» »

Kater operater ima največ interneta/€?

Kater operater ima največ interneta/€?

Twixz ::

Zdravo,

trenutno plačujem za telefon (sklenjeno naročniško razmerje Q1/2017 + telefon) 45€.
Odločil sem se da ne bom več plačeval toliko, ker niti ne porabim vsega kar plačam.

Edino kar rabim so mobilni podatki. Maximalno 10 gigabajtov. Tujine ne rabim.
Klici/SMS so tudi res minimalno rabljeni. Večinoma službeno. 500 minut / 300 SMS na mesec je res maximum pri meni.

Trenutno sem pri A1, gledal sem telemachove pakete in so v redu. Zanima me še od ostalih? BOB, HoT? Kakšen nasvet? :)

BTW, telefona ne bom kupoval nikjer. Je ceneje preko interneta :)

black ice ::

mirancar ::

najcenejši so hofer in izimobil, oba imata 3GB na mesec za 7€
pri obeh lahko dokupiš če bi kdaj nucal več al pa vzameš mal dražji paket
prednosti/slabosti:
-izimobil ima telekom omrežje, hoter ima simobilovega
-pri obeh si predplačnik, prednost tega je da te ne morajo okradt z kakimi 4€/minuto tarifami v tujini. Po drugi strani ti v tujini kej zna ne-delovat (men več madžarska ne dela na izimobilu).
-pri izimobil si lahko naštimaš trajnik in več ne rabiš skrbet za polnjenje
-ker je izimobil prevzel telekom, lahko pričakuješ da bo veselja kmalu konec in bodo hotel več denarja za slabšo storitev. Začel so že z spletno stranjo, kjer zdaj skrivajo ta dobre stare pakete in hočejo uturit nove slabše. In ukinil so SMS polnjenje.
-hofer bo zlo vejetno ohranil najnižje cene in se bo njihova storitev zlo verjetno samo še izboljšala

jaz sem zaenkrat še na izimobilu, vglavnem zaradi trajnika in bom šel na hofer ko se bo telekom odločil potonit izimobil do konca

ttommy ::

Jaz pri A1 plačujem paket s 30GB podatkov in vse ostalo neskončno ter "normalen" telefon Samsung Galaxy A5 2017 24€ na mesec. Povej raje kak telefon plačuješ zraven.
Gamer

BorutK-73 ::

Telemach "Še Več" paket za 15€ in imaš 50GB podatkov, trenutno imajo akcijo 0€ za pol leta.
https://telemach.si/mobilna-telefonija/...

blackbfm ::

Jz bob placujem 10 euro.. Nevem kolk tisoč vsega + 20gb podatkov. Vrh glave. Telefon pa iz tujine, odklenjen, brez vezav in z normalnimi updejti ne da se caka operaterja eno leto da pozegna.

šernk ::

https://www.mega-m.net/index.php?stran=...

majo prenovljene pakete. sem na njih cca leto dni sedaj brez problemov, omrežje od telekoma.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Morientes ::

BorutK-73 je izjavil:

Telemach "Še Več" paket za 15€ in imaš 50GB podatkov, trenutno imajo akcijo 0€ za pol leta.
https://telemach.si/mobilna-telefonija/...


Že dolgo ni 15€ še več. So že dvakrat po 1€ podražil, zdej je 17€
Cena 15€ je za Fiksne naročnike telemacha, tisti, ki imajo še kak paket TV-Internet pri njih.

HotHofer se splača.

Dimnik ::

Če nisi naročnik na fiksne storitve, te v akciji pride 12,75e na mesec za 50Gb, eon in unifi, kar je še vedno ugodno

IL_DIAVOLO ::

Telemach za 17 evrov/50GB je zelo poceni.

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Telemach za 17 evrov/50GB je zelo poceni.



Sliši se poceni, glede da uporabniki niso zadovoljni z mobilnim internetom je pa druga pesem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Mare3 ::

Že dve leti HOT za 10€ 20gb.

louser ::

šernk je izjavil:

https://www.mega-m.net/index.php?stran=...

majo prenovljene pakete. sem na njih cca leto dni sedaj brez problemov, omrežje od telekoma.

Koliko znaš hitrost prenosa?

Badwolff ::

bambam20 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Telemach za 17 evrov/50GB je zelo poceni.



Sliši se poceni, glede da uporabniki niso zadovoljni z mobilnim internetom je pa druga pesem.


Js sem.

Twixz ::

Jaz pri A1 plačujem paket s 30GB podatkov in vse ostalo neskončno ter "normalen" telefon Samsung Galaxy A5 2017 24€ na mesec. Povej raje kak telefon plačuješ zraven.


22€ imam naročnine in 20€ telefona. Huaweija imam. Rad bi prišel vsaj pod 15€ na mesec :)

hojnikb ::

tezka bo, razn ce telefon takoj placas.
#brezpodpisa

Twixz ::

Telemach se mi še kr dopade. 6 mesecev brez naročnine pa pol 15€ na mesec je pol če preračunamo na 24 mesecev 11 € pa pol. :)

hojnikb ::

lahko tudi revolucijo za 7e, ce ti je 5000enot dost.

vcasih majo se akcije kartic za pol cene in dvojne enote, tako da je se cenej skozi leto
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Twixz ::

Eno malo butasto vprašanje:

Če maš v bajti telemach za TV in telefon ampak ni nate pisano a lahko izkoriščam to za popust? :D

hojnikb ::

lahko, ce se niso vsi sloti zasedeni
#brezpodpisa

Dimnik ::

Lahko imaš štiri mobilne na popust

šernk ::

louser je izjavil:

šernk je izjavil:

https://www.mega-m.net/index.php?stran=...

majo prenovljene pakete. sem na njih cca leto dni sedaj brez problemov, omrežje od telekoma.

Koliko znaš hitrost prenosa?


bom stestiral, ko bom na boljšem signalu, trenutno sem ravno na robu LTE signala.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

šernk ::

evo za me2 oz. mega-m:

včeraj testirano s speedtestom na max signalu 4G:
download 21,6mbps
upload: 6,95mbps
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

finkec ::

Telemach zelo slabo preklaplja internet in roaming kjer je slab signal. Če greš iz 4G v mesto kjer mora preklopit v roaming se izgubi signal, ravno tako je pa tudi obratno, kjer iz slabega v dober signal stopiš kar potrebuje, da se nazaj vzpostavi iz edge. Pri Hoferju teh težav ni bilo oz. se vsaj nisem gibal po področjih kjer bi izgubljal signal. Najbolje, da se odločiš za ponudnika, ki v tvojem kraju oz področju gibanja najbolje lovi.

s1ck ::

mirancar je izjavil:

najcenejši so hofer in izimobil, oba imata 3GB na mesec za 7€
prednosti/slabosti:
-pri izimobil si lahko naštimaš trajnik in več ne rabiš skrbet za polnjenje

jaz sem zaenkrat še na izimobilu, vglavnem zaradi trajnika in bom šel na hofer ko se bo telekom odločil potonit izimobil do konca


Hofer ima tudi trajnik ...

win64 ::

Jaz sem na Bob-u. Pri Bobu se ponudbe časovno menjujejo in če uloviš pravo akacijo si zmagal :). Lahko pa kadarkoli zamenjaš paket, kar na internetu. Tudi, če pride boljša ponudba.
Ko je prišel Hofer so nam obstoječim uporabnikom vklopili LTE in dodali še nekaj GB interneta zraven.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39585661 (5129) Jerry000
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649221 (11549) V-i-p
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13640724 (23771) MrStein
»

Sprememba paketa Telekom

Oddelek: Mobilne tehnologije
336884 (6308) shadeX
»

Kateri predplačniški

Oddelek: Mobilne tehnologije
264069 (3512) BlaY0

Več podobnih tem