» »

CRC (Cyclic Redundancy Code)

CRC (Cyclic Redundancy Code)

venetu ::

Ve kdo za kakšen program, ki odpravi/popravi CRC? Imam namreč nekaj filmov z to napako zaradi slabega pekača.Probal sem že CDCheck vendar je trajalo 32 ur in sem prej po...il in ga vgasnil!!!!!!!
venetu

Vikking ::

mislim da ni kriv pekač, ampak slabi mediji, mediji ki niso compatiblini s pekačem ali poškodovani, slabo shranjeni mediji!!!

lahko probaš narediti IMAGE ali ISO pa upaš da bo lahko razbral z medija!!!

lahko tudi probaš z Bad Copy Pro!!! Ponavadi ti programi zamenjajo dele datotek ki jih ne more razbrati z nečim drugim, kar se pri filmih zna zgoditi da jih ne boš mogel predvajati... lahko probaš editirat movie z kašnim editorejm za filme, pa ti potem popravi napako da se bo lahko predvajal film!!Vendar še vedno bodo zmazki na tistem delu filma, ki se ga ni dalo razbrati!!!

lahko še probaš on the fly burning ali image recimo na CDRW pa vidiš če bo šlo!!!

cryptozaver ::

Predvsem pa ne snemaj overburn in na solidne medija Verjetnost da bo zapis dober je vecja.

CaqKa ::

z vdubom izrežeš crc del.

venetu ::

:8) Sem probal z VirtualDubom pa mi samo javi CRC napako! Kakšni napotki bi bili dobrodošli.
venetu

CaqKa ::

ko daš open imaš tam neki opcijo nekih popup nastavitev. tam klikneš in nato nastelaš rederive keyframe flags (boš moral malo počakat da zmelje)
greš do crcja.. se en keyframe pred njim ustaviš. nekje v opcijah nastaviš da je tukaj end in greš na začetek s sliderjom in tam nastraviš začetek.
nato greš v meni video in klikneš na direct stream copy.
nato shraniš tale del v recimo prvi_del_filma.avi
nato ponovno narediš za drugi del. s tem da je začetna točka keyframe za crc napako. ter končna na koncu avija. spet naštelaš direct stream copy. shraniš drugi_del_filma.avi

nato odpreš prvi_del_filma.avi in greš na append video segment (ali nekaj podobnega) in pokažeš na drugi_del_filma.avi
spet naštelaš direct stream copy ter daš save as recimo no_crc.avi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Corrupt avi file?!

Oddelek: Zvok in slika
71108 (861) vbohinc
»

Rezanje *.avi in *.mpeg

Oddelek: Zvok in slika
91412 (1112) ALT
»

problemi pri divxih

Oddelek: Sedem umetnosti
81311 (1142) fictionel
»

Kako razdeliti 1000 Mb velik avi file

Oddelek: Pomoč in nasveti
6889 (746) charli
»

Problemi z DivX filmom ..

Oddelek: Zvok in slika
252129 (1777) Bobnar

Več podobnih tem