» »

Telemach in mobilni telefoni

Telemach in mobilni telefoni

anika87 ::

Živjo,
poteka mi dve leti vezave pri Telemachu in lahko že podaljšam in kupim nov telefon. Trenutno imajo v akciji telefon, ki mi je všeč, čeprav bi rajši dala kakšne 3 € na mesec manj, vseeno razmišljam, da bi ga kar kupila.

Klicala sem že na prodajno mesto in so rekli, da je cena do konca januarja in, da potem več ne bo takšnega po takšni ceni. Zdej pa me zanima, kdo to bolj redno od vas spremlja... ali so kakšne bistvene razlike po zaključenih teh akcijskih obdobjih? Mogoče drugi tip telefona, po takšni ceni... Večkrat, ko tako kupujem telefon si rečem, da bom potem še malo spremljala, da bom vedela za vnaprej, ampak pozabim... pred dvema letoma sem naredila ful dober nakup :) in dve leti pred tem tudi... :D pa zdej ne vem, ali imam res takšno srečo :D ali je vedno nekaj v tem rangu, samo malo drugače zapakirano...
Kaj pravite, tisti, ki te akcije spremljate? Trenutno sem se zagledala v Honor 8X.

Dimnik ::

Tako sem jaz zamudil mate 20lite za 8.90e sedaj je 10,83 ali nekaj takega.... Ja za slabih 8e ga vzami čimprej,redna cena je čez 10e sem bil prejšnji teden, pa jih niso imeli, so čakali novo pošiljko...
Ga pa dobiš v prosti prodaji že od 230e dalje..bolha, letgo, slotech.....

louser ::

Dejstvo je, da v poslovalnicah Telemacha v naprej ne vedo, katere naprave bodo za koliko znizane.
Lahko da je to najnizja cena, kar jo bodo ponudili.

Bye ::

Če že hočeš vzeti nov telefon na vezavo, naj bo to orenk model. Jemati lite verzijo telefona na 2 leti, ki že v prosti prodaji ni med dražjimi, je bolj fail.

gusto ::

@anika87, povej za kateri telefon se gre, ti bomo lažje svetovali.

anika87 ::

Gusto, saj sem gor napisala, Honor 8x. Ampak danes sem že ponosna lastnica P20 lite :)
Tistih ni na zalogi, ne vejo kdaj in koliko jih bodo dobili... mislim, da sem se dobro odločila.

Bye, zakaj pa so lite telefoni slabši oziroma, a niso vredni svojega denarja? Zakaj? Mela sem Honor 8 lite, pa sem bila super zadovoljna.... in ne bi kupila novega, če ne bi sine komaj čakal, da pojerba... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach mobilna telefonija (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
632168767 (24975) neosonic
»

Menjava telefona ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
373951 (2594) THXMASTER
»

Telefon do 350e - telekom.si

Oddelek: Kaj kupiti
81297 (976) vidkul

Več podobnih tem