» »

Problem

Problem

A110 ::

danes se je zacelo dogajati da po par minutah uporabe miska in tipkovnica postaneta nedelujoci. Ostalo se dogaja normalno. Seveda sem najprej poskusil izklopiti oboje in nazaj priklopiti na pc ampak ne zazna nicesar. V ozadju vse deluje normalno. Tudi ko sem poizkusal izklopiti in nazaj priklopiti ethernet kabel je delalo. Ima kdo kaksno idejo? Gonilnike imam posodobljene.

Ales ::

Tipkovnica in miška ponovno začneta delovati po resetu računalnika? A sta prikopljeni na USB, vsaka posebej?

Imaš še kako USB napravo priklopljeno, a ta tudi neha delati?

A110 ::

cez dan je bilo ok, zdaj zvecer pa se je ponovno go enako. sem poskusil dati v sprednje ureze oboje in dela. ali je mogoce mcno kaj narobe?

A110 ::

Mah se to je zdaj po minuti vrglo ven... ko poskusim ponovno preklopiti pa napise naprava usb ni prepoznana. Ni mi jasno kaj bi lahko bilo. Sistem je star 2 meseca in je dozdaj deloval odlicno. Pa tudi danes cez dan je vse delalo ok

DeeCoy ::

Meni deluje, kot da naprave ne dobijo dovolj napajanja.
Sistem ima matično za 35€?

Han ::

Tudi napajalnik za 10 eur je lahko vir težav.

A110 ::

Maticna msi b450m za 80e napajalnik pa be quietov 600w kar je vec kot dovol kot bi potreboval. Ryzen 5 2600 in sapphirova rx 580

rdecaluc ::

Firma tipkovnic in miši? A je razer?

Edit: preveri da nimaš power saving mode, pa v device managerju lahko pod lastnosti vseh "serial bus controler" nastaviš da ne gre v spanje.
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

A110 ::

mis je razer abyssus tipkovnica pa poceni logitechova k120. cez dan danes ponovno deluje donrmalno...

DeeCoy ::

imaš problem s plato ali napajalnikom, lahka pa samo z nastavitvami...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Valve je napovedal SteamOS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
10340662 (33939) PrimozR
»

usb device not recognized

Oddelek: Strojna oprema
143033 (1503) RutS
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538091 (30163) ShowDown
»

Tipkovnica za gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7114255 (12672) 3man
»

Dobesedno cudni stvari ???

Oddelek: Strojna oprema
282481 (1347) *ziga*

Več podobnih tem