» »

Pomoc pri deljenju datotek-e

Pomoc pri deljenju datotek-e

kanabis ::

Imam en dvdrip film velik 1.3GB pa bi ga dal na dva dela, tako da bosta oba normalno delovala ce dam na dva cd-ja. Vem da se da z raznimi programi..eden je virtualdub!
Bi prosil ce mi na kratko napise postopek!

Raw ::

VirtualDub:
Odpres film, nastavis start offset na zacetek in end offset na sredino (komande imas spodaj - zadnje dve 'pol-puscici', za start offset je leva, za end pa desna..)
nastavis se avdio/direct stream copy in video/direct stream copy, pol pa sam se file/save as avi.
Isto naredis za drugo polovico filma, le da je sedaj start offset na sredini (tocno kjer si prej dal end offset) in end offset na koncu.

Drgac je pa tud vec programov za razdelitev videa (avi splitter ...) pa tudi v samem VDubu je vsaj se en drug nacin. Znajdi se :D

.raw

kanabis ::

Hvala za navodila, mi je zaodti virtual dub ker to rabim recimo prvic ker malo delam z videom sam tako da mi bo to zadosti..se enkrat hvala!

kanabis ::

Prosim ae za malo pomoci. Imam film narejen z divx codecom,
ce pa dam da mi da na dva dela mi shranjuje v ne vem kerem formatu saj vidim takoj na zaetku ko zacne delat da bo to velikanska datoteka pa prekinem. Jaz bi zele samo da da na pol in pac pusti kot je!

Raw ::

NE pozabi nastaviti: audio/direct stream copy in video/direct stream copy, ker potem program ne procesira audia ali videa ampak le kopira.
Datoteka bi morala biti priblizno polovico velikosti original datoteke, ce si seveda izbral end offset na sredini in start offset na zacetku. Isto velja za drugo polovico filma. Torej ce bi z offseti izberal cetrtino filma, bo velikost datoteke cetrtina originalne. Popolnoma logicno in brez 'haklcov' :) Kar pusti programu, da dokonca. Vmesna 'predvidevanja' VDuba glede velikosti datoteke, so predvsem v zacetku lahko zelo zmotna...

.raw

[hih sm dons zmedeno zaspan - |O - :D ]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Raw ()

Cokolesnik ::

Kratek postopek? Jaz bi jih kar arhiviral na dva dela (za (de)arhiviranje uporabljam Power Archiver), potem pa pred uporabo dearhiviral nazaj na disk v eno celoto.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VirtualDub za začetnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5814671 (8077) Revenant
»

*.ogm Format

Oddelek: Zvok in slika
342199 (1764) trpo
»

usklajevanje zvoka in slike

Oddelek: Zvok in slika
141805 (1579) CaqKa
»

CRC (Cyclic Redundancy Code)

Oddelek: Zvok in slika
5936 (840) CaqKa
»

problemi pri divxih

Oddelek: Sedem umetnosti
81302 (1133) fictionel

Več podobnih tem