» »

Kakšen bluetooth zvočnik?

Kakšen bluetooth zvočnik?

1
2
3 4

Okapi ::

Čisto drug rang je, veliko večji, tudi 10x težji in skoraj 10x dražji.

radmannsdorf ::

Sepravi zbija kot pri norcih? :)

Okapi ::

Evo, stigao maršal ;)
V živo zgleda še bolje kot na slikah, špila pa tudi zelo v redu in dovolj naglas.



Sicer bi za 209 evrov sigurno lahko dobil tudi kakšnega boljšega, ampak nobenega tako seksi8-)

tablicni5 ::

Pozdravljeni. Zanima me ce kdo ima zvocnik JBL FLIP 4 in kako je zadovoljen z kvaliteto zvoka, basi so dobri?

jopar ::

Okapi je izjavil:

Evo, stigao maršal ;)
V živo zgleda še bolje kot na slikah, špila pa tudi zelo v redu in dovolj naglas.



Sicer bi za 209 evrov sigurno lahko dobil tudi kakšnega boljšega, ampak nobenega tako seksi8-)

Tega mogoče
https://www.electronic4you.si/b-o-play-...

Anney ::

tablicni5 je izjavil:

Pozdravljeni. Zanima me ce kdo ima zvocnik JBL FLIP 4 in kako je zadovoljen z kvaliteto zvoka, basi so dobri?


Meni je super zvočnik, sej je dosti reviejew, mal poglej po spletu.
Mali priročen, ni ga strah vode, pa špila kot mora, super sound za tak zvočnik, pa baterija dela dooouuuuggg, če ga ne nabijaš do fula, kar itak nima smisla.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

vrossi46 ::

Jaz bi pa rad kupil enega z FM radiem in da ima displej.
Kot recimo ta: https://www.aliexpress.com/item/See-me-...

Ta https://www.aliexpress.com/item/See-me-... zgleda ql,samo nima displeja.

z3ro ::

Gledam JBL Charge 3..si lasti kdo, kakšen je zvok itd? Sicer sem malo zamudil ker je bila v BB akcija 130€, sedaj pa je 170..

Map ::

Jaz si ga lastim. Lahko rečem, da me je zvok presenetil, prav tako tudi basi, glede na velikost. Glasen je tudi, čeprav ne pa spet tako, da se ne bi moral pogovarjat zraven, sploh v velikih prostorih. Baterija je dobra in dolgo zdrži, lahko ga uporabiš tudi za polnjenje telefona

Sam sem najprej nameraval kupit Marshalla, ampak sem tega dobil mnogo ceneje, za 130EUR v Merkurju. Glede na ceneje.si ga boš najceneje dobil v electronic4you.

Moti me pa zakasnitev zvoka. Pri glasbi to ni problem, če pa hočem gledat kaj na YT je pa zelo moteče, ampak predvidevam, da je nek delay pri vseh BT zvočnikih. Če bi ga priklopil s kablom teh težav naj ne bi bilo.

z3ro ::

Glasnost mi ni toliko pomembna, bolj kvaliteta zvoka ter basi. Ta delay me tudi ne moti ker bi se predvajala večinoma glasba. Edino cena mi je malo previsoka, na electronic4you je 142€ + poštnina 9€. Res škoda da sem zamudil akcijo v BB.

scipascapa ::

BB je imel akcijo, ker so sami dobavitelji za JBL.

https://mtehnika.mercator.si/izdelek/17...

pa trojne pike danes, jutri pa dvojne.

Zgodovina sprememb…

z3ro ::

Kako delujejo te pike? Kartice namreč nimam.

scipascapa ::

potem ni zate, jo moraš imeti, nihče v družini?

z3ro ::

Ne. Čeprav koliko vidim s tem ne dobim nič ceneje, samo več pik?

z3ro ::

Kje je fora electronics4you, recimo črn zvočnik je 142€ + poštnina 9€, siv pa 139€ pa zastonj poštnina. Prav tako me zanima, koliko časa traja da dostavijo ker kolikor vidim je to avstrijska trgovina?

mat11 ::

https://anni.si/zvocniki-racunalniski-m...
Ne vem, kako ima Anni lahko tako nizko ceno. V tujini je precej dražji. Je pa to precej dober zvočnik, mogoče malce slabši od Charge. Od Flipa pa precej boljši. Mal poglejte rewieve na youtubu.
Ga imam pa tudi sam.
mat

z3ro ::

mat11 je izjavil:

https://anni.si/zvocniki-racunalniski-m...
Ne vem, kako ima Anni lahko tako nizko ceno. V tujini je precej dražji. Je pa to precej dober zvočnik, mogoče malce slabši od Charge. Od Flipa pa precej boljši. Mal poglejte rewieve na youtubu.
Ga imam pa tudi sam.

Sem pogledal review in kar naročil, hvala za link. Pomembno mi je tudi da ima možnost polnjena drugih naprav, če ne bi imel ga ne bi vzel.

mat11 ::

Mislim, da glede na ceno ne boš razočaran. Pa še support imajo dober.
mat

scipascapa ::

dobra cena tega ankerja.

z3ro ::

Dobil danes..zvok je super, prav tako nobenega delaya pri filmih kot je nekdo omenil da je pri JBL zvočniku.

Okapi ::

Lahko poročam, da se je Marshall odlično izkazal na vikendu na morju. Dovolj glasen, zvok dovolj dober ...

mikromiki ::

živjo,
odločam se med Anker SoundCore 2, Anker SoundCore Boost, JBL Flip3, JBL Clip2 ipd.. Ta trenutek bi npr. dobil Flip3 za 80€, Ankerja pa za 60€ - dobim dejansko kaj več pri JBL če dodam tistih 20€ in nabavim Flip3 namesto Ankerja? Kaj pa primerjava JBL Clip2 vs. Flip3? Kaj pa če se odločim za Anker - Soundcore, Soundcore2 ali Soundcore Boost, je bistvena razlika v zvoku? Rabil bi pedvsem v avtomobilu in ni nujno, da basi suvajo na polno, bolj za rock ipd.. 80€ je nekako max.
hvala za mnenja, info.

polde66 ::

https://www.geekbuying.com/item/Tronsma...
imam tole in je hud. Cena trenutno ni najboljša, sem ga pa dobil v akciji za 30 eur +15 dajatev.
polde

mat11 ::

Med temi raje Soundcore boost, Če pa že JBL obvezno Charge.
mat

zavajon ::

Ima kdo izkušnje s kakšnim mini zvočnikom, ki se ga priveže na balanco bicikla?
Slušalke namreč niso najbolj varna zadeva za kolesarjenje po cesti.
Zavedam se, da kvaliteta majhnega zvočnika ne more biti ravno na nivoju, želel pa bi, da bi igralo vsaj par ur in bi po možnosti imel micro USB za polnjenje iz power banka.

jype ::

https://soundboks.com/eu/product/soundb...

Mogoče mal čez budget, pa mogoče ni lih za na balanco... Komot ga maš pa na hrbtu. Prodajajo tudi rukzak.

Doma imam enakega Marshalla kot Okapi in tudi jaz lahko potrdim, da je odličen, ko je treba muziko prenašat s seboj naokoli.

radmannsdorf ::

mikromiki je izjavil:

živjo,
odločam se med Anker SoundCore 2, Anker SoundCore Boost, JBL Flip3, JBL Clip2 ipd.. Ta trenutek bi npr. dobil Flip3 za 80€, Ankerja pa za 60€ - dobim dejansko kaj več pri JBL če dodam tistih 20€ in nabavim Flip3 namesto Ankerja? Kaj pa primerjava JBL Clip2 vs. Flip3? Kaj pa če se odločim za Anker - Soundcore, Soundcore2 ali Soundcore Boost, je bistvena razlika v zvoku? Rabil bi pedvsem v avtomobilu in ni nujno, da basi suvajo na polno, bolj za rock ipd.. 80€ je nekako max.
hvala za mnenja, info.

Imam Soundcore 1 in je zako. Na trvojem mestu bi vzel Anker SoundCore Boost, ki ima še ojačane nizke tone. Cena v anni je pa res nizka, še mene mika!

mikromiki ::

Evo, sem naročil kar Anker SoundCore Boost pri Anniju. Poročam, ko dobim. Hvala za info.

gregor ::

Sodelavka bi rada bratu kupila za rojstni dan BT zvočnik. Zgornja cena je 100 eur.
Če je kak evero manj tudi ni nič narobe. ;)

Bi pa rada, da zvočnik poleg dobrega zvoka da od sebe tudi nekaj decibelov, torej da je na prostem malo bolj glasen.

Kaj priporočate?

Hvala

LP

ProGo ::

Ima kdo JBL Pulse 3? Kako se obnese?
https://www.jbl.com/bluetooth-speakers/...

polde66 ::

polde

SmeskoSnezak ::

gregor je izjavil:

Sodelavka bi rada bratu kupila za rojstni dan BT zvočnik. Zgornja cena je 100 eur.
Če je kak evero manj tudi ni nič narobe. ;)

Bi pa rada, da zvočnik poleg dobrega zvoka da od sebe tudi nekaj decibelov, torej da je na prostem malo bolj glasen.

Kaj priporočate?

Hvala

LP

Si si prebral to temo? Ze imas par nasvetov ;P
@ Pusti soncu v srce... @

gregor ::

priznam da nisem :(
bom prebral in se potem morda zopet javim...

mikromiki ::

Good je tale Anker SoundCore Boost, dosti je pa odvisno od playerja slišim, pa malo se je za poigrat z equaliserjem, lahko kar dober sound izvabiš iz njega.

polde66 ::

https://www.geekbuying.com/item/Tronsma...
Italia stock +11,15 eur poštnine res hudo. Dobavljivo v parih dneh, imam zato vem (NFC funkcija) Za manj kot 50 eur 2x20.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

radmannsdorf ::

mikromiki je izjavil:

Good je tale Anker SoundCore Boost, dosti je pa odvisno od playerja slišim, pa malo se je za poigrat z equaliserjem, lahko kar dober sound izvabiš iz njega.


enjoy :>

mikromiki ::

radmannsdorf je izjavil:

mikromiki je izjavil:

Good je tale Anker SoundCore Boost, dosti je pa odvisno od playerja slišim, pa malo se je za poigrat z equaliserjem, lahko kar dober sound izvabiš iz njega.


enjoy :>

to ja + to ;)

nejcek74 ::

Evo, ravno dobil paket od Amazona z Audio Pro Addon T3 prvi vtis: zvok +, oblika +, glasnost + (ceprav ta je se najmanj pomebna), kvaliteta izdelave +. Dimenzija ni za vsakega, jaz sem ga kupil z namenom da bo v kuhinji, občasno v kaksni drugi sobi..

V igri je bil se B&O Beolit

B&W T7

in Marshall Kilburn

Zmagal je dizajn in cena, Beolit mi je bil kljub vsem predrag, B&W kicast, retro dizajn (Marsall) mi pa pri novih elektronskih napravah tudi ne potegne.
Za prenašat naokoli mam se vedno UE Roll 2, ki pa je z zvokom seveda cisto nekje drugje.

cpt_n3m0 ::

V ožjem izboru imam JBL Flip 4,JBL Charge 3 ter Anker SoundCore 2.Kaj od tega si lastite in kaj priporočate od teh treh?Zanemarite cene,zanimajo me vaše izkušnje ;) ....lp

Mesar ::

Ti niso najboljši, k jim signal zaniha pa potem prekinja razen če te to ne moti
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: clancy ()

cpt_n3m0 ::

Normalno da me moti če prekinja signal...le da tega v reviewih ni omenjeno....pri chargu mi je všeč,da ima možnost polnjenja drugih naprav,saj včasih to kr prav pride :D flip te opcije nima,za anker pa tudi nisem zasledil da bi imel to opcijo.

radmannsdorf ::

Anker Soundcore prekinja? Prvič slišim, oziroma ne slišim, ker ne prekinja. :)

cpt_n3m0 ::

Rad bi dobil mnenja tistih,ki ste imeli možnost poslušat glasbo iz obeh dveh zvočnikov(flip4 in anker)....kateri ima boljši zvok nasplošno.
Charge3 ima močnejši bas kot flip,ki ima pa malo čistejše visoke tone...youtube ne pokaže dejanskega zvoka. ;)

facepalm ::

ce ze jbl charge, priporocam 2+. po reviewih sodec ima boljsi zvok kot charge 3. cena pa je konkretno nizja.
sam sem si ga lastil par mesecev in nimam nobenih pripomb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

polde66 ::

https://www.amazon.it/Altoparlante-Blue...
še tretjič, pa zadnjič, tole ni švoh.
polde

cpt_n3m0 ::

polde66 ni to to :D hvala za predlog.

z3ro ::

Anker Soundcore boost vzami..prav tako ima možnost polnjenja zunanjih naprav, super zvok, poceni, nobenega laga kot recimo pri JBL...

facepalm ::

o kaksnem lagu je govora?
pri charge2+ mi je zvok zamujal za videom na w8.1 zaradi bt driverjev. na w10 (isti pc) in na androidu je delal v nulo.

z3ro ::

Na začetku te strani te teme preberi, ko sem jaz iskal zvočnik je uporabnik Map napisal za delay..prav tako sem potem googlal o tem in so uporabniki pisali o lagu. Kaj je vzrok in ali se da odpraviti pa jaz ne vem :D

Map ::

Mja, nekaj sem nagruntal. Če se Charge 3 uporabi kot hands-free naprava laga ni, ampak je zvok obupen, kot bi igralo iz soda, sicer pa se lag pojavi. Ne vem, ali so to driverji ali kaj drugega. Windows kaže, da so driverji nameščeni, res pa nisem poizkusil kje staknit kakih drugih.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri internetni radio?

Oddelek: Zvok in slika
124800 (648) Bl4ckSw4n
»

Kateri bluetooth zvočnik

Oddelek: Kaj kupiti
125074 (4631) mirancar
»

Bluetooth zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
122784 (2371) jackwatson
»

Prenosni zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
277976 (6942) Gregex
»

Jbl go vs Anker soundcore

Oddelek: Zvok in slika
81977 (1684) radmannsdorf

Več podobnih tem