» »

Bluetooth zvočnik

Bluetooth zvočnik

KAVINSKY ::

Za sobo kupujem bluetooth zvočnik ali hi-fi. Budget imam okoli 100€.

V oči mi je padel JBL Flip 4. Ima kdo izkušnje oz. je kaj boljšega v tem rangu. Radio, CD, USB mi ni neka prioriteta.

zcetrt ::

JBL Flip 4 je za moj okus boljši kot Charge 3, je pa ta zdaj v SLO nekje za 99 EUR (mislim, da leclerc). Za moj okus ima Flip 4 boljše visoke frekvence, kar mi je kar pomembno. Proti ostalim zvočnikom sem ga precej primerjal in se mi je zdel v svojem cenovnem razredu (to je bilo takrat 80 EUR) najboljša izbira.

Vseeno pa so ti zvočniki impresivni glede na svojo velikost, a če imaš prostor oz. nimaš namena nositi zvočnika naokrog, je nek stacionarni sistem za 100 EUR skoraj zagotovo boljši.
4.

KAVINSKY ::

V večini bo res na komodi. Kakšna priporočila?

zcetrt ::

Nimam izkušenj s stacionarnimi sistemi. Link dajem kot primer, ker se ga najbrž da v trgovini tudi slišat. Ponuja tudi bluetooth povezljivost, tako da izgubiš samo prenosnost najbrž: https://www.bigbang.si/glasbeni-stolpi/...

Za 40 EUR več dobiš verzijo z DAB sprejemnikom (CMT-SBT20B).

Še enkrat - tale odgovor je plod 5 minut interneta, tako da ga ne jemat kot nek blazen nasvet.
4.

KAVINSKY ::

Tega sem imel - pa je BT crknil in dobil vračilo kupnine znotraj garancije. Basi so bili prehudi, midrange pa prešvoh.

Bom kaj poiskal naprej.

bili_39a ::

Če bo večinoma stacionaren, poglej še tole:

WX010 ČRN ZVOČNIK YAMAHA

Pro_moted ::

Tole ni slabo.

https://www.amazon.de/dp/B075978NHP/?sm...

Sicer pa je v BigBangu in HarveyNormanu tega precej razstavljenega da lahko probaš. Od 20 pa do 500 evrov imaš vse kar poželiš. Jaz sem kupil Anker SoundCore2, ker je še potem kar kompakten z s sabo vzet. Seveda pa je samo 12W amak je več kot dovolj za normalno poslušanje.Narejen pa je skupaj kot tank.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Anney ::

Jaz sem navdušen nad Flip 4, majhen, priročen, predvajanje odlično (za splošno rabo), baterija drži, nikoli nobenih problemov, bil je že v vodi parkrat, nobenih problemov. Sicer sam ga uporabljam parkrat na leto, večina v poletnih mesecih, tu pa tam tudi vmes. Za moje potrebe več kot odlično.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

someboody99 ::

Tudi jaz sem kar navdušen nad Flip 4. Najprej sem mislil kupiti Charge 3, pa sem si potem premislil zaradi velikosti in malenkost bolj čistejšega zvoka. Uporabljam ga praktično vsak dan, za poslušanje glasbe oz. gledanje česa iz telefona oz. laptopa.

KAVINSKY ::

Na koncu sem tega vzel. Pozitivno presenečen. Sicer se ne more primerjati z namenskimi hi-fi zvočniki, ampak glede na zasnovo pride precej blizu. Veliko priklopov + daljinec.

https://www.mimovrste.com/bluetooth-pre...

jackwatson ::

To so nekatere od možnosti. Vendar jbl flip 4 je najboljši, trenutno ga uporabljam že mesec dni
UE Megaboom 3.
Anker Soundcore 2.
Amazon Echo (2. gen)
JBL Flip 4.
V-Moda Remix.
JBL Link 20.
Cavalier Maveric.
JBL Clip 2.

aborko ::

JBL flip 4 je daleč od najboljšega...v praktično vseh karakteristikah ga premaga kar 2-3x cenejši Tribit MaxSound Plus - bil je 39€ z dostavo vred iz nemškega amazona.

jackwatson ::

jackwatson je izjavil:

To so nekatere od možnosti. Vendar jbl flip 4 je najboljši, trenutno ga uporabljam že mesec dni
UE Megaboom 3.
Anker Soundcore 2.
https://sc-downloader.net/soundcloud-pl...
Amazon Echo (2. gen)
JBL Flip 4.
V-Moda Remix.
JBL Link 20.
Cavalier Maveric.
JBL Clip 2.


Doe this help?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen bluetooth zvočnik? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
18645726 (3413) Pithlit
»

Kateri bluetooth zvočnik

Oddelek: Kaj kupiti
125093 (4650) mirancar
»

Prenosni zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
278010 (6976) Gregex
»

Radijski sprejemnik - skladišče

Oddelek: Zvok in slika
203047 (2402) Unknown_001
»

ozvočenje garaže

Oddelek: Zvok in slika
232626 (1866) ProGo

Več podobnih tem