» »

Vse mi gre narobe .. prosim za nasvet

Vse mi gre narobe .. prosim za nasvet

Netrunner ::

Hja to škatlo katero nameravam prav kmalu vreči skozi okno...

Kot prvo: ob zagonu mi začne lučka na cdromu utripati... In utripa neprestano. Sistrem enote ne prepozna, enota se ne odpre na noben način! Kakšenkrat če imam srečo mi uspe cd odpret če stiskam kot nor tipko za odpret ob zagonu. What the f... Kaj bi lahko bilo narobe: ali gre cd enota k vragu ali me jebe plošča?

Kot drugo: kakšenkrat se mi računalnik noče vžgat. Moram malo pošlatat procesor... Natose začene... Kaj je plošča kriva ali procesor?

No še en par zadev ne dela kot bi moralo. In po vsej verjetnosti bom menjal ploščo in procesor... Katero ploščo se mi splača kupit... Da bi lahko uporabil vse ostale komponente ki jih že imam. Cpu bi kupil amd 2000xp oz. 100mhz gor ali dol.. In plošča mora podpirat 266mhz ddr ram. Iščem poceni in zanesljivo ker trenutno sem na minimum z denarjem... Računalnik pa rabim..
  • spremenil: darh ()

Yohan del Sud ::

Veš, saj ljudje radi pomagajo, če morejo. V tvojem primeru ne morejo, ker je opis tvojega problema popolnoma neartikuliran. Lahko bi pisal tudi kaj v stilu "umf ugabuga, grumf, grmundlgrmundl, aaarghaaargh hunf unf buhaha, groarrr..." pa bi verjetno doživel isti odziv. :O >:D

frenk ::

ja mal opiš sistem, temperature in tist cdrom probej še na kšnmu drugmu compu

Blup ::

A maš procesor na Slot1? Če maš, se ti zlo vrjetno mal premakne tista ploščica in pol računalnik crkne oz freezne...

Blup
:\

jest10 ::

Na cdromu kabel prau obrni!

Netrunner ::

hm ... sem mislil da sem bil dovolj razumljiv ...

kabel cd roma je že ok ... saj kakšenkrat dela .... kar se tiče pa procesorja in plošče ... temp. mi drži 50C ..... svoje čase se mi je ful pregreval dokler nisem dal močnejšega ventilatorja in pše 2 za ohišje ....

opazil sem da se mi procesor malo premika na plošči ..... očitno ni dober kontakt ... sam p... ja sej je delalo in potem kar zlepa začelo crkovati

Dead_Eye ::

to s procesorjem so kontakti - malo jih očisti, lahko samo parkrat iztakneš in vtakneš proc... glede cdroma pa se mi ne sanja, poglej če so kabli dobro vtaknjeni...
The one and only


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

diski se izklapljajo

Oddelek: Pomoč in nasveti
13774 (488) pa3k
»

Scanning BIOS image in hard drive?

Oddelek: Strojna oprema
242316 (1886) misek
»

Čim manjše oz. Mini mini. Od celih ohišij do komponent

Oddelek: Kaj kupiti
401942 (1452) Big_Al
»

tezave pri menjavanju procesorja

Oddelek: Strojna oprema
291286 (946) SSH
»

Problem, NO SIGNAL, ne zazna..

Oddelek: Strojna oprema
101196 (1011) cekr

Več podobnih tem