» »

Assassin's Creed Valhalla (2020)

Assassin's Creed Valhalla (2020)

««
6 / 6
»
»»

yoco ::

oo7 je izjavil:

Jason Schreier na twitterju - Ubisoft turned an Assassin's Creed Valhalla expansion into a standalone game that will be out before AC Infinity, sources say. Focused on stealth, code-named Rift, stars Basim. Ubisoft's lineup has struggled due to scandal, attrition, and big delays

lol, nekaj ur dolg expansion bojo verjetno raztegnili na 50+ ur :O

oo7 ::

According to Ubisoft's latest financial report, Assassin's Creed Valhalla earned over 70% more than AC Odyssey in the same time period after release.

https://www.gamepressure.com/newsroom/a...

ahac ::

ACG:
Assassins Creed Valhalla Dawn of Ragnarok Review - Better Than the Original


Trenutne ocene za expansion so sicer malo slabše kot za original igro:

Opencritic
77



Metacritic (PC)

79


PS5:
74

Xbox Series X:
74
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

ahac ::

Assassin's Creed Valhalla: The Forgotten Saga - Official Reveal Trailer | Summer of Gaming 2022


Assassin's Creed Valhalla will be recieving a new rogue-lite game mode, coming in a free update for those who already own the game.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Assassin s Creed zadnji DLc bo zastonj.

Assassin's Creed: Valhalla - The Last Chapter will be released later this year.

oo7 ::

Assassin's Creed Valhalla "The Last Chapter pride decembra letos.

Igra ne bo dobila Ng+

oo7 ::

Assassin's Creed Valhalla: Final Content Update

oo7 ::

Igra je izšla na Steamu in malo sem presenčen nad ceno slabih 19 eur s popustom. Sem pričakoval polno ceno od Ubisofta čeprav je 2 leti stara igra.
Tako, da sem jo kar vzel. Ampak igra zavzame skoraj 160 gb :|

yoco ::

A kaj izpustim če ne kupim vseh DLCjev?

Zmajc ::

yoco je izjavil:

A kaj izpustim če ne kupim vseh DLCjev?


DLCja sta oba srednje velika, par ur zabave. En ima povezavo z Odyssey in v njem srečaš Kassandro, drugi se dogaja na Irskem. V obeh dobiš par weaponov in armorjev.

Expansion se v celoti dogaja v "Asgardu" in ne igraš protagonista, ki hodi okoli po Angliji ampak Odina. Meni osebno ta del sploh ni sedel in klub temu, da sem kupil "complete" verzijo ga nisem igral. Doda pa nov tier opreme.

Za oba DLCja z glavno igro sem za "90% completion" porabil cca 97 ur. Expansion je dolg še kakih 35-40 ur ampak, ga kot sem napisal nisem končal.

Mislim, da je DLC, ki zaključi zgodbo ravnokar prišel ven.

Drugače osebno vse Ubisoft igre, inštaliram in igram izključno iz Ubisoftovega clienta. Ker ga v vsakem primeru moraš imeti nameščenega in steam/EGS igro vedno zaženeta preko njega. Zato mi je tudi vseeno če igro kupim na EGS ali na Steamu.

oo7 ::

Sem jaz probal tole igro pa mi je nekam čuden gameplay. Trenutno sem dal igro na stran za druge čase.
To ni več pravi Assassin s creed. Sem igral Origins pa sem se naveličal in nisem preigral, do konca sem pa preigral Odyssey pa ni slaba igra ampak se pač ne more kosat z najboljšimi AC II, AC Brotherhood in Black Flag.

Zmajc ::

Končal stare ACje kot tudi Origins, Odyssey in Valhallo in se ne morem strinjat s tabo. Stare igre so čisto preveč omejene.

Nove nudijo toliko več, da to ni res. Da so se zgodbovno oddaljili od assassinov je pa stvar zgodbe ne gameplaya.

Combat ima meni sicer najboljši še vedno Odyssey.

lojz123 ::

Imam podobno mnenje kot oo7 Odyssey mi je bil res všeč za silo tudi Origins
Valhalla pa mi ni sedla sploh pa ne tista female možača sicer sem preklopil na moški lik
vendar sem kmalu odnehal. Pa še igra je bila obupno prelahka z dvema sulicama si pobil ves samostan
brez posadke na hard.

Zmajc ::

Sulice na splošno so too OP v Valhalli.

oo7 ::

Jaz sem dal začasno Valhalo na stran bom pa po 7-8 letih raje preigral AC Unity. Ob izidu je bila igra zelo hroščasta tako, da je nisem nikoli preigral in igral vse skupaj 4 ure. Sedaj pa menda dela tako kot mora.

Zmajc ::

Unity "dela tako kot mora" že od 2014. Igro so kar hitro popravili in pofixali. Meni dosti boljša igra od Syndicate, kjer so šli nazaj v vseh pogledih.

Bantani ::

Na to valhalo že malo pozabil:)..jo bo treba po 3letih malo zagnat...pa še neki dlc-ji so zunaj vidim

Kvinta ::

Combat ima meni sicer najboljši še vedno Odyssey


No ja meni je boljši v AC3 ,Rogue in Black Flag v teh treh lahko z golimi pestmi zravnaš celo četo :D Pa mislim da Liberations tud gre na podobn način.
A.C.A.B
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Mirage (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
524785 (772) Zmajc
»

Assassin's Creed Odyssey [2018] (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37152453 (23166) oo7
»

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9914497 (6272) Izi
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218935 (7063) Gagatronix
»

Assassin's Creed 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10018534 (7741) scipascapa

Več podobnih tem