» »

iz mini diska na računalnik

iz mini diska na računalnik

jabe ::

a mi lahko kdo pomaga spravt zvok iz mini diska na računalnik.
nekaj sem že brskala po netu in do sedaj sem razumela, da rabim kabel, ki ga v md-ju vtaknem v luknjico za slušalke, v računalniku pa v line in - to sem že kupila.
potem pa nekak pustim, da igra pa snemam npr. s cool editom in to je to, sam tle se men ustav - kako to posnamem s cool editom

kisser ::

[quote]a mi lahko kdo pomaga spravt zvok iz mini diska na računalnik.
nekaj sem že brskala po netu in do sedaj sem razumela, da rabim kabel, ki ga v md-ju vtaknem v luknjico za slušalke, v računalniku pa v line in - to sem že kupila.
potem pa nekak pustim, da igra pa snemam npr. s cool editom in to je to, sam tle se men ustav - kako to posnamem s cool editom[/quote]

Poiskusi s Total recorderjem, ki ga dobis na http://www.highcriteria.com/ Snemas lahko direkt v mp3, tako da potem ni problemov s prevelikimi file-i. Zal je neregistrirana verzija omejena le na 30s posnetka.

bobby ::

zakaj pa mini diska preprosto ne daš v cdrom??? kokr jst vem jih berejo tisti cdromi ki imajo na sredinu "utor" v katerega se prav lepo položi MD. pol pa postopek ripanja pa je.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

globoko grlo ::

za cool edita ne bom čist točn vedu, ampak v sound forgu maš en rdeč knof (record) in ko ga stisneš se ti odpre no okenček in si zbereš v kakšnem formatu hočš snemat na disk (44.1 KHz, stereo, 16 bit = CD kvaliteta), in pol sam še prtisnem record in play na md-ju in zadeva laufa, pa ne met glih poln disk

pr cooleditu je pa podobn, mal poglej pa boš zihr najdla

lp

Nutcracker ::

bobby, a ti sploh veš, kaj je minidisc?

Glede CoolEdita, katero verzijo pa uporabljaš?

Highlag ::

Boby je malo mimo usekal :D

Kot je Globoko grlo rekel. Najti moraš gumb za snemanje.
Mogoče nebi škodoval pogled v HELP sekcijo programa?

Lith ::

ker me ni doma kjer imam CoolEdit, ti lahko samo povem, da tist gumb za snemanje sploh ni težko najt, ker je edini z rdečim krogom - to je record, moraš pa prej naredit novo datoteko (file - new) in določit njene lastnosti takoj ko jo ustvariš, sej te sam vpraša 44.1 kHz, 16-bit, stereo in potem lahko zaženeš na tistem gumbu snemanje, pa na mini-ju vklopi play
bah... kolk kompliciranja za en prazen nič, poglejte si raje to audition/overview.html, sploh nisem vedel da Adobe kupuje že take stvari (mogoče škoda, ker ni nujno da bo šlo naprej v tej smeri kot dosedaj)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Trancedeejay ::

Snemat iz MD na rac je pa ja simpl ko pasulj.Priklops MD,v programu za snemanje pogledas ce crtice za signal skacejo gor in dol(ko das play na MD) - se pravi da je signal,pol pa snemas komad.
Jest ne znam bolj simpl povedat.
Have a nice Day

Matt

partysound ::

HY!

jst to počnem vsaki dan na ta način: audigy 2 platinum, sony md, optični vhod. ter cool edit. delam preko optike.

preko kabla gre pa tud v redu. pa pazi da boš dala pri minidisku LINE OUT drugače bo beden zvok preko headphone. nekateri modeli imajo v meniju možnsot nastavljanja LINE OUT ali HEADPHONE. tako ima moj MZR 900.
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Lethal-Angel ::

sicer nevem kak je snemat preko avdio kabla, sam prek USBja gre prav lepo...

partysound ::

a to imaš NET MD?

kako se kaj obnese?

trga????????
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

cekr ::

Sicer je že zelo dolgo od tega, ko sem imel MD, je bilo pa tako, da sem imel nek SONY-ev program, s katerim sem prenašal glasbo dol in gor iz MD-ja. Ni bilo potrebno nobenega startanja pogona, vse je postoril ta program. Ima pa SONY svoj kodek stiskanja, tako da ti ni potrebno nič pretvarjati, samo preneseš na disk.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

jabe ::

kako prek optike (partysound) ali usb (axellus)?

mam na md walkmanu samo md optical/line IN, nimam pa OUT. moram povedati, da je že 4 leta star, če ne še več, pa imam bolj malo opcij.

USB?

partysound ::

jst imam domačega mdja sony, ki ima optiko in/out in to imam zvezano na audigy 2 platinum.
imam pa tudi prenosnega mzr900, ki pa ima samo analogno LINE OUT povezavo
novejši mdji imajo pa usb povezavo. NET MD! in lahko preko kompa vse počneš. v redu stvar
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako iz gramofona v MP3???

Oddelek: Zvok in slika
253876 (2614) Gapi
»

Računalnik mi vse pogosteje zmrzuje kje so vzroki?

Oddelek: Pomoč in nasveti
181415 (1212) nokia6310
»

Težava s SB Extigy

Oddelek: Strojna oprema
6894 (831) Yerpo
»

Prenosni snemalnik zvoka kaj kdo piporoča

Oddelek: Zvok in slika
51771 (1718) partysound
»

snemanje glasbe na pšrenosni mini disc player

Oddelek: Zvok in slika
111477 (1414) Cuoresportivo

Več podobnih tem