» »

Izbris filma...?

Izbris filma...?

miki16 ::

Na disku imam en film ki ga nemorm ne v varem nacinu ne z nerotom in ne s commanderjem zbrisati.napise da ga porablja nek prgram.Kako naj se poskusim.Film sem kopirel preko mrezne in med tem se je racunalnik iz katerega sem kopiral ugasnil.Pod iskanjem pa nisem nic nasel tako da prosim za nasvet.


lp

ToniT ::

Pojdi v command prompt in ga tam zbriši (del imefilma.avi)

DavidJ ::

Klikni na film, počakaj 5 sekund in potem pritisni del. Mislim, da ga hočejo winsi naloadat v preview in tako javijo, da ga nekdo uporablja.

Drugače pa Note -> Open -> izbereš fajl in ga pobrišeš.

Če še to ne dela, pa restart in eno izmed zgornjih dveh možnosti.

;)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

miki16 ::

sem resetiral kar ze nekaj krat.odprl z belesko-napise da je prevelik za odpret,sprobal ze vse postopke ki ste mi jih dali pa se nic.A ima to kaj veze s tem da mi racunalnik po nekaj trenutkih zacne "stekat"(okna se odpirajo zelo pocasi) in ko ga ugasnem mi vedno napise da se explorer ne odziva.nalozene imam xp home edition.kaj se?


lp

Kebab ::

Idi v regedit in poišči HKEY_CLASSES_ROOT\SystemFileAssociations\.avi\shellex\PropertyHandler in izbriši to vrednost: {87D62D94-71B3-4b9a-9489-5FE6850DC73E}

miki16 ::

In kaj bo potem ko se to zbrise?
A bo film izginil ali se bo dal zbrisati?

Kebab ::

Film se bo dal zbrisati.

miki16 ::

Ko sem to v registru zbrisal sem sprobal zbrisati film pa najprej ni slo sedaj pa je.
Najlepsa hvala vsem za pomoc in trud.Se posebej hvala Kebab-u.Ne wem od kje vam te informacije da vse to veste.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miki16 ()

Kebab ::

Me veseli :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne morem zbrisat filma

Oddelek: Pomoč in nasveti
5885 (801) Serial
»

Ne morem zbrisat filma!

Oddelek: Pomoč in nasveti
9812 (759) Damjan Jagar
»

Ne da se zbrisat filma

Oddelek: Pomoč in nasveti
121409 (1196) andper
»

ne morem zbrisati filma iz diska!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
61011 (908) hruske
»

nemorem zbristi fajla

Oddelek: Pomoč in nasveti
5718 (693) LukaVi

Več podobnih tem