» »

google račun

google račun

Digibyte ::

Imam google račun preko katerega sem na YT naložil par videov. Zadnjega pred 9 leti. Približno toliko časa se ne morem vpisati na ta račun. Poznam samo uporabniško ime a email naslov se mi zdi da ne obstaja več. Zna bit da je bil še email.si ko sem se registriral ali pa mogoče hotmail kateri pa tudi kar izgine če ga ne uporabljaš. Berem te googlove vodiče za obnovitev računa pa ne peljejo nikamor. Ima kdo izkušnje s tem?

vjreh43WAEFS ::

Tut jaz sem imel podoben problem. Kodo za obnovitev mi je pošiljal na google račun, katerega sem želel odkleniti, lol. Ni peljalo nikamor.

Dober dan ::

Fantje, kako vi rešujete zagate z vpisi v gmail, in pa tudi druge račune z vklopljenimi 2FA, če telefona nimate pri sebi? V računu imam vpisano telefonsko, nadomestni email in vklopljen 2fa preko obvestila v telefonu, ali preko smsa. Trenutno se poskušam vpisati v google račun, pa brez telefona ne pridem nikamor. Je bolje izklopiti 2FA in enostavno uporabljati like 14 mestno geslo? Se opravičujem, če sem malo čudno postavil vprašanje, upam da me razumete. V primeru, da izgubim telefon, se znajdem v danki..

Fsegula62 ::

Kolikor je meni znano je google vsem privzeto vklopil 2fa in ga ni mogoče izključiti.
Če izgubiš telefon verjetno ne izgubiš pravice do svoje telefonske številke.
Preko te lahko enako prejmeš kodo, kot s klikom na telefonu, pametni uri ipd.

Obstaja tudi opcija backup enkratnih 2fa kod, ki jih imaš shranjene na varnem mestu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fsegula62 ()

Dober dan ::

Ne mislim na uporabo 2fa kod preko Authentificator aplikacije, te opcije ne uporabljam. Kupil sem si novega Galaxya, potem pa sem gledal Find my phone funkcijo, za foro pa sem poskusil priti do te funkcije brez uporabe telefona (kar je smiselno). In vedno dobim na voljo potrditev v telefonu, ali preko sms kode.

sds ::

Dober dan je izjavil:

Fantje, kako vi rešujete zagate z vpisi v gmail, in pa tudi druge račune z vklopljenimi 2FA, če telefona nimate pri sebi? V računu imam vpisano telefonsko, nadomestni email in vklopljen 2fa preko obvestila v telefonu, ali preko smsa. Trenutno se poskušam vpisati v google račun, pa brez telefona ne pridem nikamor. Je bolje izklopiti 2FA in enostavno uporabljati like 14 mestno geslo? Se opravičujem, če sem malo čudno postavil vprašanje, upam da me razumete. V primeru, da izgubim telefon, se znajdem v danki..


Tako, da ne uporabljamo gmaila. Kakor tudi noben normalen clovek, ki da kaj nase ne. Zal svet vedno bolj tone v idiokracijo, tako, da jih je vedno manj.
I have no mouth, and I must scream

Dober dan ::

Google račun uporabljam samo za google play na androidu. Izpostavil sem funkcijo Find my phone, do katere bi želel dostopati, če slučajno izgubim telefon, ampak je nemogoče brez da se prej oglasim pri operaterju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB ukinitev certifikatov ? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
697123890 (30899) WizzardOfOZ
»

Backup google authenticator android?

Oddelek: Mobilne tehnologije
221423 (638) PARTyZAN
»

Novi standardi informacijske varnosti v bančništvu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
9719940 (12855) MrStein
»

Bodo nove kartice imele spreminjajočo kodo CVV?

Oddelek: Novice / Varnost
368454 (5020) Mavrik
»

Passwordi me ubijajo! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
17643085 (29504) Pero_SLO

Več podobnih tem