» »

Lineage ROM za P20

Lineage ROM za P20

miko22 ::

Gledam nekaj rome, pa me zanima razlika med P20 in P20 pro. Na GSM areni mi za P20, da velikosti 5,8 cola, pa to ne bo držalo ker imam 5 cola. Za P20 pro pa celo 6,2 cola, tudi opis se ne sklada.
Zdaj pa ne vem če lahko dam gor Lineage rom, ki je za P20 pro. Za P2 brez pro pa ne najdem Lineage roma.
Kdo ve kaj več o tem?

gendale2018 ::

a uporablja kdo reč na p20 lite, kako se mu obnese?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

xda develope ::

miko22 je izjavil:

Gledam nekaj rome, pa me zanima razlika med P20 in P20 pro. Na GSM areni mi za P20, da velikosti 5,8 cola, pa to ne bo držalo ker imam 5 cola. Za P20 pro pa celo 6,2 cola, tudi opis se ne sklada.
Zdaj pa ne vem če lahko dam gor Lineage rom, ki je za P20 pro. Za P2 brez pro pa ne najdem Lineage roma.
Kdo ve kaj več o tem?

Zgleda ti niti nimas pojma kater telefon mas

miko22 ::

Očitno res ne, P10 imam :)
kako tele sem :(

xda develope ::

:)):)):D

miko22 ::

Kaj češ, tudi najboljšim se zgodi.

bobby ::

Najprej ugotovi delivno ime za tvoj telefon. Naprimer: nexus 5 je kodno ime hammerhead, nexus 6p je angler itd itd,...
Imena ti tle bolj malo pomenijo.

Ko bos to najdel pa pol isci naprej.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Skylord ::

bobby je izjavil:

Najprej ugotovi delivno ime za tvoj telefon. Naprimer: nexus 5 je kodno ime hammerhead, nexus 6p je angler itd itd,...
Imena ti tle bolj malo pomenijo.

Ko bos to najdel pa pol isci naprej.

Pa ti si šele te le.

miko22 ::

Mater mam star telefon. Za P10 sploh ni nekega uporabnega roma.

frenky119 ::

Telefone Huawai od sredine lanskega leta ni možno več odkleniti in naložiti neuraden rom..

bobby ::

Skylord je izjavil:

bobby je izjavil:

Najprej ugotovi delivno ime za tvoj telefon. Naprimer: nexus 5 je kodno ime hammerhead, nexus 6p je angler itd itd,...
Imena ti tle bolj malo pomenijo.

Ko bos to najdel pa pol isci naprej.

Pa ti si šele te le.



 primercek

primercek



Glede na to, da OP nima pojma, je to se kako pomembno, da naprimer samsung Tab 10 obstajata 2 varianti in je najlazje zdefinirat, kater tecovery je oravilen po codename

Update: uraden TWRP je trenutno samo za P20 Pro
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bobby ()

Domobrancek ::

Huawei je tako ali tako odstranil možnost za odklep bootloaderja. Neke (plačljive) opcije so se sicer giable po netu nekaj časa, ki so še omogočale odklep ampak mislim, da jih ni več (oz je strošek za to preko 100$). Tako, da dvomim, da boš kaj nalagal :|.

JocJOC ::

Kaj je finta, da ne omogočajo več odklepa? Kakšen interes je zadaj za eno in za drugo?

frenky119 ::

Kitajska se je pač pridružila skupini držav, ki že odkrito vohunijo za uporabniki mobo storitev. Vsak rajši bere iz odprte ne pa iz priprte knjige. Ob zaklenjenem bootloaderju, aplikacijah Google, uradnem proizvajalčevem romu, je naš mobo odprta knjiga, ki postreže z informacijame vse prej omenjene zainteresirane. Ob odklepu bootloaderja, namestitvi neuradnega roma, odstranitvi google aplikacij, pa vsi zainteresirani izgubijo neposreden stik z našim telefonom in morajo poiskati druge bolj prefinjene tehnološke metode za nadzor nad nami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei P20 Pro ali P30 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
447719 (4867) GRT
»

Applovi poslovni rezultati: prodaja iPhonov še naprej pada (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7027573 (24415) no comment
»

Huawei p20 pro ali samsung s9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9015383 (12721) cordoba
»

P20 ali Oneplus 6

Oddelek: Mobilne tehnologije
223731 (2968) pwn3rrr

Več podobnih tem