» »

xpro drone

xpro drone

amartini ::

Pozdravljeni!
Rabim pomoč, iščem koga, ki bi mi odgovoril na sledeče vprašanje: ali xpro dron lahko deluje brez SD kartice?
Meni namreč ne prenaša slike skozi lino za sd kartico pa je opazno, da ni ohišja zanjo.
Hvala za odgovor!

mzakelj ::

Vsak dron lahko deluje brez sd kartice. Za letenje jo ne potrebuje.

amartini ::

Ja to sem opazil, problem je v prenosu slike. Kasneje pa tudi v shranjevanju posnetkov. Nekatere naprave namreč ne delujejo če ni vstavljena SD karica, ker deluje tudi kot notranji spomin. Na yutubu vsi posnetki o delovanju in nastavitvi xpro drona kaže kako vstavijo SD kartico predno poženejo program za prenos slike. Pri meni je kamera mrtva, ne vem pa ali zaradi kake resnejše okvare, ali zaradi SD kartice, katere ne morem vstaviti.Xpro dron, je za ostale drone kateri imajo samostojne kamere dodane v gimbalu, malo specifičen, ker sliko prenaša preko WIFI-ja ki slži tudiza upravljanje.

mzakelj ::

Potem se ti verjetno prenaša slika na telefon in tam snemaš. Pri mojem enem x kitajcu je tako. Drugače pa fat32 je max kar prenesejo te kamerce za drone.

amartini ::

Ja saj ravno v tem je problem, nobene slike na telefonu!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri dron (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13224239 (1874) Nikonja
»

Stroga regulacija letalnikov v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
23169480 (40959) JeBelaCesta
»

Dron za začetnika?

Oddelek: Kaj kupiti
278731 (3430) ziga1990
»

Letala, ropi in gole ženske: Z droni vašo zasebnost napadajo tudi navadni smrtniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
11832583 (29408) Okapi

Več podobnih tem