» »

Ne morem zbrisat filma!

Ne morem zbrisat filma!

wildjoc ::

Ne morem in ne morem zbrisat filma, napise da je uporabljen od drugega programa, pa mi nic druga ne laufa, pozna kdo kaksno resitev razen formata?
Joco bil tu :)

farko ::

naredi ponovni zagon in ga potem poskusi zbrisat to se je men tud naredil.
farko

wildjoc ::

tudi to sem naredu, pa sploh ni sans, ga probal preimenovati,pa tudi ne gre,ne vem v cem je fora in ta problem imam na notebooku in na stacionarnem, na notebooku ze imam to kaksni 14 dni pa sem skoraj vse probal in ne gre in ne gre, oba filam sta ap nekaj zjebana sploh jih ne morem gledat.
Joco bil tu :)

Širajzl ::

Naredi ponovni zagon potem ga najprej vrzi v koš in nato ga boš lahko zbrisal.Tud jest sn mel tako težavo.

wildjoc ::

ce ga ne morem vreci v kos, takoj napise da je uporabljen od druge osebe, pa ce bi hotel pogledati properties, jih sploh ne pokaze, zdaj sem se probal v safe mode in tudi ne gre.
Joco bil tu :)

Širajzl ::

Probaj takoj ampak res TAKOJ ko se sistem zažene datoteko vrečt v koš pri meni je bla ista fora.

wildjoc ::

ne tak sploh ni slo,ampak mi je pa zdaj ratal,samo v total comaderju v windows explorerju pa sploh ne
Joco bil tu :)

Damjan Jagar ::

Pa ne boš zaradi tega fomatiral. Obstajajo orodja in popravki v registru. Uporabi iskanje, ker se je to že večkrat premlevalo.
http://jagar.si

wildjoc ::

pa saj sem napisal da mi je zdaj ratalo v total comanderju.
Joco bil tu :)

Damjan Jagar ::

Sem pred tem začel odgovarjat, pa me je nekaj zmotilo in 5 min je bilo mimo.
http://jagar.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne morem izbrisati datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
388573 (7687) Yossarian
»

odstranjevanje iz namizja

Oddelek: Pomoč in nasveti
51201 (1130) imagodei
»

Ne morem izbrisati mape

Oddelek: Pomoč in nasveti
91790 (1663) Fifty
»

Ne morem zbrisati datoteke!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81347 (1262) jastreb
»

Ne da se zbrisat filma

Oddelek: Pomoč in nasveti
121445 (1232) andper

Več podobnih tem