» »

Vprašanje glede Paypala

Vprašanje glede Paypala

ananchel ::

Pozdravljeni.
Imam Paypal račun, katerega sem do zdaj uporabila samo parkrat. Zadnjič mi je nekdo nakazal denar, me o tem obvestil in denar je bil na računu.
Včeraj pa sem nekomu iz Italije prodala nek izdelek. Rekel je, da mi bo nakazala denar in na mail sem dobila to obvestilo:

You received a payment of €100.00 EUR from Mariamarko0001@gmail.com


This PayPal Payment has been deducted from the buyer's account but can not be credited into your account until the Shipment Information is received from you E.G Tracking Number or a copy of the Shipment Receipt.



You can now go and ship out the buyer's merchandise and send the shipment information to us at service@paypaldept.com.

Če prav razumem, moram poslat neke informacije na mejl service@paypaldept.com? Katere?

St235 ::

Paypal ni esccrow service, ravno tako ne obstaja paypaldebt.com.

Z drugimi besedami: nekdo te hoče nategnit.

Baja ::

skoraj 100% gre za scam. preden karkoli pošiljaš, preveri na paypalu, če je to res njihova domena. sem prepričan da ni.

ToniT ::

Nekdo te hoče nategniti...

ananchel ::

Hvala vsem.
Ta uporabnik me je kontaktiral na Bolhi (in mi tam pustil svoj mejl), vendar ga je administrator takoj skenslal in mu onemogočil komunikacijo.

thetech ::

ananchel je izjavil:

Hvala vsem.
Ta uporabnik me je kontaktiral na Bolhi (in mi tam pustil svoj mejl), vendar ga je administrator takoj skenslal in mu onemogočil komunikacijo.

Še en znak, da gre za scam.

PayPal za svoje storitve uporablja zgolj domeno paypal.com

Mare2 ::

ananchel je izjavil:

Hvala vsem.
Ta uporabnik me je kontaktiral na Bolhi (in mi tam pustil svoj mejl), vendar ga je administrator takoj skenslal in mu onemogočil komunikacijo.


ananchel, na bolhi prodajaj samo kupcem iz SLO. Pa še tam je treba biti previden. :)

ananchel ::

Hvala še enkrat. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

internet prodaja v tujino

Oddelek: Loža
295060 (4176) Webeg
»

Pošiljanje paketa v Nigerijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8923660 (13545) St235

Pošiljanje kompa v Nigerijo

Oddelek: Loža
344338 (3946) ZaphodBB
»

Posiljanje v tujino Pay Pal?

Oddelek: Kaj kupiti
305921 (3303) BineK

PayPal in scam?

Oddelek: Pomoč in nasveti
12980 (773) St235

Več podobnih tem