» »

Auč!

Auč!

Tic ::

No, zjutri, ko se imel še rosne uče in sem bil na ircu prislijen tipkati brez oči, dobim en esemes od prijatelja, ki pravi "Si se še zbudil? Lahko pridem s kompom?". Odgovor je bil ze uceraj znan da DA. In tako mi pozvoni in jaz se z rosnimi očesi premaknem k domofonu, odprem vrata, brez da bi preveril kdo je. Ko prileze gor, je pozabil use stvari. Od kablov, tudi monitor .... Pri ponovnem poskusu pride z komplet racunalnikom. In uspelo nama je... skoraj. On je začel razpakirat, jaz pa naj bi premaknil moj pc da bo prosor za njegovega. Z desno roko sem prijel na zadnji strani kište, z levo pa na sprednji. Ker sem šele učeraj zvečer sestavil comp, nisem dal gor nič maske. Pcja nebi ugašal, ker bi ga prestavil za meter ali dva. In potem je moj prstek zašel iz glavne poti na stranska pota, kjer preži veliko nevarnosti. Danes ni imel sreče.



Prsti

persona civitas ;>
  • spremenil: Tomi ()

bradek ::

Ah spomini :P

Avenger ::

Kje je pa kri pa mleto meso s kostmi? >:D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Tic ::

In potem je začel uporabljati zaščitne merežice... :)
persona civitas ;>

stromar ::

zdej je super scentriran:D

mare_ ::

Dej še mau večjo sliko. Komi čakam, da mi jo bo 10 min dol vleklo;)

Azrael ::

Zdaj rabiš samo tubo sekundnega lepila in bo ventilator spet tak kot nov, samo glej da zraven ne prilepiš bogih prstkov... :D
Nekoč je bil Slo-tech.

Tomi ::

Tale zgodba je pa prav zabavna... Samo ne vem, kako so se tvoji prsti odzvali na dogodek>:D


Sicer pa sem sliko zmanjšal, tako da je dosegljiva tudi vsem nesrečnežen na počasnejših povezavav (smrk, kar bom kmalu spet jaz...)
metrodusa.blogspot.com

madmitch ::

Tomi, se strinjam, samo zakaj ni nikjer slike teh bogih prstov?? >:D
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Blum ::

Ker nebi mogel fotkati brez prstou... so mu jih zasil nazaj pol je pa najbrz sliku! >:D :D

Tjulenj ::

eni mate pa res trde prste al pa švoh ventilatorje. moja (podobna) zgodba se je zaključila s par mm krajšim mezincem, ventilator pa še danes služi svojemu namenu :)

Gh0st ::

Ja ja Tic, slabo si to dokumentiral! :D :D kje so prsti? poročilo obdukcije? Damage report? Stroški povrnitve? :D :)) joke.
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

BigWhale ::

Kolk mas pa garancije na prste/ventilator?

Upam, da prstov nisi kupoval pr Mlacomu, ker ne bos dobil novih!!!!

... now, wait a minute...

;>

burkiburke ::

LOL, si predstavljam dogodek, škoda da me ni blo:) , verjetno bi se valal od smeha.
Kolk imaš zdaj CFM-ja, je kaj glasnejši?!?:D

mare87 ::

Dobro, da je samo Titan na 2000 Rpm:D. Če bi bla Delta al pa tisti Ys Techov vent z 4100 obrati. Auč Auč:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nogometaš pozval gledalce, naj že nehajo tvitat in raje navijajo

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4812669 (11000) MrStein
»

Prvi v Sloveniji- Opis Google Phone (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7710295 (7172) Seto
»

MSI K8N NEO2 Platinum in A64 939 problemi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
854676 (3567) Moonman
»

Idiot dneva... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
715905 (3232) Pyr0Beast
»

Radeon 9600 PRO "DIED" ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
573774 (2936) Boki_

Več podobnih tem