» »

Na kateri servis lahko nesem popraviti računalniško miško?

Na kateri servis lahko nesem popraviti računalniško miško?

AlexLoow ::

Živijo!
2 meseca nazaj sem preko bolhe kupil Logitechovo miško g703. Miška je bila ob nakupu res prelepo ohranjena, mi je tudi kupec rekel, da jo je samo sprobal, ampak ker je miško dobil za darilo ni imel računa. Je vprašal doma če mogoče vejo kje je račun, ampak so ga baje vrgli stran. Zdaj imam manjše težave s "Scroll wheelom". Mi malo nagaja, preskakuje, ali pa z zamikom zavrti. Na začetku je vse delalo brez težav, potem sem kar naenkrat dobil tak čuden občutek ko sem uporabljal ta scroll wheel. Se čuti razlika tudi s klikom. No zanima me samo, če mogoče kdo ve kam bi lahko nesel miško, da bi to popravili in če je kdo imel podoben problem, koliko približno stane popravilo?
Hvala in LP

Han ::

ST-777 ::

Cenik servisnih storitev: https://www.eventus.si/servis/cenik

Han ::

Za "izgubljen račun" pokličeš trgovino in dobiš novega...

AlexLoow ::

Aha hvala za odgovor! :D aja pismo...vmes sem dobil nov telefon in si nisem shranil njegove številke :/ Ima mogoče kdo od vas isto računalniško miško v garanciji? Mogoče bi lahko shekal sistem pa bi mojo miško poslal na servis xD mu dam za pivo, dva, tri če bi mi posodil račun xD

MIHAc27 ::

Če ima miška spodaj kako serijsko številko, da se lahko preveri (zelo verjetno ima), če je res še v garanciji, lahko probaš tudi brez računa nest na servis. Pač poveš po pravici da nimaš računa in če lahko preverijo, če je še v garanciji.
Če ti nočejo upoštevat garancije brez računa pač vprašaj njih, koliko bi stalo to popravilo.

Meni ne komplicirajo z računi, je pa res da nisem končni kupec in nabavljamo kar veliko pri Eventusu.

Magic1 ::

Jao, nekdo nima realne slike o popravilih v sodobnem času. Ali se zavedaš, da folk v Sloveniji ne dela za pest riža na dan. Če hočeš popravit, poglej na youtube in se loti sam (ali kolega). Drugače idi na Amazon in nabavi novo miško.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

DePalmo ::

Mene bolj preseneča dejstvo da nekateri kupujejo rabljeno robo brez računa in hkrati govorijo o garanciji ... Verjetno bi kje šlo skozi da ti preverijo po serijski, a osebno če pri rabljeni stvari ni računa, je zame ukradena. Kako težko pa je poklicat firmo kjer se je kupilo in prositi za kopijo računa ker se ga je izgubilo?

Mene kar mineva kupovati rabljeno robo ... ali ni računa, ali je delno oz. v celoti okvarjena, ali pa hočejo isto oz. še višjo vsoto kot je novo. Raje novo z garancijo pa je mir, ko odsluži svoje pa na deponijo. Se mi vsaj s kreteni (niso vsi, so pa marsikateri ki jih zanima samo "zadnja cena" ... nič dober dan) ni treba ukvarjat.

Magic1 ::

Tudi jaz že leta nič rabljenega ne kupujem/prodajam. Preprosto ni vredno časa, če ni stvar vredna vsaj 100€+. Pri kupovanju pa itak dobiš novo za kakšnih 10-20% dražje, v primerjavi z cenami rabljenih (v večini primerov). No brainer.
Magic

aerie ::

Prve serije Logitech G703 mišk so imele problem s koleščkom. Tudi nadgradnja firmwareja ne odpravi težave. Ti pa Logitech brez problema menja miško. Samo malo bo trajalo. Registriraš se tukaj: https://support.logitech.com/en_us/home , vneseš serijko mišle in potem v My Support -> Create case in opišeš napako, miško poslikaš tako da je vidna serijska številka in sliko naložiš. Ker gre za serijsko napako ti bodo čez nekaj časa odobrili zamenjavo oz. ti bodo kar poslali povsem novo miško. Logiteh je kar se tiče customer care-a top notch.

Map ::

Velja to tudi za G603? Me namreč isto heca kolešček.

MIHAc27 ::

Logitech lahko tudi jaz samo pohvalim. Brat je reklamiral že miško in tipkovnico. Nikoli kompliciral in ker niso imeli iste so mu poslali celo boljšo tipkovnico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MIHAc27 ()

jb_j ::

Enkrat sem mel podobn problem, odpru miško in spihu tisto mrežo pri scrolerju, neka smet je pršla v mrežo in ni delal dobr, včasih je zagrabl, včasih ne.
Sicer je miška iz kompleta k200.

Pa poglej, da nima kakšne nalepke waranty void, če se odpira. (ponavad je nalepljena čez vijak) na moji ni blo tega.
Potem je boljš, da pelješ na servis. (če je še v garanciji)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Riff ::

jst pa še vedno za rabljene stavri k so dost cenejše k nove je pa večja verjetnost da kaj gre:)

AlexLoow ::

@aerie fuuul ti hvala za ta nasvet :D pisal sem na logitech. Malo sem sicer preuredil zgodbo in sicer, da sem miško dobil za darilo in nimam računa. Danes so mi odgovorili, da mi bodo poslali novo miško :D res ne morem verjeti, da imajo tak odličen customer support. Nič mi niso napisali, da moram trenutno miško vrniti, kar se mi zdi noro :D definitvno bom poskusil trenutno razerjevo tipkovnico in slušalke prodati, in bom kupil logitechovo :D so me res navdušili. Si nekako ne predstavljam, da bi Razer isto storil :D bom zdej postal Logitech fanboy :D

DeeCoy ::

Kupi steelseries, pa ne boš rabil ne garancije ne customer supporta :)

tikitoki ::

Prav nevejetno koliko ljudi "izgubi" racune.

KTr1sk ::

miško logitech g102 (g203) si morem kabel od miške popravit
vem da se dobi poceni na aliexpressu, ampak lahko si prej star kabel zalotam
https://www.aliexpress.com/item/4000413...

trenutno je v tem stanju, mogoče kakšen predlog kam gredo žičke, na netu iščem pa ne najdem

hvala
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

Gapi ::

No person is rich enough,to buy back his past.

KTr1sk ::

Gapi je izjavil:

https://www.electroschematics.com/usb-h...


super, najlepša hvala
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

mulc007 ::

Miško lahko sam popraviš. Ponavadi je vzrok le prah ki se je nabral z vrtenjem koleščka.
Vijaki so spodaj. Počasi previdno daj narazen da česa ne izgubiš.
Jaz dam narazen že novo miško da odstanim vzmet da mi ni potrebno poslušat rožljanja koleščka.
Ko boš razstravil, spihaj prah ki se je nabral na koleščku, lahko tudi s kompresorjem. Samo par sestavnih elementov je notri tako da nimaš kaj pokvarit.

Gapi ::

mulc007 je izjavil:

Miško lahko sam popraviš. Ponavadi je vzrok le prah ki se je nabral z vrtenjem koleščka.
Vijaki so spodaj. Počasi previdno daj narazen da česa ne izgubiš.
Jaz dam narazen že novo miško da odstanim vzmet da mi ni potrebno poslušat rožljanja koleščka.
Ko boš razstravil, spihaj prah ki se je nabral na koleščku, lahko tudi s kompresorjem. Samo par sestavnih elementov je notri tako da nimaš kaj pokvarit.



Zakaj pol kupiš miško ki rožlja?
No person is rich enough,to buy back his past.

mulc007 ::

Vsako ki sem jo do sedaj kupil se jo je v tišini slišalo. Nekatere bolj, druge manj.
Za glasnost klikanja tipk sem našel teste, za glasnost koleščka pa ne. Če je tebi mi pa sporoči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mulc007 ()

Gapi ::

Pri moji Logitech M500 Je knofek z katerim preklopim med fedrćkom in brez.
No person is rich enough,to buy back his past.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32068354 (7054) yayo
»

logitech mx 620 -izgubljen 2.4 GHz micro-receiver

Oddelek: Pomoč in nasveti
71389 (1285) gregor
»

Miška reagira na klic z mobitela

Oddelek: Pomoč in nasveti
201910 (1221) trek@s
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1088064 (5425) SnakeBite

Več podobnih tem