» »

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo

1 2 3
4
»

mkos2 ::

Pozdravljeni,

pred časom sem vzel Hot paket WIFI2GO. Sim kartico sem vstavil v svoj TP-Link MR6400 z možnostjo SIM kartice.

1. TP-LINK je postavljen na oddaljeni lokaciji na vikendu, zaradi dostopa do snemalnika za kamere.
2. Problem je, da vidim TP-LINK in snemalnik samo na telefonu v Hofer omrežju.
3. Kako bi se dalo, da bi videlo še v preostalo omrežja.

Hvala za vaš čas in Lepo pozdravljeni.

Matevž

DeeCoy ::

mkos2 je izjavil:

Pozdravljeni,

pred časom sem vzel Hot paket WIFI2GO. Sim kartico sem vstavil v svoj TP-Link MR6400 z možnostjo SIM kartice.

1. TP-LINK je postavljen na oddaljeni lokaciji na vikendu, zaradi dostopa do snemalnika za kamere.
2. Problem je, da vidim TP-LINK in snemalnik samo na telefonu v Hofer omrežju.
3. Kako bi se dalo, da bi videlo še v preostalo omrežja.

Hvala za vaš čas in Lepo pozdravljeni.

Matevž

VPN

V-i-p ::

Hmm, kako je zdaj pri HOTu s temle: včasih si imel 4G in prenos 20/5, potem pa si z doplačilom 2€ imel do 50/10... zdaj sem za eno lokacijo vzel HOT za 9,99€ noben ne pove pa hitrosti, ker sedaj za doplačilo 2€ ponujajo 5g+, ki mi pa itak ne koristi, ker nimam 5g routerja dečva na call centru je pa rekla, da naj vseeno poskusim, če bo hitrost kaj višja...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

DINAMIK ::

Imam isti paket brez doplačila mi na lte vleče tudi 150/50 na moji lokaciji!

V-i-p ::

DINAMIK: hmm, meni več kot 30/10 tu nekje no še ni šlo, zato me je zanimalo in to na Huawei B535 routerju, razumel bi, da bi imel sim v enem jajc telefonu. Bom stestiral še na Galaxy A72 jutri. Razen, če je pač sranje tle v mostah :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

DeeCoy ::

V-i-p je izjavil:

DINAMIK: hmm, meni več kot 30/10 tu nekje no še ni šlo, zato me je zanimalo in to na Huawei B535 routerju, razumel bi, da bi imel sim v enem jajc telefonu. Bom stestiral še na Galaxy A72 jutri. Razen, če je pač sranje tle v mostah :).

Na HOTu gostuješ pri A1. To pomeni, da si pri peak urah 3,7 ali 10 v vrsti. Tako da ne pričakuj blaznih hitrosti in nizkega pinga na tako poseljenem območju..

V-i-p ::

DeeCoy, to je pa tudi res, imaš prav. Hja, nič, test na ruterju in telefonu parkrat čez dan nardit pa da vidim.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39586432 (5900) Jerry000
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490150866 (15587) Steinkauz
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578922 (4506) zobnik
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116069 (10030) Lonsarg

Več podobnih tem