» »

temperatura procesorja

temperatura procesorja

lali12 ::

Imam AMD 2400+, ploščo ECS K7VTA3 v 5.0 in vse dela OK.Malo me "skrbi" temperatura procesorja.Pri zagonu računalnika mi takoj pokaže 62*c,potem pa se lahko igrajo igrce cel dan,pa naraste na 65*c.Zanimivo je to ,da na otip sploh ni vroč.Brat ima AMD 1400,kaže 54*C,pa ga skoraj ne moreš primit.Skratka kaže nižjo temperaturo kot moj primit ga pa skoraj ne moreš.

jest10 ::

Ali imaš res slabo pritrjen hladilni in gre zelo malo toplote nanj(malo verjetno)
Ali pa ima plata sfukan senzor temperature(bolj verjetno)

ank ::

Moj AMD 2400+ ma 38C :D temperatura v ohišju pa je 36C in to zdaj ko je poletje.

Ventilator in hladilnik sta navadna (BOX varianta) na njiju pa piha še 12cm ventilator pritrjen na levi stranici ohišja.


Koliko pa imaš temperaturo v ohišju? Da ni tudi ta previsoka?

lali12 ::

Saj to je zanimivo.Hladilni bčok lahko normalno držim s prsti, zato ne verjamem da je temperatura višja od 40*c.Temperatura HDD-30*C,ohišja pa-36*C in 17*C.A mislite da je temperaturni senzor točno pod jedrom ali pa ne deluje kot bi moral.

ank ::

Verjetno senzor ne deluje kot bi moral.Probaj hladilnik pri prižganem računalniku s prsti pritisniti na procesor in opazuj če se temp kaj niža (pazi na prste in na pritisk da ne bo premočan)

goku :) ::

Verjetno je tukaj krivec senzor!
Navijanje je kamen modrosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: goku :) ()

profii ::

jst mam xp2700 pa zalmana pa sm mel na eni qdi plati kao 88C zdej mam na epoxu pa 50C


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava hladilnika za vezni nabor matične plošče

Oddelek: Strojna oprema
10946 (813) sodček
»

Mene pa zanim kolk je povprecna tem. procesorja!!

Oddelek: Navijanje
192121 (1574) martinsm3
»

(pre)vroče

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
342092 (1445) joza20
»

Vaše temperature AMD 64bit procesorjev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
282517 (1718) M.B.
»

Kakšno temparaturo ima vaš procesor? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1017633 (5423) the_unborn

Več podobnih tem