» »

Windows 10 - 2 Uporabnika

Windows 10 - 2 Uporabnika

Domobrancek ::

Pozdravljeni,

Torej dogaja se mi, da se mi od brata sin "uštuli" na računalnik, ko me ni doma in na njem dela bedarije, kot so: Gledane (da ne rečem kakšne) posnetke na yt in jih lajka ter komentira. Vleče in nalaga vsega boga in seveda ob inštalaciji pokljuka vse, da imam potem ene X brskalnike..itd. Igra igre na steamu in bohvej kaj dela tam..Same traparije torej - kot vsak otrok.

Nočem bit preveč zatežen stric zato bi mu rad nekako vseeno omogočil uporabo računalnika, bi pa vse skupaj malo ločil.

A se da prijavti na PC še enega uporabnika in mu določit nekaj GB prostora ter na nek način ločiti vse skupaj (torej, da bi on imel nekaj GB prostora na disku in bi bilo tisto ločeno od mojega uporabniškega računa?). Al pa usaj kej prbližn podobnga? Tko bi mu naredu še en acc. pa naj se prijavlja gor in gleda ter komentira kar hoče..

Hvala.

Lp,

Gogo ::

Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Samael ::

anketar ::

1. zakaj nimaš gesla za komp?
2. dej mu par knjig, al pa legice, puzzle, a je že to bl boomer scena?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

BivšiUser2 ::

scena je fortnite
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Domobrancek ::

Hvala za odgovore.

Tamavga zanimajo samo PC igrce in nič drugega. Tudi meni ni prav, da je tako ampak saj ni moj. Že vejo kaj delajo :). Nemislm se sekirat zarad tega..

Drugega uporabnika sem sedaj naredil in svoj račun dal pod kodo.Se pa na njegovem računu še vedno vidijo vse moje datoteke..Študiram, da bi naredil še eno particijo na disku in mu dovolil dostop samo do te particije, ostale pa zaklenem. Bi to delovalo?

Hvala.

Lp

TheBlueOne ::

Ni treba delat particije, samo ne dovolis dostopa do datotek ampak samo delis programe. Edino pazi, dokler je Admin, ti lahko priklika kaksnega crva, ki caka, da se bos vpisal v kaksen banking... Naceloma bi mu moral dati pravice do uporabe programov, ne pa instalacije v sistem, torej navaden user.

Egidij88 ::

Domobrancek je izjavil:


Tamavga zanimajo samo PC igrce in nič drugega. Tudi meni ni prav, da je tako ampak saj ni moj.


No potem si pa geslo nastavi in naj jih vsaj pri tebi ne igra. Kaj pridejo na obisk, te pozdravi in gre igrice nažigat? Jao.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4139 140 141 142 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70501375146 (2140) KTr1sk
»

XP - skupna raba samo ene mape

Oddelek: Operacijski sistemi
321861 (1468) tonccy
»

Problemi z geslom (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
532876 (2670) felix
»

Razdelitev računalnika

Oddelek: Operacijski sistemi
81166 (955) jurre
»

1 racunalnik, 2 uporabnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
211314 (1032) PlayR

Več podobnih tem