» »

Ugrabitev LPP avtobusa v Ljubljani

Ugrabitev LPP avtobusa v Ljubljani

«
1
2

poweroff ::

Zgodbo poznate: https://www.24ur.com/novice/svet/sredi-...

Zanimivo, da so se na nekaterih forumih takoj pojavile špekulacije, da je ugrabitev izvedel migrant... takoj se je usulo proti migrantom, muslimanom... na koncu se seveda izkaže, da je to delo tipičnega Slovenčka. :))

Meni osebno je zelo dobra reakcija policije. V ZDA bi ga prerešetali, pa mogoče še kakšnega potnika zraven. Pri nas so se pa potrudili uporabiti minimalno silo. Sicer bo treba počakati na izsledke preiskave o njegovi smrti, ampak na prvo žogo bi rekel, da sta policista odreagirala skrajno profesionalno in z najmanjšo možno mero sile. Plus, oživljali so ga.

Ob takih dogodkih lahko rečem le, hvala bogu, da ne živimo v ZDA ali kakšno Kolumbiji.
sudo poweroff

tony1 ::

Drži, policista sta ravnala profesionalno in si zaslužita vsaj kak dan nagradnega dopusta.

gddr85 ::

oživljajo sicer tud v ZDA, seveda po tem, ko ga prerešetajo...

Vazelin ::

A ni malo čudno naključje, skoraj neverjetno, da človek ravno takrat umre?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

poweroff ::

Saj zato pa bo preiskava. Ampak po mojem mnenju obstaja povsem velika verjetnost, da je bumbar požrl kakšno drogo in mu je pač v razburjenju ob aretaciji odpovedalo srce.
sudo poweroff

cekr ::

Kako pisuni hitro pozabijo na zasebnost, ko je na planu Slovenec. Takoj je bil uporabljen priimek in ime.
Ko je na planu kakšen jugos ali bohnedaj nekdo z alahom, ne izvemo nič.

Tu se vidi puhloglavost pisunov ali pa je to namensko.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

neverlucky ::

Tudi jaz bi rekel, da je bil resno na drogah in potem ob takem momentu je bilo vsega prevec in ga je pobralo.

bluefish ::

cekr je izjavil:

Ko je na planu kakšen jugos ali bohnedaj nekdo z alahom, ne izvemo nič.
Še posebej posamezniki s selektivnim spominom.

darkolord ::

cekr je izjavil:

Ko je na planu kakšen jugos ali bohnedaj nekdo z alahom, ne izvemo nič.

Tu se vidi puhloglavost pisunov ali pa je to namensko.
Za teroriste je to velikokrat namensko, ker je to, da pridejo na naslovnice vseh televizij in časopisov, tudi njihov namen.

Tudi npr. Breivikov master plan je bil ta, da bo po ujetju imel javno sojenje in bo lahko celemu svetu prebral svoj manifest.

perci ::

Vazelin je izjavil:

A ni malo čudno naključje, skoraj neverjetno, da človek ravno takrat umre?

Ja, srečanje s policisti v taki situaciji je šok za telo, še posebej, če te nafilajo s solzivcem.

Sicer pa ne bi policistoma nihče mogel zameriti, če bi spustila še kako kroglo vanj. Danes se ne moreš zajebavat s takimi zadevami.

Matthai, jst nisem nikjer opazil antimigrantsih stališč v zvezi s tem primerom. Se mi zdi, da si se ti prav potrudil, da si jih našel.

Da je šlo pa za tipičnega slovenčka, pa ne vem po čem sklepaš? Kje se je to izkazalo, kot praviš?

Tudi ne vem, zakaj se vam vsem zdi tako fajn uporabljat to grdo besedo "slovenček".

poweroff ::

Je pa zanimiv vzorec. Ob napadu Breivika ste tudi na Slo-Techu že fantazirali o islamskih teroristih in že prižigali grmade... potem je bila pa sramotna tišina. Enako v primeru Nove Zelandije.

perci: https://med.over.net/forum5/viewtopic.p... - zelo hitro so začeli fantazirati o migrantskem nasilju.
sudo poweroff

perci ::

Ne vem, kaj je tvoj point? Večina terorističnih napadov ima islamsko podstat. Jasno, da ljudje posplošujejo, to je v naravi ljudi.

poweroff ::

Point je, da Breivik in Brezimni iz NZ v enem zamahu pobijeta več ljudi na Zahodu kot vsi islamski teroristi skupaj.
sudo poweroff

#000000 ::

Mam občutek da je bil tip zadet k afna, ni pa mi všeč kako se kr naenkrat NIČ ne ve kdo je bil, nič inicijalk, nobenih podatkov dočim so zadnjč dal nekega pokvarjenega policaja v SEKUNDI s polnim imenom in priimkom v vse občila ko so ga domnevno osumili kaz dejanja. še sliko je dobil človek v trenutku, Tukaj pa NIČ, ponavad ROMi občasno dobijo inicijalke, enako ex yu kompanija al pa ratajo SLO državljani z inicijalkami, tko da izostanek tega je sumljiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

poweroff ::

Sploh ni bil pokvarjen policaj. Pijan je bil, izven službenega časa.

Ko sem potegnil vzporednico s pijanim tišlarjem izven delovnega časa, so pa še po meni planili... 8-)
sudo poweroff

donvito ::

poweroff je izjavil:

Zgodbo poznate: https://www.24ur.com/novice/svet/sredi-...

Zanimivo, da so se na nekaterih forumih takoj pojavile špekulacije, da je ugrabitev izvedel migrant... takoj se je usulo proti migrantom, muslimanom... na koncu se seveda izkaže, da je to delo tipičnega Slovenčka. :))

Meni osebno je zelo dobra reakcija policije. V ZDA bi ga prerešetali, pa mogoče še kakšnega potnika zraven. Pri nas so se pa potrudili uporabiti minimalno silo. Sicer bo treba počakati na izsledke preiskave o njegovi smrti, ampak na prvo žogo bi rekel, da sta policista odreagirala skrajno profesionalno in z najmanjšo možno mero sile. Plus, oživljali so ga.

Ob takih dogodkih lahko rečem le, hvala bogu, da ne živimo v ZDA ali kakšno Kolumbiji.


Mi lahko poveš, zakaj je to delo tipičnega slovenčka, me res zanima? Ali kar tako lapaš in žališ, da izpadeš kao duhovit.

Dr_M ::

Ko je na planu kakšen jugos ali bohnedaj nekdo z alahom, ne izvemo nič.


Drzi, pozabil si pa se cigane.

Da je šlo pa za tipičnega slovenčka, pa ne vem po čem sklepaš?


Sklepa po sebi, jasno.

Matthai, jst nisem nikjer opazil antimigrantsih stališč v zvezi s tem primerom.


Drzi, prave informacije so dovolj hitro prisle na plan, tako da ni bilo teorij zarote. Njegova bujna domislija je pa zabavna, priznam.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

poweroff ::

Ker ne spremljam medijev, sem za zadevo slišal šele danes pozno popoldan. Pobrskam sem po Slo-Techu in ni bilo nobene odprte teme. Potem sem našel odprto temo na med.over.net... sem podal link. Takoj med prvimi komentarji so že omenjali migrante.

Skratka, Dr_M, lažeš.
sudo poweroff

St235 ::

Mater to pa je verodostojen vir. Mas prav, prakticno cela slovenija govori o tem da je bil migrant...

Drugac pa se nova tv pri vsem njihovem bullshitu ni uspela naredit povezave.

Je pa to Mattahijev modus operandi, pac posplosevanje v tri dni z vse splosnim jamranjem cez drzavo/ljudi...

Kolk neumna je izjava o "tipicnih slovenckih" ti pove ze dejstvo da na konkretnem primeru na sreco ni popolnoma nic tipicnega ali vsakodnevnega. Gre pac za izjemen primer (glede na prve ugotovitve) dusevno motenega cloveka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

#000000 ::

poweroff je izjavil:

Sploh ni bil pokvarjen policaj. Pijan je bil, izven službenega časa.

Ko sem potegnil vzporednico s pijanim tišlarjem izven delovnega časa, so pa še po meni planili... 8-)



Ne ne, ni bil pijani kriminalist, bil je Damijan Petrič

https://www.delo.si/novice/slovenija/po...

poweroff ::

donvito je izjavil:

Mi lahko poveš, zakaj je to delo tipičnega slovenčka, me res zanima? Ali kar tako lapaš in žališ, da izpadeš kao duhovit.

49-letni ugrabitelj je bil star znanec policije, ki ga je obravnavala zaradi nasilnih kaznivih dejanj in prekrškov. Po zadnjih dveh dogodkih pa ni bil priprt, temveč je bil hospitaliziran. Lani septembra se je zabarikadiral v WC-ju v kranjski izpostavi Ajpesa in Uprave za javna plačila (UJP). Zaradi grožnje so stavbo in nekaj bližnjih tudi evakuirali. Obvladali so ga šele specialci in ga odpeljali v zdravstveno ustanovo. Konec marca letos pa je po Belšakovih navedbah v stanovanjskem bloku razbijal stekla in vrata z gasilnim aparatom in bil ponovno hospitaliziran.


Skratka, psihični bolnik, ki namesto, da bi se šel zdravit, raje maltretira vse okrog sebe in se obnaša skrajno samomorilno.

Me pa zanima nekaj: zakaj te moti izraz "slovenček", ne pa tudi žaljivo označevanje migrantov? ;)

No, točno zato sem uporabil ta izraz... da pokažem na dvoličnost.

St235 je izjavil:

Drugac pa se nova tv pri vsem njihovem bullshitu ni uspela naredit povezave.

Seveda ne, ker so takrat spali... ko so se zbudili, so bila pa že znana dejstva.

Si greš pa lahko prebrat na SloTechu temo o Breiviku... ko s eše ni vedelo kdo je storilec, so nekateri že predlagali povračilne jedrske ukrepe. Smeha polna tema, kako so se potem obračali... pa je v bistvu žalostno.
sudo poweroff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poweroff ()

#000000 ::

No ja moti me edino to da ga ne imenijejo, vsaj z inicijalkami, mislm kot da bi namenoma hoteli povzročati splošni strah, "kaj pa če je bil migrant, ali isis terorist ipd" folk svašta razmišllja sploh ob pomankanju informacij, ki so v bistvu javnega značaja, al pa skoraj :) Mislim čemu skrivanje podatkov, oseba je mrtva, torej ne bo trpela.

vostok_1 ::

Sicer me ne briga za ustreljenega.
Ampak zakaj je non-lethal ammunition tako nezaželjen pri policajih?

Saj razumem, da je naloga policaja čimprej ustavit kršitelja, ampak non-lethal zna pridt zelo prav. Še posebej pri nas kjer orožje ni tako vseprisotno. Enkrat ko je zadostno dokazov, da napadalec ni oborožen z strelnim orožjem, bi moralo nekaj policajev iz ekipe imeti non lethal rounde, just in case.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

poweroff ::

LOL, komnentarji na Nova24 so pa... priceless: http://nova24tv.si/slovenija/crna-kroni...
sudo poweroff

vostok_1 ::

Teroristični napad...eh ta Nova.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

#000000 ::

poweroff je izjavil:

LOL, komnentarji na Nova24 so pa... priceless: http://nova24tv.si/slovenija/crna-kroni...


No saj kok vidim so samo povzeli novico od drugod, ni imen razen uslužbenca LPP ostalo je enako kot drugje, no ja komentarje pa ne smeš brat kot novico.

Phantomeye ::

vostok_1 je izjavil:

Sicer me ne briga za ustreljenega.
Ampak zakaj je non-lethal ammunition tako nezaželjen pri policajih?

Saj razumem, da je naloga policaja čimprej ustavit kršitelja, ampak non-lethal zna pridt zelo prav. Še posebej pri nas kjer orožje ni tako vseprisotno. Enkrat ko je zadostno dokazov, da napadalec ni oborožen z strelnim orožjem, bi moralo nekaj policajev iz ekipe imeti non lethal rounde, just in case.


Če je non-lethal, še ne pomeni, da je nedolžno. Res ni potrebe po streljanju, bilo kakem nakoli, če se da rešiti bolj optimalno.

Stari maček ::

bluefish je izjavil:

cekr je izjavil:

Ko je na planu kakšen jugos ali bohnedaj nekdo z alahom, ne izvemo nič.
Še posebej posamezniki s selektivnim spominom.

No, potem pa me spomni, kdo je zaklal policista na Dolenjskem. Saj veš, tisti "Nemec"...

FrRoSt ::

poweroff je izjavil:

Sploh ni bil pokvarjen policaj. Pijan je bil, izven službenega časa.

Ko sem potegnil vzporednico s pijanim tišlarjem izven delovnega časa, so pa še po meni planili... 8-)

Saj to nima nobene veze... ;)

Ti si lahko tudi pijan kirurg izven delovnega časa!

Problem je samo v tem, če voziš pod vplivom alkohola.... Ne glede na to kaj in kdo si.... 8-)

V tem je bistvo! :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

#000000 ::

FrRoSt je izjavil:

poweroff je izjavil:

Sploh ni bil pokvarjen policaj. Pijan je bil, izven službenega časa.

Ko sem potegnil vzporednico s pijanim tišlarjem izven delovnega časa, so pa še po meni planili... 8-)

Saj to nima nobene veze... ;)

Ti si lahko tudi pijan kirurg izven delovnega časa!

Problem je samo v tem, če voziš pod vplivom alkohola.... Ne glede na to kaj in kdo si.... 8-)

V tem je bistvo! :))



NI bil pijan, to je bil en drug ki se je zaletu v kandelabar na tržaški, kar v bistvu ni neka taka kršitev da bi bil ob službo, pač dešava se, fant je mal spopil in poču v kandelaber, jabaj ga, problem je bil le ko je prišel nazaj in hotel odstranit tablice z službenega vozila, ampak nč bat on bo rehabilitiran če ni že :) ta o komer jest govorim je sodeloval z kriminalci (keš info varijanta) "domnevno" seveda

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

jb_j ::

Ne razumem, zakaj je prvo kupu karto pri vozniku.
Da je potem lahko ugrabu avtobus.

Ali ne bi bilo en evro ceneje, če bi le ugrabu avtobus. In ne bi plaču vozovnice.

#000000 ::

jb_j je izjavil:

Ne razumem, zakaj je prvo kupu karto pri vozniku.
Da je potem lahko ugrabu avtobus.

Ali ne bi bilo en evro ceneje, če bi le ugrabu avtobus. In ne bi plaču vozovnice.


evo dokaz NI pristni GURENC HAHA

jb_j ::

#000000 je izjavil:

jb_j je izjavil:

Ne razumem, zakaj je prvo kupu karto pri vozniku.
Da je potem lahko ugrabu avtobus.

Ali ne bi bilo en evro ceneje, če bi le ugrabu avtobus. In ne bi plaču vozovnice.


evo dokaz NI pristni GURENC HAHA


Pa gremo še naprej s črnim humorjem.
Mogoče ne bi umrl, če bi kupil mesečno vozovnico.

In se javni prevoz nekak na mesečni ravni izplača.
Na dnevni, niti ne tolk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

#000000 ::

Ne vem če je kupil karto pri vozniku, a ni urbana v igri na tej progi ?

Mislim ne vem ker lani sem se peljal dvakrat, predlani enkrat, letos pa tud že celo enkrat z LPP, prej pa od leta 89 - 2000 vsega tud ene trikat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

poweroff ::

jb_j je izjavil:

Ne razumem, zakaj je prvo kupu karto pri vozniku.
Da je potem lahko ugrabu avtobus.

Ali ne bi bilo en evro ceneje, če bi le ugrabu avtobus. In ne bi plaču vozovnice.

Ne ga lomit!

Lahko ga kontrolor ujame, potem mu pa vzamejo Urbano. 40 ojro bi plačal za manipulativne stroške, pa še na sodišče bi šel za 1,20 EUR! :))
sudo poweroff

jb_j ::

To je nekak tko, kt da bi ropar prišel v banko, rekel:
"Dvignil bi 10€ s svojega računa"

in potem: TO JE ROP BANKE!
Djte ves denar.

perci ::

Me pa zanima nekaj: zakaj te moti izraz "slovenček", ne pa tudi žaljivo označevanje migrantov? ;)

A je kje napisal, da ga ne moti?

Pa tudi, ce bi to napisal. A ce je eden od slovencev žaljiv do migrantov, si lahko še ti do vseh slovencev?

starfotr ::

Tu se samo vidi, da policija velikorat polovi te izmečke družbe, vendar jih sodstvo ali medicina ne zna/ne more/noče odstranit iz družbe ali pozdravit ali jim kako drugače pomagat. Ker veliko je "starih znancev policije", tudi ta bedak je bil. In zakaj ni bil na ustreznem zdravljenju ali kje drugje? Pismo, pri nas sodna veja oblasti zajebe veliko zadev.

Dam jim prav tam, kjer so dokazi pridobljeni nezakonito, da se spusti storilce. S tem se disciplinira policijo. Vendar v vseh drugih primerih, pa pokiciji ne bi smeli nalagat dela da se morajo stalno z eno in isto bando ukvarjat, ki dela probleme, ker sodišče ne uredi zadev, da bi se izmečke uatrezno obdelalo, da ne bi bili več izmečki.

Invictus ::

poweroff je izjavil:

Je pa zanimiv vzorec. Ob napadu Breivika ste tudi na Slo-Techu že fantazirali o islamskih teroristih in že prižigali grmade... potem je bila pa sramotna tišina. Enako v primeru Nove Zelandije.

perci: https://med.over.net/forum5/viewtopic.p... - zelo hitro so začeli fantazirati o migrantskem nasilju.

Saj na Novi Zelandiji so skoraj vsi migranti ;).

Sam njim to še ni jasno :)).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

anketar ::

poweroff je izjavil:

Point je, da Breivik in Brezimni iz NZ v enem zamahu pobijeta več ljudi na Zahodu kot vsi islamski teroristi skupaj.


delaš selekcijo, da so ljudi na zahodu vredni več kot kjerkoli drugje na svetu, in dejstvo je, da musliči, alah wills it, pobijejo več ljudi na svetu, ampak ker si naci in so na zahodu uberfolk te to ne zanima, good job

poweroff ::

Muslimani so sicer res odgovorni za veliko terorizma v islamskem svetu... ampak ne pozabit na Faludžo.
sudo poweroff

scipascapa ::

Primož Zupan.

gozdar1 ::

anketar je izjavil:

poweroff je izjavil:

Point je, da Breivik in Brezimni iz NZ v enem zamahu pobijeta več ljudi na Zahodu kot vsi islamski teroristi skupaj.


delaš selekcijo, da so ljudi na zahodu vredni več kot kjerkoli drugje na svetu, in dejstvo je, da musliči, alah wills it, pobijejo več ljudi na svetu, ampak ker si naci in so na zahodu uberfolk te to ne zanima, good job


Koliko ljudi so v zadnjih letih pobile samo ruske, koalicijske,.. bombe kjer gre v veliki meri za civiliste.

jype ::

Ravno včeraj so ZDA pritisnili v kot in so morali javno priznati, da pobijajo tudi civiliste v Somaliji:

https://www.bbc.com/news/world-africa-4...

Somalski borci imajo torej zdaj legitimen razlog, da s tovornjakom povozijo svoje nasprotnike v Antwerpu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Tezaab ()

St235 ::

vostok_1 je izjavil:

Sicer me ne briga za ustreljenega.
Ampak zakaj je non-lethal ammunition tako nezaželjen pri policajih?

Saj razumem, da je naloga policaja čimprej ustavit kršitelja, ampak non-lethal zna pridt zelo prav. Še posebej pri nas kjer orožje ni tako vseprisotno. Enkrat ko je zadostno dokazov, da napadalec ni oborožen z strelnim orožjem, bi moralo nekaj policajev iz ekipe imeti non lethal rounde, just in case.

V kateri dimenziji je kdo kogarkoli ustrelil?

St235 ::

poweroff je izjavil:

jb_j je izjavil:

Ne razumem, zakaj je prvo kupu karto pri vozniku.
Da je potem lahko ugrabu avtobus.

Ali ne bi bilo en evro ceneje, če bi le ugrabu avtobus. In ne bi plaču vozovnice.


Ne ga lomit!

Lahko ga kontrolor ujame, potem mu pa vzamejo Urbano. 40 ojro bi plačal za manipulativne stroške, pa še na sodišče bi šel za 1,20 EUR! :))


Ne bi, ker ni mladoleten. Zalostno, 5 straneh debate tega nisi sposoben razumet.

BuDi79 ::

St235 je izjavil:

V kateri dimenziji je kdo kogarkoli ustrelil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

Oberyn ::

Saj komaj verjamem. Ugrabil je avtobus - s šraufcigrom. Dobro, da ni še voznik umrl, od smeha namreč. Kakor bi rekel gospod Oliver Oliver iz družine Oliver: šteta zaista, momak nema stila...

Bwaze6 ::

Na Novi24TV so imeli članek: "Začelo se je! Se je zgodil prvi poskus terorističnega napada sredi Ljubljane?!".

V njem so domnevali, da gre za muslimanskega napadalca, ter se spraševalu, kdo je nedolžna žrtev. Ko so vsi mediji že zdavnaj poročali o podrobnostih, ki so kazale na precej manj spektakularen potek (zmeden napad zadrogiranega Kranjčana), so članek počasi popravljali, a naslov je ostal.

Dnevna doza fake news od vašega madžarskega ponudnika alternativnih resnic!

FrRoSt ::

#000000 je izjavil:


NI bil pijan, to je bil en drug ki se je zaletu v kandelabar na tržaški, kar v bistvu ni neka taka kršitev da bi bil ob službo, pač dešava se, fant je mal spopil in poču v kandelaber, jabaj ga, problem je bil le ko je prišel nazaj in hotel odstranit tablice z službenega vozila, ampak nč bat on bo rehabilitiran če ni že :) ta o komer jest govorim je sodeloval z kriminalci (keš info varijanta) "domnevno" seveda

Ne vem. Zadnjič sem nekaj ujel na ušesa, da še ni čisto odločeno in da se iskreno kesa.... 8-)

Najbolje, da se tele modije obrne, kako izgleda prošnja za izbris persone :)):)):))

NI bil pijan!? NERODNA zadeva! :D

Jaz bi mu pijanost skoraj priznal za OLAJŠEVALNO okoliščino! :)):)):)):)):))

Bwaze6 je izjavil:

Na Novi24TV so imeli članek: "Začelo se je! Se je zgodil prvi poskus terorističnega napada sredi Ljubljane?!".

V njem so domnevali, da gre za muslimanskega napadalca, ter se spraševalu, kdo je nedolžna žrtev. Ko so vsi mediji že zdavnaj poročali o podrobnostih, ki so kazale na precej manj spektakularen potek (zmeden napad zadrogiranega Kranjčana), so članek počasi popravljali, a naslov je ostal.

Dnevna doza fake news od vašega madžarskega ponudnika alternativnih resnic!

RAZOČARANJE pa tako! :)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FrRoSt ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Policija in zaskrbljujoč nagovor! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8211397 (6847) PrimoZ_
»

O zgrešenosti slovenskega boja zoper kriminal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / NWO
32474264 (66250) Colt1911

Begunska kriza v Sloveniji 2016 (strani: 1 2 3 4100 101 102 103 )

Oddelek: Problemi človeštva
5145578195 (455243) Mavrik

Več podobnih tem