» »

Domači kino, ISP, ponudniki videotek

Domači kino, ISP, ponudniki videotek

Konlov ::

Zanimivo mi je, da se glede na to, koliko trgovci prodajo "domačih kino" komponent, nihče ne vpraša, ali bodo ISP in ponudniki videotek (HBO, Netflix...) kaj naredili na ponudbi z DD 5.1 kodiranimi vsebinami.

ProGo ::

Netflix ima 5.1 zvok, mislim pa da tudi HBO.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: matobeli ()

Srčni-org-an ::

Na SiOL 5.1 dela, kjer ga omogoča ponudnik (recimo HBO, DKino,...). Tako ali tako gre za passthrough, oz. posredniku ni treba narediti nič.

Nikonja ::

HBO, Netflix, Cinestar HD paket imajo 5.1 zvok, ostali ga se bojijo, tko da ti še vedno ostanejo torrenti.

Mavrik ::

Amazon Prime ima tudi 5.1 v DD+ isto kot Netflix.
The truth is rarely pure and never simple.

Konlov ::

Srčni-org-an je izjavil:

Na SiOL 5.1 dela, kjer ga omogoča ponudnik (recimo HBO, DKino,...). Tako ali tako gre za passthrough, oz. posredniku ni treba narediti nič.

Ima ga redni HBO program, ne pa HBOOD, torej videoteka, o kateri govorim v naslovu te teme.

gendale2018 ::

kaj pa hbogo?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Konlov ::

Storitev HBO GO, zaenkrat, ne podpira 5.1 Dolby Digital zvočnega sistema. Prav tako, so video vsebine dostopne preko HBO GO največ do HD video kvalitete (odvisno od kvalitete internetne povezave). Medtem ko pa storutev HBO OD nudi video vsebine v SD video kvaliteti in stereo zvočnem sistemu.

V kolikor bomo nadgradili stereo zvočni sistem v 5.1 Digital Dolby in video kvaliteto iz HD v UHD, vas bomo ob tem obvestili preko novic in socialih omrežij.

:)

gendale2018 ::

a niso vsaj ene reči na hbood hd?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1194234511 (2259) PARTyZAN
»

HBO ali Netflix

Oddelek: Loža
339892 (2836) predi
»

Hišni kino ali navadni 5.1 sistem

Oddelek: Zvok in slika
314935 (3873) Anney
»

Prikop 5.1 zvočnikov na tv

Oddelek: Strojna oprema
81611 (1550) Kocka
»

SIOL TV VS. T-2 TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
559333 (8145) antireal

Več podobnih tem