» »

Raised by Wolves TV serija (Ridley Scott)

Raised by Wolves TV serija (Ridley Scott)

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4 5

          ::

Ker so na Keplerju prevladovali verniki, se je razvoj obrnil in šel v obratno smer, dokler niso izumrli.

Outcast ::

PO eni strani popolna bedarija od zadnjega dela, po drugi strani so pa mogoče hoteli prikazati "nov začetek" aka "The beginning" in je bil tale rojstvo en "big-bang" tud tale leteča pizdarija spominja na enega primitivnega črva lol.
Ampak slabo res...

oo7 ::

Prva sezona bi lahko bila boljša ampak mi je bila pa ravno toliko zanimiva, da bom pogledal tudi drugo.

Je pa veliko podrobnosti z filma Prometej in Zaveza. Androidi, tisti ljudje na Keplerju so podobni inženerjem iz planeta 4, črv kot tisti v Prometeju na planetu Lv-223... še tisti črv na koncu je na itro zrastel kot tista hobotnica v Prometeju.

imagodei ::

U pi*** ma*****o. Že po Prometeju 2 sem si rekel, da od tega senilnega starca ne smem več gledat nič, ker uniči vse, česar se dotakne. Pa sem spet nasedel.

Serija se začne obetavno, v zadnjih 2-3 delih pa totalni polom. Spet neke leteče pošasti na neznani pogon, ki rastejo očitno od zraka (ampak OK, smo že več delov prej sprejeli tudi leteče androide na neznani pogon) in skačejo iz trebuha... Cel kup nepojasnjenih zadev, bitja "de-evoluirajo", karkoli naj bi to pomenilo... Plovilo pade v magmo, gre zgleda skozi sredico planeta in na drugi strani pride ven nedotaknjeno... Kakšni kretenizmi ... Eh, bruh, sploh nočem zgubljat besed.

Na neki točki sem si še lagal, da zna biti zanimivo kot neka Dune origin story: enemu od mulcev je ime Paul, s sabo pa nosi Miš... Paul Muad'dib. Definitivno referenca na Dune.

Kakor koli, razočaranje. Oziroma niti ne. Ridley ni razočaral in to je storil točno s tem, da je razočaral. As promised.
- Hoc est qui sumus -

BaTeMaN ::

V bistvu je iz dela v del...

i didn't see that coming

:)
less then zero

oo7 ::

imagodei je izjavil:

U pi*** ma*****o. Že po Prometeju 2 sem si rekel, da od tega senilnega starca ne smem več gledat nič, ker uniči vse, česar se dotakne. Pa sem spet nasedel.

Serija se začne obetavno, v zadnjih 2-3 delih pa totalni polom. Spet neke leteče pošasti na neznani pogon, ki rastejo očitno od zraka (ampak OK, smo že več delov prej sprejeli tudi leteče androide na neznani pogon) in skačejo iz trebuha... Cel kup nepojasnjenih zadev, bitja "de-evoluirajo", karkoli naj bi to pomenilo... Plovilo pade v magmo, gre zgleda skozi sredico planeta in na drugi strani pride ven nedotaknjeno... Kakšni kretenizmi ... Eh, bruh, sploh nočem zgubljat besed.

Na neki točki sem si še lagal, da zna biti zanimivo kot neka Dune origin story: enemu od mulcev je ime Paul, s sabo pa nosi Miš... Paul Muad'dib. Definitivno referenca na Dune.

Kakor koli, razočaranje. Oziroma niti ne. Ridley ni razočaral in to je storil točno s tem, da je razočaral. As promised.



TV serijo je ustvaril Aaron Guzikowski. Ridley Scott je režiseral samo prvi dve epizodi.

xx23 ::

Prvi 2 epizodi super, pol pa bolj temna verzija serije The 100, brez veze.

BaTeMaN ::

xx23 je izjavil:

Prvi 2 epizodi super, pol pa bolj temna verzija serije The 100, brez veze.


the 100 so pa fejst punce :) ne moreš primerjat serije, ki temelji na lepih ljudeh z zgodbo, ki je prekompleksna da bi jo sam avtor razumel, kaj šele mi... so pa pustil vse možnosti odprte... medtem ko 100 ponavljajo eno in isto,.. ampak bom gledal, ker....

that raven, octavia, lexa, harper, chik,... is so hot right now
less then zero

oo7 ::

Vsekakor je prva sezona pustila veliko odprtih vprašanj :)

oo7 ::

Tole je sci-fi serija mešana z nadnaravnim (Sol) slišijo ga samo nekateri. Najbolj pa Ragnar in njegov lažni sin na koncu, ko je razkrinkal svojo lažno mamo. Menda je na Keplerju še več takih templjev kot smo jih videli v prvi sezoni. Kdo jih je zgradil dvomim, da tisti ljudje, ki se razvijajo nazaj namesto naprej...

oo7 ::

Na RT pa ima TV serija kar dobro oceno.

Kritiki 77%
Občinstvo 81%
https://www.rottentomatoes.com/tv/raise...

Imdb : 8,2 - https://www.imdb.com/title/tt9170108/

          ::

oo7 je izjavil:

Vsekakor je prva sezona pustila veliko odprtih vprašanj :)


A je sploh katerega odgovorila?

oo7 ::

          je izjavil:

oo7 je izjavil:

Vsekakor je prva sezona pustila veliko odprtih vprašanj :)


A je sploh katerega odgovorila?


Ne saj bo še čas za to ;)

driver_x ::

oo7 je izjavil:

          je izjavil:

oo7 je izjavil:

Vsekakor je prva sezona pustila veliko odprtih vprašanj :)


A je sploh katerega odgovorila?


Ne saj bo še čas za to ;)


Tako je, počakajmo do konca 9. sezone, mogoče kaj izvemo.

BaTeMaN ::

Najbolje, da delajo po 2 epizode na sezono. :) Sem še enkrat pogledal prvi del. Res je dobra osnova.
less then zero

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

Najbolje, da delajo po 2 epizode na sezono. :) Sem še enkrat pogledal prvi del. Res je dobra osnova.


Se pravi bi moral režiserati vse Ridley Scott :)

Han ::

REŽIRATI

oo7 ::

Han je izjavil:

REŽIRATI


Pa ja no :D


oo7 je izjavil:

Han je izjavil:

Verjetno si mislil REŽIRAL, ne REŽISERAL. :))



Primer - Igralka Angela Bassett po poznana po vlogah v filmih kot sta Zadnji dnevi in Tina: kaj ima ljubezen s tem, je "več kot navdušena", saj bo režiserala biografski film o pevki Whitney Houston

https://www.24ur.com/ekskluziv/film_tv/...


Dedline poroča, da naj bi se Avstralcu kot Enzova žena Laura pridružila Švedinja Noomi Rapace, film pa bo režiseral in produciral Michael Mann, znan po TV seriji Miami Vice, akciji Heat in biografiji Ali.

http://avto-sport.net/film-enzo-ferrari/

Han ::

Takšne članke pišejo in objavljajo polpismeni. Beseda REŽISERATI je umotvor polpismenih.

Badwolff ::

oo7 ::

Han je izjavil:

Takšne članke pišejo in objavljajo polpismeni. Beseda REŽISERATI je umotvor polpismenih.


Samo hočem povedati, da nisem edini, ki piše traparije :))
Ampak hvala Han, ker me vedno popravljate :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Zelo dolg intervju s piscem zgodbe Raised by wolves.

'Raised By Wolves' Showrunner Answers Burning Season 1 Questions and Teases Season 2 (and Beyond)
https://collider.com/raised-by-wolves-s...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

BaTeMaN ::

SPOILER ALERT


na kratko - morda kak spojler ne brat:


- planirano je 5 do 6 sezon
- ve kako se konča serija
- ta "kača" je hybrid, nova verzija kače (ki naj bi že prej obstajale na planetu)
- mitraiki so tehnologijo našli v enkriptanih zapisih, v bistvu zmagali vojno na zemlji in jo s tem tudi uničili, podobna tehnologija pa je najdena tudi na keplerju 22b
- zapisi v obliki "blue-printov", izvedo tudi, da je 22b edini planet, kjer lahko ljudje preživijo brez vse tehnologije
- v novih delih bodo še vedno flashbaki, kaj se je dogajalo na zemlji, tudi kaj se dogaja v realnem času, na zemlji so še vedno nekromancerji, večina jih je ostala na zemlji, saj jim mitraiki niso zaupali in so jih pustili na zemlji, razen seveda Mati
- glas sola lahko sliši samo ena oseba naenkrat
- mati je bila digitalno oplojena, med simulacijo; razlaga kot da je njeno telo prejelo navodila kot neke vrste 3d printer kaj naj ustvari; potrebovala je smao ustrezne materiale, v bistvu lahko ustvari karkoli, rabi samo navodila in materiale (plazma, kri)
- oči nekromancerje si lahko razlagamo kot plutonij v bombi, skratka brez oči je nekromancer zelo ranljiva oseba, z njimi pa je lahko mariskaj več kot smo videli do sedaj
- Mother lahko povzroči, da ljudje vidijo stvari, ki jih v bistvu ni tam
- sanje Mother na koncu, andoid s čelado - zapor za "porod"
- na planetu je obstajala civilizacija že prej, v jami so risbe stare par sto tisoč let
- vloga Campiona je zelo pomebna in ključna za naprej
- Marcus je čisto znorel, na zemlji je odrastel kot otrok-vojak, brez moči in sedaj je prišel na ta planet, nenadoma je slišal glas in vsi ga občudujejo in zmešalo se mu je, skratka je uničen in se bo v sezoni 2 prerodil
- vsaka regija planeta je popolnoma drugačna, v drugih regija se poleg narave spreminjajo tudi glasovi, vizije, halucinacije, zdi se kot da gre za nadnaravne zadeve po drugi strani pa je treba upoštevati tudi tehnološki pogled, in gledati na zadeve razumno
- tiste "živali" so nekoč bile ljudje, morda je tudi prvoten razvoj planeta šel v razvoj človeštva, ampak nekaj se je zgodilo zato je evolucija šla v obratno smer
- planet je kot hiša strahov polna duhov in skrivnosti
- planet ni enak zemlji zato je potovanje skozi sredico možno
- prihaja nov ladja, kdorkoli bo zapičil "zastavo" v tropski del, bo postal dominantna sila planeta, tam pa so elektromagnetna polja,zato je tam nemogoče pristati z "letali".. tako da pot tja ni lahka; ladja ki prihaja, je bila med proizvodnjo ukradena mitraikom, tako da so na njej ateisti
- kača bo postala velik, pisec je FAN Godzile :)
- v drugi sezoni bo cast večji
- druga sezona bo imela 8 ali 10 delov, mislim, da so bolj naklonjeni k 8 delom

Se opravičujem, moja angleščina in tipkanje nista najboljša :)
less then zero

Sheteentz ::

BaTeMaN je izjavil:


- planet ni enak zemlji zato je potovanje skozi sredico možno

BaTeMaN ::

How did they all survive going through the middle of the planet?
raised-by-wolves-mother
Photo by Coco Van Opens/ HBO Max

GUZIKOWSKI: Well, again, you can look at the supernatural possibilities and then you can look at either other things that could be at play here that would make that possible. Because we're saying, "Okay, this is a planet, but what do we know about planets?" and we're applying all of that to this planet. But this planet is very, very far away from this one and may have attributes that our planet does not, despite the fact that it's a Goldilocks planet and on the surface, it does seem to have a lot in common with Earth.

But that's on the outside. Like I've said, this planet is kind of like a haunted house, and it's got a whole ton of secrets. A whole lot that goes along with it that the people who just moved in aren't really aware of yet. So I think that would speak to what happens here? This idea that they have passed through, shot out the other side. But again, I would say that this is not like earth in the sense that taking a trip through the middle of it is patently impossible.
less then zero

Sheteentz ::

Gravitacija, pa take fore.

BaTeMaN ::

Sheteentz je izjavil:

Gravitacija, pa take fore.


:) to je kot v TENET, k una v LABu razlaga Protagonistu
Laura: That bullet would never have moved if you hadn’t put your hand there. Either way we run the tape, you made it happen. Don’t try to understand it. Feel it.
less then zero

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:


Se opravičujem, moja angleščina in tipkanje nista najboljša :)


Važen je trud. Hvala za povzetek :)

oo7 ::

Raised by Wolves Theory: Kepler-22b's Snake Holes Are Time Rifts
There's some evidence from Season 1 of HBO's Raised by Wolves that suggests Kepler-22b's giant snake holes are actually time rifts.

https://www.cbr.com/raised-by-wolves-th...

Gregor P ::

Ta serija je bila en tak živ temačen dolgčas. Res se ne zgodi velikokrat, da prevrtim stvari hitro naprej, ampak tu pa je ta možnost prišla zares prav. Pa dejansko je ta serija imela potencial.

Mimogrede ta temačna glasba na koncu me tematsko malo spominja na
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Jaz se pa veselim druge sezone. Me matra firbec :)

Morientes ::

Pogledal prvih 6 delov in nehal, žal ni za mene. Tut viking jo ne more izboljšat.

BaTeMaN ::

oo7 je izjavil:

Jaz se pa veselim druge sezone. Me matra firbec :)


Tudi jaz.
Nekak uvrščam tole med kategorije so bad, da je že good… oziroma nič drugega me ne pritegne pa pač gledam to :)
less then zero

c3p0 ::

Pilot je bil zelo zanimiv, nato je šlo navzdol.

          ::

precej navzdol

Badwolff ::

Zacetek je zelo obetal.
Kolonizacija novega planeta, boj med frakcijama, akoraj vsemogočna androidka, in filtracija ateistov. Mal sem se bal, da bo prikaz, kako na koncu vera zmaga.

Zanositec, črvi, bozjibglas oz Ragnarjeva norost pa serijo precej pokvarili.

Sam upam na prequel, dogajanje na zemlji. Tegale na planetu se najbrž ne da več rešit.

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz se pa veselim druge sezone. Me matra firbec :)


Tudi jaz.
Nekak uvrščam tole med kategorije so bad, da je že good… oziroma nič drugega me ne pritegne pa pač gledam to :)



Nekako tako ja :)

oo7 ::

Badwolff je izjavil:


Sam upam na prequel, dogajanje na zemlji. Tegale na planetu se najbrž ne da več rešit.



Saj zdaj se bo dogajalo še na drugi strani planeta, ki je precej drugačen kot ta kjer se je dogajalo sedaj.






BaTeMaN je izjavil:

SPOILER ALERT


na kratko - morda kak spojler ne brat:


- planirano je 5 do 6 sezon
- ve kako se konča serija
- ta "kača" je hybrid, nova verzija kače (ki naj bi že prej obstajale na planetu)
- mitraiki so tehnologijo našli v enkriptanih zapisih, v bistvu zmagali vojno na zemlji in jo s tem tudi uničili, podobna tehnologija pa je najdena tudi na keplerju 22b
- zapisi v obliki "blue-printov", izvedo tudi, da je 22b edini planet, kjer lahko ljudje preživijo brez vse tehnologije
- v novih delih bodo še vedno flashbaki, kaj se je dogajalo na zemlji, tudi kaj se dogaja v realnem času, na zemlji so še vedno nekromancerji, večina jih je ostala na zemlji, saj jim mitraiki niso zaupali in so jih pustili na zemlji, razen seveda Mati
- glas sola lahko sliši samo ena oseba naenkrat
- mati je bila digitalno oplojena, med simulacijo; razlaga kot da je njeno telo prejelo navodila kot neke vrste 3d printer kaj naj ustvari; potrebovala je smao ustrezne materiale, v bistvu lahko ustvari karkoli, rabi samo navodila in materiale (plazma, kri)
- oči nekromancerje si lahko razlagamo kot plutonij v bombi, skratka brez oči je nekromancer zelo ranljiva oseba, z njimi pa je lahko mariskaj več kot smo videli do sedaj
- Mother lahko povzroči, da ljudje vidijo stvari, ki jih v bistvu ni tam
- sanje Mother na koncu, andoid s čelado - zapor za "porod"
- na planetu je obstajala civilizacija že prej, v jami so risbe stare par sto tisoč let
- vloga Campiona je zelo pomebna in ključna za naprej
- Marcus je čisto znorel, na zemlji je odrastel kot otrok-vojak, brez moči in sedaj je prišel na ta planet, nenadoma je slišal glas in vsi ga občudujejo in zmešalo se mu je, skratka je uničen in se bo v sezoni 2 prerodil
- vsaka regija planeta je popolnoma drugačna, v drugih regija se poleg narave spreminjajo tudi glasovi, vizije, halucinacije, zdi se kot da gre za nadnaravne zadeve po drugi strani pa je treba upoštevati tudi tehnološki pogled, in gledati na zadeve razumno
- tiste "živali" so nekoč bile ljudje, morda je tudi prvoten razvoj planeta šel v razvoj človeštva, ampak nekaj se je zgodilo zato je evolucija šla v obratno smer
- planet je kot hiša strahov polna duhov in skrivnosti
- planet ni enak zemlji zato je potovanje skozi sredico možno
- prihaja nov ladja, kdorkoli bo zapičil "zastavo" v tropski del, bo postal dominantna sila planeta, tam pa so elektromagnetna polja,zato je tam nemogoče pristati z "letali".. tako da pot tja ni lahka; ladja ki prihaja, je bila med proizvodnjo ukradena mitraikom, tako da so na njej ateisti
- kača bo postala velik, pisec je FAN Godzile :)
- v drugi sezoni bo cast večji
- druga sezona bo imela 8 ali 10 delov, mislim, da so bolj naklonjeni k 8 delom

Se opravičujem, moja angleščina in tipkanje nista najboljša :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

buttcrack ::

          je izjavil:

precej navzdol

Tolk navzdol da so na drugi strani ven pršli :)

oo7 ::

buttcrack je izjavil:

          je izjavil:

precej navzdol

Tolk navzdol da so na drugi strani ven pršli :)


Dobra :))

oo7 ::

Raised By Wolves druga sezona izide enkrat v začetku leta 2022 na HBO Max.

Menda nekje že kroži teaser.

oo7 ::

Raised By Wolves Season 2 | Official Teaser | HBO Max






3 FEBRUAR 2022

Dober trailer. Zgleda čisto drugače kot prva sezona Mother ima zdaj BFG (Big Fucking Gun) :))

Sarkozy ::

komaj čakam

"Androids can change, just like human beings,"
:D
Ils sont fous ces Slovenes!

draski ::

res dober trailer...

oo7 ::

Druga sezona se začne 3 februarja 2022.

Gregor P ::

Sarkozy je izjavil:

komaj čakam

"Androids can change, just like human beings,"
:D
… potem ko pobijejo pol človeštva>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Raised By Wolves Season 2 | Official Trailer | HBO Max




3 FEBRUAR 2022

Gregor P ::

Ne vem, če bom zmogel ogledati si to :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

Ne vem, če bom zmogel ogledati si to :P


Jaz pa bom zmogel :) prva sezona je bila čisto gledljiva.

BaTeMaN ::

Kljub temu, da so v zadnjem delu dosegli to kar je GOT z zadnjimi sezonami :) se tega dejansko veselim, trejler je tak poln vsega, da zna bit pestro :)
less then zero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaTeMaN ()
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3423549830 (197) Pithlit
»

Transformers franšiza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14526184 (2349) brett
»

Terra Nova sezona 2

Oddelek: Sedem umetnosti
232146 (1470) meho7
»

Altered Carbon (Tv serija 2018-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10020310 (9544) DamijanD

Več podobnih tem