Prijavi se z GoogleID

» »

Katera miška?

Katera miška?

strani: 1 2 3 4 »

Hoden ::

Mx master uporabljam sedaj tretji dan. Meni osebno je res zakon, je pa res da nekih izkušenj z drugimi nimam. Je pa to čisto nekaj drugega kot prej ko sem imel tisto osnovno ...

Hvala za nasvete

Raindancer ::

Da ne odpiram nove teme - iščem miš za očeta. Stara miš je optična in v zadnjih krčih, tako da na pomoč, prosim.

Neke osnove:

- uporabljana samo za brskanje po internetu
- kompatibilna z win 7
- za velike roke
- wireless
- cena do 30 €
- dolgo trajajoča baterija
- laserska
- po možnosti tiha
- ni treba dodatnih gumbov - scroll-levi/desni gumb so dovolj ker je zares osnovni uporabnik

Kaj predlagate glede na povedano? Oče sicer računalnika ne bo veliko uporabljal (predvidoma?)

Lep pozdrav,

Raindancer

globoko grlo ::

Baterija ti gre tko al pa tko, a more res bit cordless?
Drgač pa ktera kol za tak dnar :)
E6850 @ 3.0GHz | Gigabyte P35C-DS3R @ NON-clockable #!$#%/@@
6GB RAM | HD4890 | SSD Corsair F3 120GB
24" viewsonic

Han ::

Za solidno podgano primakni še 5 eur.

https://www.nakupovanje.net/izdelki/rac...

Ales ::

Zakaj katera koli? Če uporabnik ni vešč ali pogost, še ne pomeni, da ne čuti ali je miš za en kurac ali ne. Kupi nekaj solidnega, sicer bo uporabnik še s toliko manj veselja prijel zadevo v roko.

Isto napako delajo ljudje ko kupujejo npr. glasbene instrumente za učenje, češ, saj se šele uči, ni važno, kaj kupimo. To je popolnoma narobe, vedno je potrebno kupiti kar se da ustrezno orodje, tudi če je malo dražje, sicer bo vse skupaj katastrofalna izkušnja za uporabnika.

Predlagam recimo Logitech Marathon M705. Zelo dobra miška za ta denar, tudi dovolj velika za kako večjo roko, v Slo pride tam okoli 35 EUR. Ne glej na teh 5, 6 EUR.

Med žičnimi pa Logitech M500, ta je okoli 30 EUR.
https://modronebo.net
Domene, gostovanje, strežniki, design

BorutK-73 ::

Laserska in wirelless za 30€?!:)) Še žične laserske so dražje.
2500K|SabertoothP67|12GB|RX570|WD240GB
Nexus7 32GB|Redmi5|ZenPad10
http://mightytext.net/RsoDtvN

Raindancer ::

@Han - Vidim da je večja od M705, torej super. Če dobim pa črno verzijo pa sploh. :)) Hvala!

@globoko grlo: Ena situacija: preščipnjen kabel. Potem si v zosu. Sicer pa obstajajo tudi polnilne baterije, in Logitechove miši nimajo problemov z njimi. (tried and true)

@Ales - Hvala za predlog za žične, bo rezerva, če bo slučajno hotel imeti eno z 'repom'.

Eno vprašanje še - če se kupi ali je cena pred velikonočnimi prazniki kaj nižja? Vem sicer, da je vedno nekaj popustov takrat, vendar ker elektronske robe ne kupujem prav pogosto, me zanima, če se z nakupom splača še počakati.

Lep večer vsem,

Raindancer

mailer ::

Nekateri ste pogrešali Logitech MX518, zdaj je spet na voljo z istimi merami in posodobljenim drobovjem.
Armor A30, AX850, V Gene, 3770K, Big Shuriken II,
Corsair 16GB 1600MHz CL9, GTX660TiDC2TOP, 840120GB Basic,
Spinpoint 1TB, BD207DBK, G110, G300, Dell U2412M

dottor ::

Iščem brezžično miško, pa da ima infinit scroll in da je polne velikosti (ne prenosniška). Raba za foto in video obdelavo, občasno kakšen res light gaming). Hvala.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+2x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

kuglvinkl ::

Mx master.
Your focus determines your reallity

dottor ::

Kaj pa recimo G603?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+2x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Hindsight ::

Imam G603 in je super miška, ampak ne ravno za tvojo rabo. Je bolj za gaming, MX Master ima pa infinite scroll na glavnem scroll gumbu, zraven ima še en scroll gumb, ima več gumbov in je bolj ergonomična. Sem tudi za MX Master.

ales400 ::

Rabim nasvet glede miške za FPS igre (igram predvsem COD2 na 1920x1080 :D )

- Logitech G502 Proteus Spectrum = 40€
- Logitech G402 Hyperion Fury Gaming Mouse = 40€
- SteelSeries Rival Sensei 310 = 55€
- Razer DeathAdder Elite = 52.5€
- CORSAIR M65 Pro RGB = 45€
- HyperX HX-MC003B Pulsefire FPS Pro = 38€

Najbolj se nagibam k Logitech G502 (ker je Logitech :) ), potem Razer zaradi ocen in zadnji HyperX, ki mi ni poznana ampak ima tudi dobre ocene in ceno.
Če je razlika med njimi majhna, vzamem najcenejšo. Drugače plačam več, morda tudi kaj drugega ne iz tega seznama. Ampak tam okrog 50€, ker nisem strašen gamer. Zadnjo dobro gaming miško sem imel Logitech G5, tako da res več nisem v tem svetu in je vsak nasvet dobrodošel.
Sem desničar in nimam extra velikih rok. Hvala.
.::: ACER PREDATOR - i7 8750H :::.
.: 512 SSD - 16GB DDR4 - GTX 1060 6GB :.

z3ro ::

Kje dobiš G502 za 40€? Sicer jo imam sam in lahko samo priporočam. Res pa, da mi je po par mesecih crknila ampak so jo brez problema garancijsko menjali, ta deluje že kar nekaj časa tako kot mora.

globoko grlo ::

Mene tut zanima kje dobiš 502 za 40 ojrov, na mimovste, recimo, je 62€
E6850 @ 3.0GHz | Gigabyte P35C-DS3R @ NON-clockable #!$#%/@@
6GB RAM | HD4890 | SSD Corsair F3 120GB
24" viewsonic

freesty ::

Dodaj Glorious model o in model o- na seznam :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

louser ::

G102 iz Kitajske verjetno še vedno najboljši P/P nakup od Logitech izbora.

scipascapa ::

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

ales400 je izjavil:

Rabim nasvet glede miške za FPS igre (igram predvsem COD2 na 1920x1080 :D )

- Logitech G502 Proteus Spectrum = 40€
- Logitech G402 Hyperion Fury Gaming Mouse = 40€
- SteelSeries Rival Sensei 310 = 55€
- Razer DeathAdder Elite = 52.5€
- CORSAIR M65 Pro RGB = 45€
- HyperX HX-MC003B Pulsefire FPS Pro = 38€

Najbolj se nagibam k Logitech G502 (ker je Logitech :) ), potem Razer zaradi ocen in zadnji HyperX, ki mi ni poznana ampak ima tudi dobre ocene in ceno.
Če je razlika med njimi majhna, vzamem najcenejšo. Drugače plačam več, morda tudi kaj drugega ne iz tega seznama. Ampak tam okrog 50€, ker nisem strašen gamer. Zadnjo dobro gaming miško sem imel Logitech G5, tako da res več nisem v tem svetu in je vsak nasvet dobrodošel.
Sem desničar in nimam extra velikih rok. Hvala.

Kje igraš COD2 :o??? To bi pa tudi jaz igral nazaj. Je še ful igrana?

Drugače pa, a vsi igraste z žičnimi? Kdo od vas uporablja brezžične za gaming?

dolenc ::

Jst mam Logitech g pro wireless, upam da bo večna, ker je res odlična.

z3ro je izjavil:

Kje dobiš G502 za 40EUR? Sicer jo imam sam in lahko samo priporočam. Res pa, da mi je po par mesecih crknila ampak so jo brez problema garancijsko menjali, ta deluje že kar nekaj časa tako kot mora.

Na Amazon.de je 39.9EUR imam namreč Prime.. Vse cene mišk so z Amazona :)

Drugače za to miško pišejo, da je pretežka in okorna napram ostalim.. Imaš ti boljše izkušnje? :D

Jerry000 je izjavil:

Na SPARTA serverjih :) Vseh 5 njihovih serverjev (CTF&HQ, SD rifle, SD, TDM, DM) je vedno polnih. Drugače pa še ogromno serverjev je (sicer ne SLO), ampak pingi so po 30-50, tako da se komot da igrati :)

Zgodovina sprememb…

• spremenil: ales400 ()

Jerry000 ::

ales400 je izjavil:

z3ro je izjavil:

Kje dobiš G502 za 40EUR? Sicer jo imam sam in lahko samo priporočam. Res pa, da mi je po par mesecih crknila ampak so jo brez problema garancijsko menjali, ta deluje že kar nekaj časa tako kot mora.

Na Amazon.de je 39.9EUR imam namreč Prime.. Vse cene mišk so z Amazona :)

Drugače za to miško pišejo, da je pretežka in okorna napram ostalim.. Imaš ti boljše izkušnje? :D

Jerry000 je izjavil:

Na SPARTA serverjih :) Vseh 5 njihovih serverjev (CTF&HQ, SD rifle, SD, TDM, DM) je vedno polnih. Drugače pa še ogromno serverjev je (sicer ne SLO), ampak pingi so po 30-50, tako da se komot da igrati :)

Oooo najs, a to kar prek COD2 iščeš serverje al imaš kakšen 3rd party program za serverje?

Jerry000 je izjavil:

Oooo najs, a to kar prek COD2 iščeš serverje al imaš kakšen 3rd party program za serverje?

Ni več Xfire pa to.. :D
Tako da tu iščem: https://cache.gametracker.com/search/co...

Ampak, ko greš enkrat na Sparta server, ti prenese njihov mod in maš pol na prvi strani COD2 MP, seznam njihovih serverjev in se z enim klikom konektaš :)
Je pa še ogromno slovencev na Sparti :)
strani: 1 2 3 4 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero brezžično miško kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8812776 (456) A110
»

Logitech infinity scroll miške

Oddelek: Strojna oprema
151011 (731) SaXsIm
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

38264578 (21474) Kr_Edn
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

16521903 (13975) ShowDown

Več podobnih tem