» »

Ali so RKC navodila za donacije v duhu vere?

Ali so RKC navodila za donacije v duhu vere?

««
7 / 7
»
»»

solatko ::

ZaphodBB - Dobri verniki so tisti, ki poleg tega, da verujejo, poizkušajo tudi živeti tako, torej brez kršenja zapovedi.
Jih poznaš kaj?
Jaz jih imam nekaj med znanci in prijatelji, pa za čuda, so različnih ver.
Pri tistih, ki nam je všeč ideja komunizma je enako. Sam se potrudiš, da si izpolniš potrebe in želje, ter ne čakaš na nezaslužena sredstva drugih, istočasno si pa pripravljen pomagat tistim, ki tega ne znajo, ne pa takim, ki tega nočejo. Za vsak problem razen zahrbtno bolezen, se najde rešitev in to poizkušamo dajati dobri "verniki" tudi drugim.

Pohlep, laži, požrešnost, škodoželjnost in napuh namreč ne spadajo v nobeno verovanje.

Blodnje imate pa verniki, ki ste prepričani, da vas ustanova ščiti pred plačili svojih grehov. Za vsakega raste palica. Kaznje svojih prepričanj na ven, namreč spada pod hinavščino, če se obnašaš popolnoma drugače.
Delo krepa človeka

ZaphodBB ::

solatko je izjavil:

ZaphodBB - Dobri verniki so tisti, ki poleg tega, da verujejo, poizkušajo tudi živeti tako, torej brez kršenja zapovedi.
Jih poznaš kaj?
Jaz jih imam nekaj med znanci in prijatelji, pa za čuda, so različnih ver.
Pri tistih, ki nam je všeč ideja komunizma je enako. Sam se potrudiš, da si izpolniš potrebe in želje, ter ne čakaš na nezaslužena sredstva drugih, istočasno si pa pripravljen pomagat tistim, ki tega ne znajo, ne pa takim, ki tega nočejo. Za vsak problem razen zahrbtno bolezen, se najde rešitev in to poizkušamo dajati dobri "verniki" tudi drugim.

Pohlep, laži, požrešnost, škodoželjnost in napuh namreč ne spadajo v nobeno verovanje.

Blodnje imate pa verniki, ki ste prepričani, da vas ustanova ščiti pred plačili svojih grehov. Za vsakega raste palica. Kaznje svojih prepričanj na ven, namreč spada pod hinavščino, če se obnašaš popolnoma drugače.

Važno, da bralci misli, ki potvarjate vse kar vam pride pod roke nimate grehov.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

solatko ::

ZaphodBB - Grehov, ki bi škodovali drugim, lahko trdim, da v življenju nisem storil, pa nisem vernik. Enostavno se držim tega, da ne počnem drugim stvari, ki meni nebi bile všeč, če bi mi jih počeli drugi.
Tudi v prometu pazim nase in s tem, najučinkoviteje tudi na vse druge!

Potvarjate pa stvari predvsem tisti, ki ste zapriseženi častilci institucij pa ni važno katerih, od KPS-KPJ, RKC, političnih strank in njihovih vodij,...
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

Važno, da bralci misli, ki potvarjate vse kar vam pride pod roke nimate grehov.
Seveda jih nimamo, saj nimamo opranih možganov.

Ti si se pa z grehom že rodil, jebiga.
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se pogovarjati z vernikom? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1084141025 (124141) Mrakw
»

Ali koran res poziva k terorizmu/nasilju do nevernikov? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14930154 (27485) JanK

Več podobnih tem