» »

Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn

1 2
3
»

Izi ::

Očitno New Dawn ni tako grozno slaba igra kot smo pričakovali. Komur je bil všeč FC5 bo moral tole nadaljevanje vsekakor nekoč preigrati.

Metacritic - 73

PC GAMER Review - 70
It's Far Cry 5 again, on a smaller scale and with a post-apocalyptic paint job.

kitl76 ::

Itak. Zato sem bil prvi v Sloveniji, ki sem jo kupil :|

kitl76 ::

Najbolj mi je, da komentirajo ljudje, ki sploh še niso igrali. Prvi vtis je odličen barve v sami igri niso moteče tako, da izgovor, da igra ni dobra, ker je prisotna roza barva ne vzdrži.

kitl76 ::

Čisto drugače je a ti igraš ali pa youtube gledaš. Pol je brez veze, da imaš PC ali konzolo gledaš youtube pa je to to. Pa še ceneje te pride.

ahac ::

Očitno New Dawn ni tako grozno slaba igra kot smo pričakovali.

Zakaj bi sploh pričakoval, da bo grozno slaba igra?
Zaradi uporabe roza barve? :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Pinturicchio ::

Far Cry Dawn je igra s katero si bo Ubisoft zabil zadnji žebelj v tej franšizi. Zgodba se dogaja v postapokaliptičnem obdobju, a glej ga zlomka povsod rastejo roza rožice, ter zelena travica. Igra je čisti DLC petke, ampak naiven folk bo spet plačeval za kao novo igro, ker se razvijalcem pač ne da nekaj na novo naštudirat, najlažje je naredit copy paste. In v letu 2019 ne moreš prestrelit pnevmatike na avtu kot smo to že počeli v dvojki itd... Katastrofa

ahac ::

Zgodba se dogaja v postapokaliptičnem obdobju, a glej ga zlomka povsod rastejo roza rožice, ter zelena travica.

Kakšna travica bi pa morala rasti?
Tisti rjav in siv svet, ki ga prikazujejo razni Fallouti (še 200 let po vojni), je čisto nerealističnen. V resnici narava lepo preživi take stvari.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dr_M ::

Pinturicchio je izjavil:

Far Cry Dawn je igra s katero si bo Ubisoft zabil zadnji žebelj v tej franšizi. Zgodba se dogaja v postapokaliptičnem obdobju, a glej ga zlomka povsod rastejo roza rožice, ter zelena travica. Igra je čisti DLC petke, ampak naiven folk bo spet plačeval za kao novo igro, ker se razvijalcem pač ne da nekaj na novo naštudirat, najlažje je naredit copy paste. In v letu 2019 ne moreš prestrelit pnevmatike na avtu kot smo to že počeli v dvojki itd... Katastrofa



Vsaj ne zaracunavajo polne cene, kot je to v navadi pri COD in ostalih smeteh.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

D3m ::

ahac je izjavil:

Zgodba se dogaja v postapokaliptičnem obdobju, a glej ga zlomka povsod rastejo roza rožice, ter zelena travica.

Kakšna travica bi pa morala rasti?
Tisti rjav in siv svet, ki ga prikazujejo razni Fallouti (še 200 let po vojni), je čisto nerealističnen. V resnici narava lepo preživi take stvari.

|HP EliteBook|R5 6650U|

kitl76 ::

Ne vem jaz v samem špilu teh barv sploh ne opazim niso tako poudarjene kot v trailerjih. Je pa instant akcija, kar mi je zelo všeč.

oo7 ::

Far Cry New Dawn vs Far Cry 5 Map Comparison Side by Side

ahac ::

Meni je zelo všeč kako je mapa updatana. Teren je isti, ampak vsaka stvar je spremenjena. Ampak je pa manjša, ker velik del FC5 mape zdaj ni dostopen.

Tisti expeditions s helikopterjem so pa malo butasti.
Če lahko po eno brezvezno škatlo letiš iz Montane v Louisiano... zakaj enostavno ne odletijo nekam, kjer bi se lažje branil pred highwaymeni? Zakaj je Carmina šla po pomoč, če bi lahko enostavno letel tja?
Pa ta sistem treh levelov nasprotnikov in orožja mi ni všeč. Če je nekdo lvl 3 je skoraj bulletproof na lvl 1 headshote...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

kitl76 ::

To so pa pobral iz assassin's creed in je škoda prav to me pri AC-ju najbolj moti in me znova in znova odvrne od igranja.

oo7 ::

Far Cry New Dawn physical sales just a quarter of Far Cry Primal's

https://www.eurogamer.net/articles/2019...

D3m ::

Verjetno zaradi barve.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kitl76 ::

Barve v sami igri sploh nič ne sekajo tko kot se to vidi na trailarjih. Če mene vprašaš bolj zgodba šepa. Vidi se, da je bilo vse narejeno na hitro bolj za dodaten zaslužek z malo truda
Ta igra bi morala biti DLC in me kot samostojna igra.

Gregex ::

Saj je dlc, samo oni so vam jo prodali kot celo igro.

oo7 ::

Jaz jo bom kupil enakrat na Steam razprodaji kot bo pod 10 eur.

scipascapa ::

Far.Cry.New.Dawn-CODEX

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: ahac ()

kitl76 ::

Evo ravno en teden. Ni čudno, da so vsi dobri špili samo še za konzile.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

yoco ::

A je AI na največji težavnosti kaj bolj pameten al je samo "bullet sponge"?

kitl76 ::

Spet je preveč ZF-ja not. Tale špil se mi počasi gabi.

ahac ::

yoco je izjavil:

A je AI na največji težavnosti kaj bolj pameten al je samo "bullet sponge"?

Outpost višje težavnosti ima samo highwaymene z več hp, ki so obrnjeni drugače (da te prej vidijo) pa več alarmov, ki so random postavljeni po outpostu. So pa še vedno zabiti in laufajo okrog pa streljajo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

yoco ::

Sem končal zgodbo. Proti koncu me je totalno minilo, ko so šli čist v drugo smer. Tole z vero v igrah je meni kr neki. Že v FC5 me je motilo. Na začetku igre, ko imaš samo lvl 1 orožje je prav glupo, da sovražnike in živali ne moreš ubit z 100 izstreljenimi metki.

kitl76 ::

No ravno zaradi tega orožja sem jo nehal igrat.

McClane ::

Barve sploh ne najedajo toliko, bolj me moti da se moraš pravilno lotiti špila in imeti vedno gun level nad levelom sovražnikov - potem si praktično v god mode. In obratno, če si podhranjen, si ga nasrkal in lahko vse skupaj postane frustrirajoče, ker višjih levelov enostavno ne moreš pobiti.

Za 10-20€ vredno nakupa, vse kar je več je metanje denarja stran.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

kitl76 ::

To ni več FC. Če bi lahko bi ga z veselke nekomu poklonil.

yoco ::

Aja. Še koga moti to, da naš lik ne zna govorit? Meni gre to tok na ***** v igrah. :|
Pa ne vem kaj je fora tega, da te sestri, Mickey in Lou, vedno ogovorita ko končaš kakšno story misijo? Kot da bi se prek mobija pogovorajali :8)

M-XXXX ::

Nekako sem prišel do konca... V določenih trenutkih se mi je dosti vleklo vse skupaj... Zadnja misija smeh. 30 metkov v eno izmed dvojčic, naredil mogoče 5% dmg-ja... Zaprl špil, uništalal, pozabil na njega...

Gr8t ::

McClane je izjavil:

Barve sploh ne najedajo toliko, bolj me moti da se moraš pravilno lotiti špila in imeti vedno gun level nad levelom sovražnikov - potem si praktično v god mode. In obratno, če si podhranjen, si ga nasrkal in lahko vse skupaj postane frustrirajoče, ker višjih levelov enostavno ne moreš pobiti.

Se pravi kot v AC Origins in Odyssey. Mislim da je bila AC Origins zadnja Ubisoft igra, ki sem jo igral, pe še te nisem obrnil, ampak nehal po 20 urah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gr8t ()

kitl76 ::

Slabe so tele ubisoft igre zadnje čase. Ta varianta, da moraš nek XP dosežt, da lahko nekoga premagaš je brezvezna.

M-XXXX ::

Vojak: 1 strel v glavo umre.

Vojak s smučarskimi očali na glavi: 5 strelo v glavo, da umre... saj razumem sistem, but but...

yoco ::

M-XXXX je izjavil:

Nekako sem prišel do konca... V določenih trenutkih se mi je dosti vleklo vse skupaj... Zadnja misija smeh. 30 metkov v eno izmed dvojčic, naredil mogoče 5% dmg-ja... Zaprl špil, uništalal, pozabil na njega...

Fajt z dvojčicam sploh ni zadnjih fajt. Kko končaš z njima te čaka še en še bolj čudn :))

Izi ::

Evo, pa sem tudi jaz prišel do konca. Zadeva sploh ni slaba. Lepo zaključi FC5 zgodbo o Josephu Seedu.
Za 17 € tudi ni prekratka. Porabil sem 45 ur.
Orožje se nadgrajuje v neskončnost in v drugi polovici igre si že bogovsko močan.
Brzostrelko sem proti koncu uspel nadgraditi na level 80 in mrcina je rezala ko laser :)) Blizu 10.000 damage na sekundo.
Municije sem pa tudi tovoril s seboj toliko, da sem lahko celo minuto neprestano mitraljiral.
Dvojčici sem sesekljal v okoli dveh sekundah, glavni zlobnež na koncu igre pa je kljuboval mojemu super rafalu skoraj 10 sekund.

Dr_M ::

Best. Game. Ever.
Ze zdavnaj koncal zgodbo, ampak se kar igram in igram in igram....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

D3m ::

Itak imaš rad to franšizo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Riff ::

dober tale tanovi FC mal spominja na 5ko in je res zakon :)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746119005 (3083) oo7
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085145 (10351) oo7
»

Far Cry 6 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20426767 (4764) ahac
»

Shadow - gaming grade oblačni PC, ki deluje

Oddelek: Strojna oprema
393716 (839) Osprey
»

Watch Dogs Legion (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
526068 (2879) oo7

Več podobnih tem