always tell the truth, even when i lie. Pacino @ Scarface

rtmktl ::

Zdravo.. Včeraj sem potem nekje dobil nek pack driverjev, iz katerega je potem pobral enega, ki je delal... Linka sedaj nimam ker sem v službi, niti sanja pa se mi ne, kje sem ga dobil... Torej sedaj dela... Hvala!

yapka ::

rtmktl je izjavil:

Zdravo.. Včeraj sem potem nekje dobil nek pack driverjev, iz katerega je potem pobral enega, ki je delal... Linka sedaj nimam ker sem v službi, niti sanja pa se mi ne, kje sem ga dobil... Torej sedaj dela... Hvala!


Js imam enake probleme, wlan mi je ratalo usposobit, bluetootha še pa ne. Prosil bi za link.

tomcat14 ::

Zdravo!
Za namestitev bluetooth gonilnikov pojdi na acer_download_page, Notebook, Aspire, izberi model Aspire 4820G, prenesi in namesti Bluetooth Atheros Driver ver.(6.18.0624.0302) za Windows 7 x86. Meni tako zadeva deluje bp.

Nevem kaj so delali pri tem modelu Aspire 7736ZG, saj je kar nekaj gonilnikov (wlan, bluetooth, vga) na uradni strani napačnih.

Lp!

Matija83 ::

Rešitev za WLAN Broadcom težavo za model Acer 7736ZG ! :))

odgovor sem našel (ne boste verjeli) na http://www.bug.hr/forum/topic/razni-har....

Tam piše, če povzamem: wlan (brezžični internet) bo delal, če naložiš driverje za wlan od Aspire One AO532h -ki se ga najde na acer.com

ali pa direkt link do Wlan broadcom 5.60 na Mega Upload..

Sam sem namreč imel tudi ogromne težave z Acer Aspire 7736ZG in tole je delovalo. Poleg wlan sem imel težave tudi z TouchPadom, ki se je na koncu
izkazal, da je od Synaptis-a (ta pa je na uradni acer strani pod driverji 7736ZG modela)

Upam, da je tole pomagalo

Take care :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matija83 ()

dominik80 ::

hvala tomcat14 driver za bluetooth deluje na tvojem linku za model Aspire 4820G thnxxx Dominik.:))

tomcat14 ::

Np, Dominik.
So me pa tokrat pri Acerju razočarali, saj imajo gonilnike na uradni spletni strani za ta model 7736ZG vse pomešane...

Lp!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

wlan

Oddelek: Pomoč in nasveti
10573 (496) marc100
»

Nakup acerja nateg...? :-(

Oddelek: Pomoč in nasveti
101338 (978) ;-)
»

ACER AS7736ZG-T4500

Oddelek: Kaj kupiti
51231 (1190) __X__
»

Pomoč pri nakupu novega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
81219 (1036) mr1two
»

Best p/p laptop ~600€

Oddelek: Kaj kupiti
101464 (1318) celada

Več podobnih tem